BNP Paribas: 600 zł premii w formie punktów Bezcenne Chwile + 400 zł premii w bazowej promocji darmowej karty kredytowej! Rekordowa kumulacja – aż 1000 zł bonusu do zgarnięcia!

Trwa do:
31 lipca 2024
Dostępność wniosków
30.000

Przed Wami wyjątkowo opłacalna kumulacja promocji dla nowych użytkowników karty kredytowej BNP Paribas! Wyrabiając darmową kartę kredytową, możecie wziąć udział w promocji ze specjalną premią gotówkową w kwocie aż 400 zł (jej szczegóły znajdziecie w tym artykule) oraz zgarnąć rekordowe 600 zł premii w formie punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile! Mianowicie za zarejestrowanie karty Mastercard wydanej przez ten bank i regularne spełnianie prostych warunków, otrzymacie nawet 48.000 punktów! Wymienicie je na vouchery do swoich ulubionych sklepów (między innymi Decathlon, RTV Euro AGD, Empik, Allegro), bilety do kina czy doładowania telefonów. W niniejszym wpisie skupimy się na drugiej z wymienionych promocji. Link do analizy pierwszej widzicie nieco wyżej 😉

Uczestnicy promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami

W akcji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 maja 2023 roku nie posiadały umowy ramowej o rachunek lub kartę kredytową w banku BNP Paribas oraz w okresie od 6 maja do 31 lipca 2024 roku zawarły umowę o kartę kredytową Mastercard BNP Paribas. Informacje o tym, jak wyrobić kartę kredytową z logiem Mastercard, zgarniając przy okazji pierwszą część premii (400 zł), znajdziecie w dedykowanym artykule.

W promocji możecie wziąć udział również w sytuacji, gdy w wymienionym okresie założycie konto osobiste z kartą debetową Mastercard, jednak dotyczy to tylko kont zakładanych w oddziale banku, dlatego nie będziemy się dziś zajmować tą opcją.

Jeśli posiadacie lub posiadaliście karty innych banków zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile, możecie bez problemu wziąć udział w tej promocji, rejestrując nową kartę kredytową i spełniając pozostałe warunki.

Zasady promocji BNP Paribas i Mastercard

Promocja „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” trwa w terminie do 31 lipca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 30.000 nagród (jedna nagroda to 8000 punktów). Informacja o wyczerpaniu puli nagród powinna się pojawić na stronie promocji z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Aby rozpocząć zdobywanie nagród, należy zawnioskować o kartę kredytową w okresie trwania promocji, co pozwoli Wam zgarnąć 400 zł premii na start (tę promocję omawiamy w tym wpisie). Następnie, w ciągu 7 dni od chwili podpisania umowy, zarejestrujcie nową kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie promocji.

Mastercard Bezcenne Chwile jak założyć konto
Jak zarejestrować kartę w Mastercard Bezcenne Chwile?

Maksymalna premia do zdobycia to 48.000 punktów, co daje nam równowartość 600 zł. Całość została jednak podzielona na 6 nagród po 8000 punktów każda (równowartość 100 zł). Aby zyskać nagrodę w postaci 48.000 punktów należy przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu wyrobienia karty, wykonywać co najmniej 4 premiowane zakupy zarejestrowaną kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł (w każdym miesiącu z osobna).

Za każdy miesiąc, w którym uda się Wam spełnić ten warunek, otrzymacie 8000 bonusowych punktów.

Bank wyklucza oczywiście niektóre rodzaje transakcji (związane między innymi z przekazami pieniężnymi, hazardem, płatnościami za ubezpieczenie). Wyłączone rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie promocji. Nie ma się jednak czym martwić – wykonując „normalne” płatności za towary i usługi (online lub stacjonarnie) bez problemu spełnicie warunki promocji. Pamiętajcie jednak, żeby zawsze wykorzystywać jedną ze wskazanych aplikacji płatniczych. Aha, i transakcje nie musicie wykonywać wyłącznie u partnerów programu Bezcenne Chwile, lecz również u podmiotów niewspółpracujących z programem.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie i wykorzystanie nagród

Nagrody w postaci 8000 punktów będą trafiać na Wasze konto w programie Mastercard w ciągu 30 dni kalendarzowych od chwili spełnienia warunku płatności. Na ich wykorzystanie będziecie mieli 12 miesięcy. Po tym czasie punkty stracą ważność.

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Mastercard Bezcenne Chwile – przykładowe nagrody

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów