fbpx

Konto 360º z premią 55 zł w Millennium Banku – jak uzupełnić dane do wypłaty premii + nowa promocja!

Nowy obraz (62)Dzisiejszy wpis dotyczy głównie osób, które założyły konto 360 w banku Millennium podczas kwietniowej promocji. Można było wówczas zdobyć 55 zł premii za otwarcie konta. Jeżeli korzystaliście z tej okazji, dziś dowiecie się jak uzupełnić dane do wypłaty premii oraz jaka dodatkowa nagroda na Was czeka.

 

 

 

Treść maila wygląda następująco:

Screen Shot 05-28-15 at 08.29 AM

Nic dodać, nic ująć. Zalogujcie się na stronie konto360.zpremia.pl. Hasło znajdziecie w mailu zatytułowanym Konto z Premią – aktywacja konta. Otrzymaliście go w dniu rejestracji do promocji.

Klikacie teraz Podaj dane do przelewu po czym wpisujecie swoje dane (nr rachunku bez spacji!) zatwierdzając je buttonem Zapisz. To wszystko. Na te czynności macie czas do 9 czerwca.

Premia w wysokości 55 zł zostanie wypłacona do 16 czerwca 2015 roku. Jest ona zwolniona z podatku, gdyż zalicza się do tak zwanej sprzedaży premiowej.

 

Bardziej zaskakująca może być dalsza część maila, a mianowicie:

Screen Shot 05-28-15 at 08.23 AM

Tu również nie mam co dodawać. Jeżeli chcecie otrzymać kwartalną prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji elektronicznej, wystarczy od 1.06.2015 do 31.08.2015 wydać kartą debetową 1000 zł. W ten sposób bank chce, abyście zostali jego klientami na dłużej. Zapewne wiele z Was chciało zamykać konto już po otrzymaniu premii. Dodatkowo możecie skorzystać z lokaty oprocentowanej na 3,25%. Możecie porównać tą ofertę z rankingiem lokat bankowych bloga JakDorobić.com. Znajdziecie go klikając w link Ranking lokat.

 

Jak zamknąć konto

Jeżeli po otrzymaniu premii zdecydujecie się jednak na zamknięcie konta, możecie to uczynić na kilka sposobów:

  • wniosek o zamknięcie rachunku bankowego możecie złożyć w dowolnym oddziale Banku Millennium, po okazaniu ważnego dowodu osobistego;
  • wniosek o zamknięcie posiadanego rachunku można również złożyć poprzez system Millenet. Służy do tego opcja z menu na górze ekranu: „Konta > Wnioski > Zamykanie konta”;
  • kontaktując się z konsultantem serwisu TeleMillennium;
  • rezygnację z rachunku można także wysłać drogą pocztową na adres korespondencyjny Centrali Banku Millennium.

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów