fbpx

Program poleceń Qarson: nawet 300 zł premii na start oraz do 1000 zł za polecanie najmu terminowego

qarson program referencyjny

O marce Qarson mówiłem już dwukrotnie (linki w artykule). Prześwietliłem dla Was ich ofertę, a nawet sam skorzystałem z usługi najmu terminowego samochodu. Dziś mam trzy dobre wiadomości. Po pierwsze: korzystając z kodu referencyjnego, na start otrzymacie kartę podarunkową BP o wartości 100 zł przy zawieraniu umowy z Qarson. Po drugie: w najnowszej promocji Qarsona otrzymacie dodatkowo pełny bak paliwa (w postaci dwóch kart paliwowych BP o łącznej wartości 200 zł) – akcja ta potrwa do 15 marca 2021 roku. Po trzecie: jako klienci będziecie mogli sami zacząć polecać usługę i w ramach programu polecającego Qarson zarobić nawet 1000 zł do wydania na stacjach BP za jedynie trzy polecenia. Fajnie? No to zaczynamy.

Najem terminy samochodu z Qarson

W listopadzie ubiegłego roku opowiedziałem Wam, jak wygląda usługa najmu terminowego auta. Przyjrzeliśmy się wtedy wspólnie warunkom usługi na przykładzie marki Qarson – jednego z czołowych graczy w tej branży. Z drugiego artykułu tej serii wiecie też, że sam jestem klientem marki i od pewnego czasu używam Fiata Tipo II 5D Street podczas codziennych podróży. To właśnie na podstawie własnej umowy przeanalizowałem dla Was całkowity roczny koszt najmu terminowego tego auta. W artykule znalazła się także moja subiektywna opinia na temat samochodu. 

Oba artykuły znajdziecie tutaj: 

Dziś jednak nie będziemy mówić bezpośrednio o samochodach. Poruszymy za to temat bardzo bliski i wyjątkowo lubiany przez czytelników tego bloga, czyli program poleceń firmy Qarson. Dzięki niemu, już jako klienci marki, będziecie mogli polecać jej usługi innym osobom i zarobić w ten sposób nawet 1000 zł (do wydania na stacjach BP). 

Dla nowych klientów mamy natomiast kod rabatowy, obniżający cenę wynajmu. O tym przeczytacie w dalszej części artykułu.

Program referencyjny Qarson – nawet 1000 zł w programie poleceń!

Każda osoba, stająca się klientem marki Qarson, dołączą do tak zwanej #qarsonfamily. Oznacza to między innymi, że każda podpisana umowa abonamentowa generuje unikalny kod referencyjny, który możecie podawać dalej: swoim znajomym, przyjaciołom, rodzinie czy współpracownikom. 

Każda osoba, której zdecydujecie się przekazać kod, otrzyma jednocześnie 100 zł w formie karty podarunkowej BP podczas zawierania swojej umowy.

Jeśli polecony skorzysta z Waszego konta i sfinalizuje umowę, otrzymacie pierwszą kartę podarunkową o wartości 200 zł. Żeby uzyskać maksymalną premię w wysokości 1000 zł, wystarczy polecić Qarson 3 razy. „Taryfikator” przedstawia się następująco:

  • Nagroda za pierwsze polecenie – 200 zł,
  • Nagroda za drugie polecenie – 300 zł,
  • Nagroda za trzecie polecenie – 500 zł.

Jak widzicie, nagroda za każde kolejne polecenie jest coraz wyższa, chociaż nie rośnie poziom trudności. 

Kod referencyjny otrzymuje się do każdej umowy. Oznacza to, że przy najmie kilku samochodów, możecie otrzymać wielokrotność maksymalnej premii. Z pewnością skorzystają na tym przedsiębiorcy, utrzymujący większą flotę pojazdów.

Program referencyjny Qarson – wymagania dla polecającego

Polecać usługę możecie dopiero po podpisaniu umowy i odbiorze samochodu.

Żeby Wasz wysiłek nie poszedł na marne, powinniście też upewnić się, że wyraziliście zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w tym kontakt z Wami za pomocą SMS, telefon i e-mail. Zgody tej nie wycofujcie przez cały czas udziału w programie.

Rejestracja do programu możliwa jest już na etapie podpisywania umowy o najem (kod referencyjny i regulamin programu staje się integralną częścią umowy). Natomiast dotychczasowi klienci Qarsona otrzymają stosowną wiadomość mailową z informacją o przystąpieniu do programu. 

Vouchery zrealizujecie na stacjach paliw BP. 1000 zł wystarczy na kilka tankowań w instrybutorze lub… jakieś 200 hot-dogów 🙂 Karty obowiązują na cały asortyment, nawet na papierosy i alkohol 😉

Karty podarunkowe BP są ważne przez 24 miesiące. Sam program trwa od 15 stycznia 2021 roku do odwołania (w trybie ciągłym). Organizator może podjąć decyzję o zakończeniu programu w każdym czasie z tym zastrzeżeniem, że informacja o terminie zakończenia pojawi się na 1 miesiąc naprzód, na dedykowanej stronie programu, jak również za pomocą poczty elektronicznej.

Kod rabatowy na 100 zł do Qarson

Możliwą do otrzymania premię możecie łatwo powiększyć o dodatkowe 100 zł premii na start (w formie karty podarunkowej BP). Wystarczy, że podczas podpisywania umowy wykorzystacie kod, otrzymany od aktualnego klienta Qarson. Jeśli nikt z Waszych znajomych nim nie dysponuje, zapraszam do Kontaktu. Chętnie podam Wam swój kod polecający. Kod mogę udostępnić jedynie trzem pierwszym osobom, dlatego obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy. Karty wydawane są podczas odbioru auta lub poprzez wysyłkę pocztą.

200 zł ekstra dla nowych klientów

Qarson – wystartuj z darmowym bakiem paliwa.

Ta część promocji obowiązuje wyłącznie do 15 marca 2021 roku – do tego momentu należy wypełnić wniosek o najem auta w firmie Qarson. Kartę odbierzecie w postaci fizycznej, w dniu odbioru auta. Jej okres ważności to również 2 lata.

Warunki akcji są bardzo proste. Wynajmujecie dowolny samochód i za to otrzymujecie nagrodę. Jeśli wynajmiecie kilka aut – zgarniecie kilka karta podarunkowych, każdą o wartości 200 zł.

Więcej na stronie promocji oraz w regulaminie.

Kwestie podatkowe

Nagrody w programie poleceń są zwolnione z opodatkowania w przypadku osób fizycznych. Jednorazowa wartość nagrody nie przekracza bowiem 2000 zł. Zupełnie inaczej do tematu podejść muszą przedsiębiorcy. W ich przypadku wartość karty podarunkowej należy zaksięgować w przychodach firmy.  

Szczegółów szukajcie w regulaminie programu referencyjnego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów