fbpx

Black Friday w Qarson: 600 zł zniżki na najem terminowy dowolnego samochodu!

Trwa do:
30 listopada 2021

Nie śmieje się w cyrku ten, kto próbował w ostatnim czasie kupić lub nająć nowy samochód. Dealerzy proponują nawet roczne okresy oczekiwania, wypożyczalnie rozkładają ręce. Pewnym rozwiązaniem może być nowa oferta firmy Qarson, którą doskonale znają już czytelnicy bloga. W ramach listopadowej zniżki cena najmu terminowego zostanie obniżona o 600 zł – niezależnie od modelu samochodu. Prezent rozbity jest na kilkanaście comiesięcznych zniżek w wysokości 50 zł. Black Friday w Qarson trwa przez cały listopad lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę zainteresowanie nowymi samochodami, rozsądnie będzie podejmować decyzję możliwie szybko. 

O Qarson na blogu…

Firmę Qarson część z Was zna już całkiem nieźle za sprawą trzech wcześniejszych artykułów na jej temat. W pierwszym z nich omawiałem ofertę najmu terminowego samochodów. Okazuje się, że nowym samochodem można jeździć od 599 zł miesięcznie (a w podpisując umowę w listopadzie – od 549 zł). Jeśli interesuje Was obiektywne prześwietlenie oferty wraz z dodatkowymi kosztami, zajrzyjcie tutaj.

W drugim artykule znajdziecie z kolei historię mojego wynajmu Fiata Tipo II 5D Street. Przeanalizowałem tam własną umowę, argumentując swój wybór i opowiedziałem, jak wygląda cały proces w praktyce.

Fiat Tipo z oferty Qarson

Nie mógłbym też przejść obojętnie obok programu poleceń firmy Qarson. Będąc jej klientami, możecie polecać najem terminowy swoim znajomym, otrzymując na to do 1000 zł premii! O warunkach programu poleceń przeczytacie w tym artykule.

Najem terminowy samochodu – jak to działa?

Najem terminowy to nic innego, jak „wypożyczenie” samochodu w zamian za comiesięczną opłatę. Ten sposób finansowania nazywa się też często abonamentem. Takie rozwiązanie ma kilka plusów. 

  • Po pierwsze – samochód, a także związane z nim problemy (jak późniejsza sprzedaż, poważne awarie czy utrata wartości) nas nie dotyczą. Płacimy po prostu za użytkowanie samochodu, a gdy kończy się określony czas, oddajemy go i wybieramy kolejny. 
  • Po drugie – to stosunkowo tani sposób na używanie nowego samochodu. Nie wymaga tak dużych nakładów gotówki, jak kredyt czy leasing.
  • Po trzecie – krótki okres najmu (12 miesięcy) sprawia, że umowa nie jest długoterminowym obciążeniem. Wraz z jej ustaniem koszty się kończą, a użytkownik nie musi decydować o wykupie pojazdu, tylko zwyczajnie zwraca go wypożyczalni. Warto zaznaczyć, że na rynku prawdopodobnie nie znajdziecie leasingu na taki krótki okres (a już na pewno nie za niespełna 550 zł miesięcznie).

Jak to wygląda w praktyce?

Za pomocą strony internetowej Qarson możecie wybrać fabrycznie nowy samochód oraz skonfigurować warunki najmu, dodając inne elementy, jak opony całoroczne, ubezpieczenie czy pakiet kilometrów. Następnie wystarczy umówić się na odbiór samochodu i podpisanie umowy lub dostarczenie pojazdu pod wskazany adres (koszt takiej usługi to 480 zł jednorazowo lub dodatkowe 40 zł do miesięcznej opłaty). 

Z najmu terminowego skorzystać mogą również przedsiębiorcy. Po przesunięciu suwaka ceny na stronie zmienią się z brutto na netto.

Black Friday w Qarson – 600 zł zniżki – zasady promocji

W ramach listopadowej promocji Black Friday każdy samochód z oferty Qarson możecie wynająć taniej o 600 zł – niezależnie od modelu, dodatkowych opcji i miesięcznej opłaty abonamentowej. 

600 zł bonusu będzie rozbite na 12 mniejszych zniżek – po 50 zł miesięcznie. Oznacza to, że decydując się na najtańszy samochód z oferty, Wasza miesięczna opłata wyniesie 549 zł (+ ewentualne koszty za wybrane przez Was dodatkowe pakiety). 

Promocja obowiązuje do 30 listopada 2021 roku lub do momentu wyczerpania się puli promocyjnych pojazdów. Trzeba przyznać, że drugi scenariusz jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny. 🙂

Black Friday w Qarson trwa przez cały miesiąc!

Jakie auta dostępne są w promocji Qarson?

Każde auto dostępne w ofercie Qarson objęte jest promocją na takich samych warunkach. Możecie więc wybierać z pełnego katalogu, a ten powinien zadowolić większość z Was. Qarson zgromadził kilka segmentów aut – od małych, miejskich pomykaczy po pokaźnych rozmiarów SUV-y i Crossovery.

Poszukujący małego samochodu do miasta czy na krótkie trasy mogą zainteresować się zwinną Toyotą Aygo II Facelift II (od 549 zł miesięcznie), hybrydowym Fiatem 500 I Facelift (od 749 zł miesięcznie) czy charyzmatycznym Mini III Facelift II (od 1149 zł miesięcznie).

Jeśli zależy Wam na samochodzie do bólu uniwersalnym i wygodnym, skierujcie wzrok na Fiata Tipo II Facelift (od 949 zł miesięcznie). 

Ci, którzy widzą się w znacznie większym samochodzie, mogą wybierać spośród wielu modeli – między innymi BMW czy Skoda.

BMW X1 w ofercie Qarson ze zniżką 600 zł!

Pełną gamę dostępnych samochodów z 600 zł zniżki znajdziecie na dedykowanej stronie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów