fbpx

Bank PKO BP: darmowe Konto dla Młodych oraz 10 biletów do kina Cinema City lub Helios

Pamiętacie zeszłoroczną promocję „Kino za 0”? Bank PKO BP postanowił odpalić kolejną edycję akcji, zatytułowaną  „Miłość mamy za zero”. Trzeba przyznać, że nazwa chwyta za serce. Jednak poza słowami idą także czyny. PKO BP tak Was kocha, że w zamian za otwarcie Konta dla Młodych dostaniecie w prezencie 10 biletów do kina sieci Helios lub Cinema City. Według regulaminu wartość biletów to aż 194,40 zł brutto. Bardzo dobrze, że bank docenia nie tylko mieszkańców największych miejscowości. Kina Helios rozlokowane są również w miastach, które możemy określić jako średnie. Zasady zdobycia biletów są banalnie proste, wystarczy wyrazić odpowiednie zgody marketingowe oraz zapewnić jedną płatność kartą. Prowadzenie konta jest darmowe, zaś karta będzie bezpłatna po wykonaniu 5 płatności w miesiącu na dowolną kwotę. Oprócz tego za darmo otrzymujecie możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Wisienką na torcie jest bardzo krótki okres karencji pod względem możliwości uczestnictwa w promocji.

 

 

Uczestnicy promocji „Kino za 0”

Bank PKO BP jest bardzo liberalny jeśli chodzi o okres karencji. Aby móc wziąć udział w promocji, wystarczy, że nie posiadaliście jakiegokolwiek konta osobistego w PKO BP w dniu 31 grudnia 2016 roku. Dotyczy to zarówno kont w PKO BP jak i w jego internetowym oddziale Inteligo. Ogólnie rzecz ujmując, promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy zdążyli zamknąć swoje konto przed 31 grudnia 2016 roku.

Dodatkowym wymogiem jest wiek uczestników promocji. Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 26 lat. Starsi niestety muszą obejść się smakiem.

W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Biura Komunikacji Marketingowej Banku oraz osoby im bliskie, przez które rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków, powinowatych do drugiego stopnia, osoby pozostające w stosunku przysposobienia i kurateli oraz osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

 

Jak otworzyć promocyjne konto

Aby założyć promocyjne konto z biletami, pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie promocji. Podczas wypełniania wniosku o konto należy również zawnioskować o kartę debetową. Najlepiej wybrać kartę ze standardowym wizerunkiem. Zmiana wizerunku na niestandardowy kosztuje 14,90 zł, dlatego lepiej uniknąć tej opłaty. Na drugiej stronie wniosku należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych).

 

Na złożenie wniosku macie czas od 23 stycznia 2017 roku do 19 lutego 2017 roku. Umowę dostarczy Wam kurier (na koszt banku). Nie ma oczywiście przeszkód, aby kurier był u Was po 19 lutego 2017 roku. Do tej daty wystarczy tylko złożyć wniosek online.

 

Zasady promocji

Gdy wasze konta będą już aktywne, wystarczy, że w terminie od 23 stycznia 2017 roku do 3 marca 2017 roku:

  • zgłosicie swój udział w promocji na dedykowanej stronie konkursu „Kino za zero” (przy okazji w tym miejscu należy wybrać, do którego kina chcecie otrzymać bilety) [edit: w związku z ogromnym zainteresowaniem promocją, najlepiej zgłosić się do akcji tuż po złożeniu wniosku o konto],
  • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą wydaną do konta (na przykład zakup produktu w sklepie).

 

Co nieco na temat nagrody

Jak wcześniej wspominałem, nagrodą w promocji jest pakiet 10 biletów do kina o łącznej wartości 194,40 zł. W praktyce, otrzymacie 10 kodów elektronicznych, które możecie wymieniać na bilety w kasach wybranej sieci kin w ciągu 6 miesięcy, licząc od dnia ich wydania. Bilety możecie wykorzystać podczas standardowych seansów 2D. Kod nie obowiązuje w IMAX, na pokazy specjalne, maratony, pokazy Ladies Night, filmy wyświetlane w salach VIP, Škoda 4DX oraz w Cinema Park. Szczegóły wyłączeń wraz z listą kin biorących udział w promocji znajdziecie w regulaminie. Co ważne, nie ma wyłączeń co do dnia i godziny pokazu. Bilety możecie wykorzystać zarówno we wtorek o 12:00, gdy będziecie sami na sali kinowej 🙂 bądź w sobotę o 21:00.

UWAGA: Liczba wszystkich nagród wynosi 2800 sztuk (1 sztuka to 10 biletów) i obejmuje:

  • 1700 sztuk nagród do sieci kin Cinema City oraz
  • 1100 sztuk nagród do sieci kin Helios.

Jeśli uważacie tę ofertę za korzystną, dla pewności nie warto zwlekać z decyzją o założeniu konta. W przypadku wcześniejszego wyczerpania się puli nagród do jednej sieci kin, będziecie mogli skorzystać tylko z dostępnej jeszcze puli nagród do drugiej sieci.

[aktualizacja] Pula Nagród została zwiększona o 1500 sztuk i obejmuje:

– 900 pakietów do sieci kin Cinema oraz
– 600 pakietów do sieci kin Helios.

 

Złóż wniosek o konto i odbierz 10 biletów do kina

 

Elektroniczne kody otrzymacie w ramach wiadomości systemowej w serwisie iPKO. Kody będą wydawane w dwóch turach: do 17 lutego 2017 roku i do 14 marca 2017 roku według kolejności spełnienia wszystkich warunków uprawniających do otrzymania nagrody. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli nagród do dnia 9 lutego 2017 roku włącznie, ich wydanie nastąpi w jednej turze do 17 lutego 2017 roku.

Więcej na temat promocji „Kino za 0” w regulaminie.

 

Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat:

  • 0 zł za konto bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów