BNP Paribas: 450 zł łatwej premii w promocji darmowego konta osobistego + 6% w skali roku na lokacie GOmobile

Trwa do:
5 września 2022
Dostępność wniosków
3000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest Canal+ z Netflix za darmo przez pół roku (wartość nagrody: 534 zł!), a do tego możliwość wygrania wycieczki do Hollywood i mnóstwa innych nagród!

W najnowszej promocji banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 450 zł premii na start! Nagroda wydawana jest w formie voucherów do sklepów Biedronka. Jako że zakupy robi każdy z nas, taki bonus można traktować niemal na równi z gotówką. Zaoszczędzone w ten sposób na „spożywce” pieniądze możecie wydać na inne przyjemności. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Oprócz premii na start w promocji konta, możecie również otrzymać nawet 600 zł bonusu w promocji karty kredytowej BNP Paribas. Zasady akcji znajdziecie w tym artykule. Dla użytkowników BNP Paribas dostępna jest też ciekawa lokata GOmobile na 6% w skali roku do kwoty 50.000 zł.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 19 sierpnia 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 19 sierpnia 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do dnia 5 września 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 23 września 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 23 września 2022 roku.

450 zł premii w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy vouchery do Biedronki o wartości odpowiednio: 100 zł, 150 zł i 200 zł.

Pierwsza nagroda – voucher do Biedronki o wartości 100 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN i wykonanie we wrześniu 2022 roku co najmniej 1 przelewu zewnętrznego w bankowości elektronicznej na dowolną kwotę.

Druga nagroda – voucher do Biedronki o wartości 150 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w październiku 2022 roku:

– wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
zapewnienie wpływu/wpływów na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Trzecia nagroda – voucher do Biedronki o wartości 200 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w listopadzie 2022 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł,
zapewnienie wpływu/wpływów na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Transakcje bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Możecie korzystać z aplikacji płatniczych Google i Apple Pay. Podczas zakupów w sklepach online uwaga na niektóre z bramek płatniczych. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie promocji.

Natomiast wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu nagród otrzymacie:

 • do 21 października 2022 roku – I nagroda,
 • do 21 listopada 2022 roku – II nagroda,
 • do 19 grudnia 2022 roku – III nagroda,E-kody do wykorzystania w Biedronce dotrą do Was drogą SMS do końca każdego miesiąca, w których otrzymacie informację o przyznaniu nagrody, odpowiednio do 31 października, 30 listopada oraz 31 grudnia 2022 roku. Zatem będzie jak znalazł na świąteczne zakupy 🙂

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów