fbpx

mBank: Lokata na Nowe Środki na 5,25% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł oraz 500 zł premii w promocji konta

Trwa do:
21 czerwca 2022

mBank włącza się do rywalizacji w konkurencji oprocentowanych depozytów, podnosząc oprocentowanie swojej Lokaty na Nowe Środki do 5,25% w skali roku! Charakter lokaty od mBanku szczególnie powinien przypaść do gustu nowym klientom. Mianowicie, w opisywanej niedawno akcji Money Mania możecie na start zdobyć nawet 500 zł premii. Po założeniu konta, wszystkie wpłacone środki będą miały charakter „nowych”, zatem w pełni skorzystacie z dobrodziejstw, jakie za sobą niesie Lokata na Nowe Środki. Czas trwania depozytu to 3 miesiące, a łącznie na promocyjnych lokatach możecie ulokować kwotę do 200.000 zł. Z promocji skorzystają jednak także obecni klienci.

Lokata na Nowe Środki – mBank

Co tu kryć, większość na temat oferty została przedstawiona już we wstępie. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł. W promocji możecie założyć tyle lokat, ile chcecie. Zatem w przypadku chęci ulokowania większej kwoty środków, warto je podzielić na kilka lokat – na wypadek gdybyście musieli przedwcześnie wypłacić część kapitału. Wiadomo, zerwanie lokaty wiąże się z nienaliczeniem odsetek, więc szkoda byłoby zrywać jedną „dużą” lokatę.

A co w przypadku dotychczasowych klientów? Jako, że jest to lokata na „Nowe środki” dochodzi kwestia daty badania salda – 1 kwietnia 2022 roku. To według tej daty ustalany jest status nowych środków.

Lokata na Nowe Środki – mBank

Lokatę założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Ma ona charakter odnawialny. Po upływie 3 miesięcy, kapitał lokaty wraz z naliczonymi odsetkami promocyjnymi odnowi się na kolejne 3 miesiące. Nowa lokata będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą w dniu odnowienia Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Czy będzie ona korzystna? Ciężko stwierdzić. W przypadku odnowienia się lokaty na niekorzystnych warunkach będziecie mogli ją po prostu zerwać i zlecić wypłatę środków na własne konto.Promocja lokaty trwa do 21 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania puli promocji, czyli momentu gdy suma promocyjnych lokat przekroczy kwotę 50 milionów złotych. Informacja ta pojawi się na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów