mBank: ponad 200 zł premii w punktach Mastercard w promocji darmowej karty kredytowej bez okresu karencji + 450 zł w promocji konta osobistego

Trwa do:
27 lipca 2022

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej mBanku z pokaźną premią i praktycznym brakiem okresu karencji! W akcji premiowane są dwie karty kredytowe: World Mastercard i World Mastercard Intensive. W rzeczywistości jest to zestaw 3 różnych promocji. Pierwsza – „Wiosenne przyspieszenie” z punktami o wartości 100 zł – dla osób, które nigdy nie uczestniczyły w programie Bezcenne Chwile. Druga – 800 lub 1600 punktów za pierwszą transakcję kartą kredytową mBanku. Trzecia – „Więcej punktów za vouchery” – jest to główna promocja gwarantująca 200 zł premii w postaci 16.000 punktów. Co ważne, z promocji skorzystacie w pełni bezkosztowo – bank zwolni Was z opłaty za wydanie za karty, ja zaś podpowiem – jak uniknąć opłat z tytułu jej posiadania. A jeśli nie macie jeszcze konta w mBanku, wówczas czeka na Was dodatkowe 450 zł premii na start za eKonto lub 300 zł bonusu za mKonto Intensive. Do tego możecie jeszcze dołożyć promocję regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest 150 zł premii na start.

Na czym polega program Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials)?

Bezcenne Chwile to program dla użytkowników kart Mastercard, którzy, zaraz po zarejestrowaniu swojej karty, zaczynają zbierać na koncie punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na vouchery do popularnych sklepów, nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety do kina i inne cenne nagrody.

W programie przyjmuje się prosty przelicznik:

  • za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniecie od 1 do 8 punktów, 
  • za każde 50 zł wydane w innych sklepach przysługuje Wam 1 punkt.

Więcej na ten temat napisałem w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również listę partnerów i instrukcję rejestracji.

Co tu kryć, tradycyjne zbieranie punktów jest czasochłonne i mozolne. O wiele skuteczniejszym sposobem na zebranie dużej ilości punktów są promocje z punktami na start… taka jak ta 🙂

Uczestnicy promocji – karta kredytowa mBank

W promocji z premią główną wezmą udział osoby, które nie posiadają aktualnie żadnej z kart kredytowych mBanku. Jeśli posiadaliście takową kartę, wystarczy zatem, że zamknęliście ją przed złożeniem wniosku o nową w promocji.

Nie masz konta w mBanku?

Osoby, które nie są posiadaczami konta w mBanku, mogą zyskać znacznie więcej! Za założenie mKonta Intensive w trwającej obecnie promocji odbierzecie 250 zł na start + 50 zł, jeśli założycie też konto swojemu dziecku. Tego typu konto wymagane jest w przypadku wyboru karty World Mastercard Intensive.

Jeśli zaś wystarczy Wam karta World Mastercard z premią o wartości około 200 zł, wówczas polecanym produktem będzie eKonto osobiste, gdzie do zdobycia również jest 450 zł premii na start. Do tego będziecie mogli otworzyć konto oszczędnościowe na 6,5% w skali roku.

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową mBank

Aby wziąć udział w promocji powinniście zawnioskować o wydanie karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive mBanku i podpisać umowę. Wniosek złożycie na dedykowanej stronie internetowej: tutaj – World Mastercard lub tutaj – World Mastercard Intensive, w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej mBanku. Pamiętajcie, by wyrazić zgodę na dostarczenie regulaminu promocji drogą elektroniczną (przez stronę mBanku).

Karty wydawane są w promocji bez opłaty na start. Standardowa opłata za wydanie takowej karty wynosi od 30 zł do 50zł, zatem to kolejny miły prezent od mBanku.

Wiosenne przyspieszenie – 8000 punktów

Otrzymaną kartę na początek zarejestrujcie w programie Bezcenne Chwile lub dodajcie ją do swojego profilu (jeśli już wcześniej założyliście konto). O tym, jak to zrobić, pisałem w tym artykule.

Jeśli po raz pierwszy w życiu rejestrujecie się w programie Mastercard Bezcenne Chwile, na start możecie otrzymać 8000 punktów powitalnych w ramach akcji „Wiosenne przyspieszenie”. Ich wartość to około 100 zł. Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród wynoszącej 67.500 sztuk (czyli bardzo dużo). Kto weźmie udział – ten się załapie na nagrodę. Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadały zarejestrowanej jakiejkolwiek karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile w terminie przed 28 marca 2022 roku. Mówiąc prościej, akcja ta przeznaczona jest dla całkiem nowych klientów programu Bezcenne Chwile.

W celu zdobycia pakietu 8000 punktów, należy do 30 czerwca 2022 roku zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od momentu dodania karty do programu wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Transakcje możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i online. Wyłączone są standardowo płatności umożliwiające „zbyt łatwe nabicie punktów”, wyszczególnione według kodów MCC (przykładowo transakcje hazardowe albo doładowania Revoluta).


Punkty zostaną dopisane do rachunku punktowego w ciągu maksymalnie 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Ich okres ważności to jedynie 3 miesiące.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

800 lub 1600 punktów za pierwszą transakcję kartą

O ile pierwsza promocja przeznaczona była wyłącznie dla absolutnie nowych użytkowników programu Bezcenne Chwile, tak w tym przypadku punkty za pierwszą transakcję swoją nową kartą mogą już zdobyć wszyscy.

W terminie do 22 czerwca 2022 roku wykonajcie zarejestrowaną w programie kartą dowolną transakcję. Powinna to być płatność za towar lub usługi. Unikajcie doładowywania portmonetek biletowych, portfeli online i innych niestandardowych płatności. Pełną listę wykluczeń znajdziecie w regulaminie. Za tę prostą czynność otrzymacie nagrodę w postaci:

  • 800 punktów – jeśli zdecydowaliście się na kartę World Mastercard

    LUB
  • 1600 punktów – jeśli zdecydowaliście się na kartę World Mastercard Intensive.

W przypadku tych promocji organizator nie definiuje szczegółowo, kiedy konkretnie wyda punkty. Po prostu będzie to miało miejsce po wykonaniu transakcji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od momentu przyznania. Szczegóły promocji:

World Mastercard – regulamin promocji z 800 punktów,

World Mastercard Intensive – regulamin promocji z 1600 punktów.

Więcej punktów na vouchery – 16.000 punktów

Aby zdobyć nagrodę główną w postaci 16.000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 200 zł należy w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 50 zł. Co tu kryć, wymóg ten jest bardzo łatwy do spełnienia 🙂

Punkty tym razem nie wpłyną na Wasze konto punktowe w programie, lecz otrzymacie bon podarunkowy w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Będziecie go mogli zamienić na punkty w terminie do 30 listopada 2022 roku. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od momentu ich aktywacji w programie. W tym czasie należy również wymienić punkty na nagrody, w przeciwnym wypadku stracą swoją ważność.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Więcej punktów na vouchery”.

Na co można wymienić zdobyte punkty?

Podsumujmy. W przypadku karty World Mastercard możecie zdobyć łącznie 24.800 16.800 punktów, zaś w przypadku World Mastercard Intensive 25.600 17.600 punktów. W obu przypadkach zdobycz punktowa odpowiada wartości nieco ponad 200 zł. Kilka przykładowych nagród z katalogu programu Mastercard Bezcenne Chwile:

  • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych będzie Was kosztować 4000 punktów,
  • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów.

mBank – karty kredytowe World Mastercard i World Mastercard Intensive

Karta World Mastercard, której wydanie w promocji będzie darmowe, posiada wysoki limit kredytowy (od 3000 zł do aż 100.000 zł) i kilka ciekawych funkcji – na przykład ubezpieczenie zakupów w internecie (przedłużona gwarancja na sprzęt, zabezpieczenie przed utratą zakupów i gwarancja niższej ceny).

Opłata roczna za kartę wynosi standardowo 350 zł, a w jej uniknięciu pomoże suma zakupów na poziomie 18.000 zł rocznie. Jeśli jednak zamkniecie kartę przed upływem roku – nie zapłacicie nic, bezwarunkowo. Dlaczego tak się dzieje? Ano dlatego, iż bank pobiera opłatę dopiero w „rocznicę karty”. Jeśli zatem karta zostanie zostanie zamknięta przed jej rocznicą, wówczas opłata się nie pojawi, a ty zdobędziecie bonus w pełni bezkosztowo.

Karta World Mastercard zapewnia również serwis concierge, który pomoże Wam w organizacji codziennych spraw i zadań specjalnych, możecie na przykład zarezerwować bilety na koncert, stolik w restauracji, zamówić pomoc drogową, czy hydraulika do domu.

RRSO w chwili pisania tego artykułu wynosi 17,75%.

Karta kredytowa World MastercardKarta World Mastercard Intensive oferuje taki sam limit kredytowy, co przedstawiona tańsza karta. Daje jednak dostęp do bezprowizyjnych przewalutowań podczas zakupów zagranicznych. Opłata za kartę World Mastercard Intensive to 400 zł rocznie, a do jej uniknięcia konieczne będzie wykonanie zakupów za kwotę 30.000 zł w ciągu roku. W tym przypadku panuje identyczna zasada co do uniknięcia opłat, co w przypadku karty World Mastercard.

W przypadku karty Intensive również możecie skorzystać z usługi concierge oraz ubezpieczenia zakupów online.

RRSO w chwili pisania tego artykułu wynosi 17,75%.JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów