fbpx

BZ WBK: voucher Allegro o wartości 200 zł za zaciągnięcie kredytu gotówkowego + budujemy pozytywną historię kredytową w BIK-u

BZ WBK w ostatnich miesiącach promuje się na potęgę. Okazuje się, iż oprócz zakładania rachunków, bank postanowił zachęcić klientów do skorzystania również z oferty kredytu gotówkowego. Do zdobycia jest 200 zł premii w formie bonu Allegro. Jak pewnie się domyślacie kredyt nie jest darmowy. Jednak BZ WBK nie narzuca minimalnej kwoty pożyczki, zatem korzystając z „oferty minimalnej” możecie wyjść na spory plus. Dodatkowo trwa obecnie promocja obniżonej prowizji za udzielenie kredytu. Wisienką na torcie jest wartość dodana w postaci budowy pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. Pisałem o tym między innymi w analizach darmowego kredytu od Getin Banku oraz Mini Ratki w PKO BP z RRSO 3,46%.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów BZ WBK. Ci pierwsi mogą zdobyć nie 200 zł, a nawet 250 zł premii. Warunkiem jest jednak założenie Konta Jakie Chcę, co nie jest w tym przypadku za bardzo opłacalne. O wiele lepszą opcją jest skorzystanie z promocji 150 zł na start w programie poleceń + 300 zł za wpływ wynagrodzenia.

Skupmy się zatem na obecnych klientach BZ WBK. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie lub współposiadanie ROR-u w BZ WBK na dzień 28 czerwca 2018 roku. Aby przystąpić do promocji, na początek należy wypełnić formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 13 lipca 2018 roku, więc warto się pospieszyć. Do tego dnia należy również złożyć wniosek o kredyt. W promocji przewidziano 500 nagród, choć trzeba przyznać, iż akcja jest słabo rozreklamowana, więc wydaje mi się, iż bonów nie powinno zabraknąć.

 

Zasady promocji

Kluczowym elementem promocji jest zawnioskowanie o kredyt gotówkowy. Możecie to zrobić na infolinii lub poprzez bankowość BZWBK24 w ofercie na klik. Osobiście skorzystałem z tej drugiej opcji, jest ona szybka i wygodna, a decyzja kredytowa zapada błyskawicznie. W moim przypadku oferta na klik opiewała na kwotę od 1000 zł do 3000 zł. Wybrałem najniższą wartość, od której bank pobrał 5,99% prowizji (59,90 zł), zatem na konto wpłynęło 940,10 zł. Wybrałem również najkrótszy okres spłaty, a mianowicie 6 miesięcy. Oczywiście kredyt spłacę całkowicie jak tylko otrzymam voucher o wartości 200 zł. Nagrody będą wydawane mailowo do 21 sierpnia 2018 roku. Datę pierwszej spłaty ustaliłem na 31 sierpnia 2018 roku, zatem już po otrzymaniu bonu. Oprocentowanie mojego kredytu wynosi 9,79%. Wydaje się, że to dużo, jednak nominalnie za tak krótki okres i przy tak niskiej kwocie, kwota odsetek będzie naprawdę niska (w moim przypadku, zgodnie z harmonogramem będzie to 14,96 zł).

Aby otrzymać nagrodę należy nie rozwiązywać, nie odstępować od umowy oraz nie dokonywać całkowitej spłaty kredytu gotówkowego, przed upływem 30 dni od daty zawarcia umowy.

Być może kredyt zostawię sobie do końca, tak, aby dłużej widniał on w bazach BIK-u. Dla ciekawskich przesyłam screen harmongramu:

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. RRSO: 14,22%.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów