mBank: bezpłatne eKonto Możliwości dla młodych z 350 zł na start, personalizowaną kartą i 6,5% w skali roku dla oszczędności!

Trwa do:
28 września 2022

Promocyjne eKonto Możliwości to rachunek przeznaczony dla młodszych użytkowników i użytkowniczek, a konkretnie dla osób w wieku od 13 do 24 lat. Konto jest bezwarunkowo darmowe – zarówno jego prowadzenie, błyskawiczne przelewy na telefon, wypłaty ze wszystkich bankomatów, jak i wydanie oraz użytkowanie spersonalizowanej karty debetowej. Za założenie rachunku otrzymacie premię podzieloną na kilka części o łącznej wartości aż 350 zł, a zdobycie całości – zaręczam – nie będzie żadnym problemem. Przykładowo: 150 zł trafi do Was, pod warunkiem otwarcia konta „na selfie”, zamiast tradycyjnej drogi. Ważnym elementem promocji jest także dostęp do konta oszczędnościowego, które oferuje aż 6,5% w skali roku do kwoty 20.000 zł! Udało mi się Was zaciekawić? Sprawdźcie krótką analizę zasad promocji oraz samego rachunku!

Dla kogo jest promocja eKonto Możliwości?

Choć eKonto Możliwości dostępne jest dla osób w wieku od 13 lat, to sama promocja została skierowana do pełnoletnich użytkowników. Możecie więc wziąć w niej udział, o ile macie od 18 do 24 lat.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczone jest także otwarcie rachunku wspólnego w ramach promocji.

Jak założyć eKonto Możliwości?

Promocja obowiązuje do 28 września 2022 roku. To właśnie najpóźniej wtedy powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i zawnioskować o założenie konta. Po kliknięciu przycisku chcę założyć konto wykonujcie polecenia wyświetlane na ekranie. Już na tym etapie powinniście pamiętać, by zawnioskować o rachunek do regularnego oszczędzania (o ile chcecie zyskać wyższe oprocentowanie). W tym momencie możecie też zamówić spersonalizowaną kartę z indywidualną grafiką (zaprojektujcie ją sami lub skorzystajcie z gotowych propozycji). Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych dla udziału w promocji zgód, akceptacji regulaminu i potwierdzeniu swojej tożsamości za pomocą selfie lub e-dowodu – to warunek otrzymania dużej części całej nagrody (150 zł). Poza tym to najszybsza droga otwarcia rachunku i przy okazji najmniej kłopotliwa.

Zasady promocji – jak odebrać 350 zł premii?

Premia została podzielona na 5 nagród, których zdobycie nie będzie żadnym problemem. Spójrzcie sami.

  • 20 zł – za 4 płatności telefonem. Mowa tu o płatnościach zbliżeniowych przy użyciu aplikacji Google/Apple Pay, w których podepniecie kartę wydaną do promocyjnego konta. W grę wchodzą również zbliżeniowe transakcje BLIK. Kwota transakcji jest dowolna. Na spełnienie tego warunku macie czas do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzycie konto.
  • 20 zł – za 3 przelewy na numer telefonu przy użyciu usługi BLIK. Numer odbiorcy przelewu musi być oczywiście zarejestrowany w usłudze. Czas na wykonanie tego zadania, to podobnie jak wyżej – koniec następnego miesiąca, licząc od chwili założenia konta.
  • 20 zł – za założenie i utrzymanie (ponownie do końca następnego miesiąca – wtedy zostanie sprawdzone saldo) aktywnego celu oszczędnościowego z kwotą co najmniej 50 zł. W tym warunku chodzi o rachunek oszczędnościowy umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z Waszym nowym eKontem Możliwości. W dalszej części artykułu powiem nieco więcej na temat opcji oszczędnościowych dla uczestników promocji.
  • 140 zł – to premia dodatkowa, którą otrzymacie za spełnienie wszystkich powyższych warunków.
  • 150 zł – to ostatnia część nagrody. Otrzymacie ją, jeśli otworzyliście konto i zweryfikowaliście tożsamość metodą „na selfie” lub przy pomocy e-dowodu osobistego. Nagroda zostanie wypłacona, o ile spełnicie też pozostałe warunki, przedstawione wyżej.

    Prawda, że proste? Przedstawione tutaj warunki nie powinny zaskoczyć nikogo, kto korzysta z nowoczesnych funkcji bankowości. Większość z Was prawdopodobnie spełni warunki promocji „przypadkowo” 🙂

Skrót warunków promocji eKonta Możliwości

Przekazanie premii za eKonto Możliwości

Wszystkie składowe premii trafią na Wasze konto do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Jeśli więc zdecydujecie się założyć rachunek w lipcu, to wszystkie warunki powinniście spełnić do końca sierpnia. Nagrody zostaną zaś wypłacone do ostatniego dnia września. Nie musicie oczywiście martwić się opodatkowaniem premii. Nagrody w takiej wysokości są z niego zwolnione, a Wy możecie spać spokojnie i nie sponsorować fiskusa 🙂

6,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 6% lub 6,5% w skali roku do kwoty 20.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się 6-procentowym zyskiem (w skali roku). Środki ponad limit 20.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 3 lipca, środki będą pracować na 6/6,5% w skali roku przez cały lipiec (niepełny miesiąc), a następnie sierpień, wrzesień i październik. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym oraz otwartym w promocji osobistym eKoncie Możliwości było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

eKonto Możliwości z kontem oszczędnościowym – przykład

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

eKonto Możliwości – co to za rachunek?

eKonto Możliwości to bezpłatny rachunek dla osób w wieku 13-24 lat. Użytkownicy mogą liczyć na bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz wydanie, dostawę i użytkowanie karty. Mogą też bez żadnych opłat wypłacać środki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie, wysyłać darmowe przelewy na numer telefonu (BLIK) oraz wykonywać przelewy internetowe za darmo.

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji oraz umowie prowadzenia rachunków bankowych.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów