mBank: nawet 650 zł premii w promocji darmowego eKonta Osobistego + lokata na 7,3% w skali roku

Trwa do:
28 września 2022
Dostępność wniosków
2500

mBank, do obowiązującej obecnie promocji darmowego eKonta osobistego z 350 zł na start, postanowił dołożyć kolejną część układanki w postaci 200 zł bonusu w formie karty podarunkowej Allegro. Oprócz tego możecie otrzymać 100 zł premii ekstra, jeśli otworzycie konto swojemu dziecku. Razem daje to mega premię o łącznej wartości 650 zł. Po założeniu konta dodatkowo możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania z premią do 150 zł. Równie ciekawa jest oferta depozytowa mBanku. Do waszej dyspozycji będzie między innymi lokata na 7,3% w skali roku – dla kwoty do 500.000 zł oraz konto oszczędnościowe na 6,5% w skali roku do kwoty 20.000 zł!

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczone jest także otwarcie rachunku wspólnego w ramach promocji.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej, czy pożyczki) na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Wspomniany „okres karencji” dotyczy zarówno promocji głównej, jak i dodatku w postaci vouchera Allegro o wartości 200 zł.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Promocja główna trwa do 28 września 2022 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę. Ponadto pamiętajcie, aby wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

mOkazje – zgoda mBankPromocja potrwa do wyczerpania puli 2500 promocyjnych kont. Na szczęście, strona promocji pokazuje licznik z dostępną liczbą promocyjnych wniosków. Póki pula jest aktywna, macie pewność zdobycia nagród w akcji promocyjnej.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 6% lub 6,5% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą przy użyciu e-dowodu osobistego. Jest to również warunkiem otrzymania części premii, dlatego warto skorzystać z jednego z najnowocześniejszych sposobów weryfikacji tożsamości 🙂

Możecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.


150 zł premii za finalizację umowy przez e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie z wykorzystaniem e-dowodu osobistego. Założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet. Przykładowo, otwierając konto w sierpniu 2022 roku, warunek ten spełnijcie do końca września 2022 roku.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii. Ponadto regulamin wspomina o możliwości zawarcia umowy „na selfie”. Jednak taka możliwość dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej. Korzystając z tej opcji pozbawicie się szansy na odbiór 200 zł premii do Allegro.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 1 sierpnia 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 8 sierpnia 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 30 września 2022 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem październik i listopad 2022 roku.

Voucher Allegro o wartości 200 zł

Żeby zdobyć tę premię, należy zapewnić wpływ o wartości co najmniej 1000 zł na konto otwarte w promocji oraz wykonać minimum 8 transakcji bezgotówkowych do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta. Przykładowo, otwierając konto w sierpniu 2022 roku, warunki spełnijcie do 30 września 2022 roku.

Zwróćcie uwagę, iż w przypadku zapewnienia wpływu w ciągu 7 dni od momentu założenia konta, za jednym razem spełnicie warunki zarówno dla premii „za szybki wpływ” na konto (100 zł), jak również warunki promocji z kartą podarunkową Allegro. Dwie pieczenie na jednym ogniu – bez potrzeby ponownego spełniania warunków.

Gdy dopełnicie wszelkich formalności, w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej mBanku pojawi się specjalna mOkazja z kodem do aktywacji vouchera do Allegro – w terminie do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo, otwierając konto w sierpniu 2022 roku, mOkazja pojawi się w październiku 2022 roku.

mOkazje to zbiór specjalnych ofert dla klientów mBanku i uczestników programu – wszystkie okazje znajdziecie w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej.


mOkazje – mBank

100 zł bonusu za eKonto Junior lub eKonto Możliwości

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do ukończenia 13 lat (eKonto Junior) lub od 13. do 18. roku życia (eKonto Możliwości). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior/Możliwości. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową. Przykładowo otwierając konto dla siebie w sierpniu, otwórzcie dla swojego dziecka konto we wrześniu 2022 roku.

Młodzi dorośli w wieku 18-24 lat mogą za to skorzystać z dedykowanej promocji eKonta Możliwości i odebrać 350 zł na start, personalizowaną kartę i 6,5% w skali roku dla oszczędności na własnym koncie.

Wypłaty premii – eKonto Osobiste

Premia za e-dowód (150 zł) wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Przykładowo otwierając konto w sierpniu 2022 roku – premię otrzymacie w październiku 2022 roku.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacona do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli przystąpiliście do promocji w sierpniu 2022 roku i wykonaliście wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiliście wymaganą liczbę transakcji w sierpniu i/lub wrześniu, to premię otrzymacie do końca października 2022 roku.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego miesiąca pełnego miesiąca po otwarciu konta. Na przykład jeśli przystąpiliście do promocji w sierpniu 2022 roku, wykonaliście wpływy i transakcje w październiku/listopadzie 2022 roku, to obie premie po 50 zł otrzymacie do końca listopada/grudnia 2022 roku.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Przykładowo otwierając eKonto Osobiste w sierpniu 2022 roku, a eKonto dla dziecka we wrześniu 2022 roku – premię otrzymacie w październiku 2022 roku.

6,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 6% lub 6,5% w skali roku do kwoty 20.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się 6-procentowym zyskiem (w skali roku). Środki ponad limit 20.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 1 sierpnia 2022 roku, środki będą pracować na 6%/6,5% w skali roku przez cały sierpień (cząstkowy miesiąc), a następnie wrzesień, październik i listopad 2022 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym oraz otwartym w promocji osobistym eKoncie Możliwości było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów