TurboKARTA Santander Consumer Bank: 400 zł rekordowego bonusu do wykorzystania w serwisie Allegro oraz nawet 360 zł moneyback!

Trwa do:
29 lutego 2024
Dostępność wniosków
1500

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Visa TurboKARTA w kolejnej turbo-promocji! Santander Consumer Bank przyzwyczaił nas już do tego, że bardzo stara się o zdobycie nowych klientów, jednak tak wysokiej premii za wyrobienie karty kredytowej jeszcze nie było! Do zdobycia jest bowiem aż 400 zł premii na start w formie e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro. Warunki promocji są niezmiennie proste, a z uwagi na to, że w popularnym serwisie kupicie niemal wszystko – od wiertarki po maski karnawałowe – nagrodę możecie traktować praktycznie na równi z gotówką. Zainteresowanym sugeruję jednak pośpiech. Udział w promocji jest limitowany do 1500 użytkowników lub do 29 lutego 2024 roku. Oprócz tego bank wciąż oferuje moneyback o wartości do 360 zł za płatności kartą w wybranych kategoriach. W dodatku karta może być dla Was w pełni darmowa – wystarczy spełnić dość rutynowe warunki.

Uczestnicy promocji – TurboKARTA

Z udziału w promocji wyłączone są osoby, które aktualnie są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku oraz osoby, które w 2022 oraz 2023 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku i wypowiedziały umowę o tę kartę.

Mówiąc prościej, w promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba pod warunkiem, że w okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadała karty kredytowej Santander Consumer Banku. Natomiast posiadanie innego produktu tego banku – przykładowo konta oszczędnościowego lub lokaty – nie wykluczy Was z udziału w promocji.

Visa TurboKARTA – jak wyrobić kartę?

Aby postarać się o premię i moneyback, na początek przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Wypełnijcie tam krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Prześlij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Na wykonanie tego kroku macie czas do 29 lutego 2024 roku lub do momentu osiągnięcia limitu 1500 uczestników. Z racji limitu lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku.

Uwaga! Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na linii zanim ktoś się zgłosi. SCB jest zasypywany wnioskami i łączenie następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Umowę o kartę kredytową zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach).

Jak podpisać umowę o Visa TurboKARTĘ?

Zasady promocji – jak zdobyć 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro?

Premia została podzielona na 4 części po 100 zł w formie e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Żeby je zdobyć, musicie spełnić następujące warunki:

  • w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy co najmniej 1 raz zalogować się do bankowości elektronicznej, a także
  • wykonywać kartą comiesięczne płatności na łączną kwotę minimum 600 zł miesięcznie.

Każdy jeden miesiąc, w którym spełnicie warunek płatności, nagrodzi Was bonem do Allegro.pl o wartości 100 zł. Na wykonywanie premiowanych płatności będziecie mieli 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę.

Przykładowo, podpisując umowę o kartę kredytową w lutym 2024 roku, płatności możecie wykonywać w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2024 roku. Będziecie mieli wówczas jeden miesiąc „zapasu” na wypadek, gdyby w którymś okresie nie udało się spełnić warunku. Rzecz jasna, maksymalna premia w łącznej wysokości 400 zł wypłacona zostanie za 4 miesiące spełniania warunków.

Jedyne wykluczenia w kwestii płatności, jakie znajdziemy w regulaminie, dotyczą nietypowych transakcji typu: zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie czy też zasilanie e-portmonetek online typu Revolut, SkyCash lub PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Skrót zasad promocji Visa TurboKARTY

Wydanie nagród – Santander Consumer Bank

Każdy e-kod o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro zostanie przekazany poprzez wiadomość SMS w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek (czyli wykonacie płatności na łączną kwotę co najmniej 600 zł). Przykładowo, za płatności wykonane w lutym 2024 roku, pierwszy e-kod o wartości 100 zł otrzymacie w marcu 2024 roku i tak dalej.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania danej nagrody, musicie się wykazać brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone). Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku nie otrzymacie bonu). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Jak wykorzystać e-kody do Allegro?

Nagrody są zwolnione z opodatkowania. Za pomocą e-kodu możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty podarunkowej część większego zakupu. Od kilku miesięcy karty podarunkowe Allegro można ze sobą łączyć, opłacając za pomocą kilku z nich większe zakupy. Przykładowo, możecie połączyć kilka kart o wartości 100 zł, otrzymanych w ramach niniejszej promocji.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera. Dzięki temu śmiało możemy mówić, iż karty podarunkowe Allegro są wielokrotnego użytku!

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Nawet 360 zł moneyback – jak zyskać zwrot za płatności TurboKARTĄ?

W ramach promocji Zakupy z premią możecie liczyć na następujący zwrot:

  • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych. Samodzielnych, czyli takich, które nie działają w ramach stacji paliw. 
  • 3% od płatności w restauracjach.
  • 1% od płatności na stacjach paliw

Dla uniknięcia wątpliwości, dopuszczone do promocji kody MCC poszczególnych podmiotów znajdziecie w poniższej tabeli.

Punkt handlowo-usługowyMCC
Samodzielne myjnie samochodowe7542
Restauracje5811, 5812, 5813, 5814
Stacje Paliw5541, 5542, 5983
Nawet 5% moneyback!

Oprócz oczywistego przypasowania kodów MCC do danego miejsca, możemy znaleźć kilka perełek, które ułatwią zdobycie moneyback. Przykładowo, wśród listy kodów należących do restauracji znajdziemy między innymi aplikacje do zamawiania jedzenia (Pyszne.pl, Glovo, Uber Eats), cateringi dietetyczne, kluby muzyczne, aquaparki, a nawet niektóre delikatesy. W przypadku stacji paliw, liczą się zarówno tradycyjne sieciówki, jak i stacje przynależące do hipermarketów. Ponadto kod MCC nie jest w stanie zweryfikować co kupujecie na stacji. Paliwo, hot-dog, papierosy, alkohol – wszystko idzie na jeden rachunek.

Zwrot będzie naliczany pod warunkiem uiszczenia minimalnej kwoty spłaty limitu kredytowego. Bank będzie obliczał wartość moneybacku od transakcji dokonanych w okresie rozliczeniowym. Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu wygenerowania zestawienia transakcji. Każdego miesiąca możecie w ten sposób zgarnąć 30 zł. W skali roku będzie to więc 360 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zakupy z premią”.

TurboKARTA – koszty i korzyści

Karta kredytowa Visa standardowo kosztuje miesięcznie 6,90 zł. Opłaty można jednak uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma zakupów w okresie rozliczeniowym wyniesie minimum 1000 zł. Okres rozliczeniowy to inaczej czas od dnia następującego po dniu naliczenia opłaty miesięcznej do dnia naliczenia kolejnej opłaty miesięcznej. Jeśli więc opłata miesięczna jest w Waszym przypadku naliczana (na przykład) 3. dnia miesiąca, zakupy na łącznie minimum 1000 zł powinniście zrobić od 4 września do 3 października tego samego roku i tak dalej.

Wliczają się w to wszystkie transakcje kartą – nie tylko te, kwalifikujące się do zwrotu. Co tu kryć, TurboKARTĘ wyrabiacie, by płacić nią jak najwięcej, zatem bez problemu unikniecie wszelkich opłat.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 21,40%.

Więcej informacji znajdziecie w dokumencie dotyczącym opłat za kartę.

Visa TurboKARTA w skrócie

Darmowe ubezpieczenie Car Assistance

Car Assistance to dość luksusowa usługa, do której w ostatnim czasie przekonuje się jednak coraz więcej kierowców. Zapewnia ona pomoc w niespodziewanych sytuacjach: wypadku lub stłuczki, kradzieży, awarii pojazdu lub wtedy, gdy niespodziewanie w baku skończy się paliwo. W ramach promocji VISA TurboKARTY pakiet Car Assistance otrzymacie za darmo.

W ramach pakietu w kryzysowych sytuacjach będziecie mogli liczyć na samochód zastępczy, transport pojazdu, zakwaterowanie, opiekę nad dziećmi i niezbędną pomoc podczas wypadku.

Szczegóły w OWU ubezpieczenia „Car assistance”.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów