mBank: Lokata na Nowe Środki na 6,9% w skali roku dla kwoty do 500.000 zł oraz 650 zł premii w promocji konta

Trwa do:
13 września 2022

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest nawet 500 zł łącznej premii na start dla osób w wieku 18-24 lat, 200 zł bonusu za regularne inwestowanie oraz 7% na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł).

Kolejna podwyżka oprocentowania dosięgnęła proponowaną przez mBank lokatę! Od teraz Wasze oszczędności mogą zapracować na 6,9% w skali roku. Charakter lokaty od mBanku powinien przypaść do gustu szczególnie nowym klientom. Mianowicie, w opisywanej niedawno akcji promocyjnej możecie na start zdobyć nawet 650 zł premii. Po założeniu konta, wszystkie wpłacone środki będą miały charakter „nowych”, zatem w pełni skorzystacie z dobrodziejstw, jakie za sobą niesie Lokata na Nowe Środki. Czas trwania depozytu 6 miesięcy, a łącznie na promocyjnych lokatach możecie ulokować kwotę do 500.000 zł. Z promocji skorzystają jednak także obecni klienci. Natomiast inny sposób na ulokowanie wolnych środków oprócz tradycyjnej lokaty to promocja regularnego inwestowania z 100 zł lub 150 zł premii na start.

Lokata na Nowe Środki – mBank

Co tu kryć, większość na temat oferty została przedstawiona już we wstępie. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł. W promocji możecie założyć tyle lokat, ile chcecie. Zatem w przypadku chęci ulokowania większej kwoty środków, warto je podzielić na kilka lokat – na wypadek gdybyście musieli przedwcześnie wypłacić część kapitału. Wiadomo, zerwanie lokaty wiąże się z nienaliczeniem odsetek, więc szkoda byłoby zrywać jedną „dużą” lokatę.

A co w przypadku dotychczasowych klientów? Jako, że jest to lokata na „Nowe środki” dochodzi kwestia daty badania salda – 10 sierpnia 2022 roku. To według tej daty ustalany jest status nowych środków.

Lokata na Nowe Środki – mBank

Lokatę założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Ma ona charakter odnawialny. Po upływie 6 miesięcy, kapitał lokaty wraz z naliczonymi odsetkami promocyjnymi odnowi się na kolejne 6 miesięcy. Nowa lokata będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą w dniu odnowienia Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Czy będzie ona korzystna? Ciężko stwierdzić. W przypadku odnowienia się lokaty na niekorzystnych warunkach będziecie mogli ją po prostu zerwać i zlecić wypłatę środków na własne konto.Promocja lokaty trwa do 13 września 2022 roku lub do wyczerpania puli promocji, czyli momentu gdy suma promocyjnych lokat przekroczy kwotę 3 miliardy złotych. Informacja ta pojawi się na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów