fbpx

Santander Consumer Bank – TurboKARTA w turbo promocji, czyli 400 zł premii i 360 zł moneyback – instrukcja krok po kroku, FAQ/Q&A i checklista do wydrukowania!

Trwa do:
29 lutego 2024
Dostępność wniosków
1500

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Santander Consumer Bank i jego TurboKarta kredytowa to już kultowa propozycja na blogu. Bank cyklicznie ogłasza kolejne edycje atrakcyjnej promocji. W obecnym wydaniu do zdobycia jest aż 400 zł premii w formie czterech kart podarunkowych do wykorzystania w serwisie Allegro oraz niezmienne 360 zł premii w formie moneyback za płatności kartą w wyznaczonych punktach. Promocję omówiliśmy już bardzo szczegółowo w podstawowym artykule z analizą, a dziś spotykamy się w nieco luźniejszej formule. W tym wpisie znajdziecie więc instrukcję zdobywania 400 zł premii – krok po kroku – wraz z checklistą, którą możecie wydrukować i powiesić na lodówce. Całość zwieńczy krótka sekcja FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące tej promocji i karty kredytowej.

Uczestnicy promocji i nagrody

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba pod warunkiem, że w okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku nie posiadała karty kredytowej Santander Consumer Banku. Natomiast posiadanie innego produktu tego banku – przykładowo rachunku oszczędnościowego lub lokaty – nie wykluczy Was z udziału w promocji.

Promocja TurboKARTY Santander Consumer Bank – promocja krok po kroku

Krok 1.

Do 29 lutego 2024 roku przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Wypełnijcie tam krótki formularz ze swoimi danymi oraz kliknijcie przycisk Prześlij formularz, a następnie zaczekajcie na kontakt ze strony banku.

Umowę o kartę kredytową zawrzecie na dwa sposoby: za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach).

Jak podpisać umowę bez wychodzenia z domu?

Krok 2.

W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy co najmniej 1 raz zalogujcie się do bankowości elektronicznej.

Krok 3.

Następnie wykonujcie płatności kartą kredytową o łącznej wartości minimum 600 zł każdego miesiąca.

Każdy jeden miesiąc, w którym spełnicie warunek płatności, nagrodzi Was voucherem do Allegro.pl o wartości 100 zł. Na wykonywanie premiowanych płatności będziecie mieli 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę, jednak możecie otrzymać maksymalnie 400 zł premii (4 x voucher o wartości 100 zł). Będziecie więc mieli jeden miesiąc „w zapasie” – na wypadek, gdyby w którymś okresie nie udało się Wam spełnić warunków. Poniższy przykład (oraz dostępna w dalszej części wpisu checklista) obrazuje, jaki może być przebieg promocji.

Przykład 1.: podpisując umowę o kartę kredytową w lutym 2024 roku, płatności możecie zacząć wykonywać w lutym, a następnie kontynuować spełnianie warunków w marcu, kwietniu i maju 2024 roku. W ten sposób zdobędziecie 400 zł łącznej premii.

Przykład 2.: podpisując umowę w lutym 2024 roku, możecie też wykonywać płatności w marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2024 roku. W ten sposób również spełnicie warunki w 4 wymaganych miesiącach.

Wydanie nagród – Santander Consumer Bank

Każdy e-kod o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro zostanie przekazany poprzez wiadomość SMS w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek (czyli wykonacie płatności na łączną kwotę co najmniej 600 zł). Przykładowo, za płatności wykonane w lutym 2024 roku, pierwszy e-kod o wartości 100 zł otrzymacie w marcu 2024 roku i tak dalej.

Na dzień przyznania danej nagrody musicie wykazać się brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone).

Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku nie otrzymacie vouchera). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

O tym pamiętajcie – TurboKARTA

Szczegóły w regulaminie promocji.

Pobierz checklistę w PDF!

Checklistę, jak ta, którą widzicie poniżej, możecie pobrać w wygodnym formacie PDF z tego miejsca. Polecam wydrukować ją, a następnie powiesić w zasięgu wzroku. Gdy uda się Wam spełnić dany warunek, skreślajcie odpowiednią kratkę. Będziecie mieli w ten sposób pewność, że jesteście ze wszystkim na bieżąco i nie ominiecie żadnego kroku 😉

Pobierz checklistę

360 zł moneyback – jak oszczędzać podczas zakupów

Promocję Zakupy z premią omówiliśmy dokładnie w dedykowanym artykule, do lektury którego serdecznie Was zapraszam. Na zachętę przedstawię jednak pokrótce warunki moneybacku.

W ramach akcji możecie liczyć na następujący zwrot:

  • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych. Samodzielnych, czyli takich, które nie działają w ramach stacji paliw.
  • 3% od płatności w restauracjach.
  • 1% od płatności na stacjach paliw.

Dla uniknięcia wątpliwości, dopuszczone do promocji kody MCC poszczególnych podmiotów znajdziecie w poniższej tabeli.


Punkt handlowo-usługowyMCC
Samodzielne myjnie samochodowe7542
Restauracje5811, 5812, 5813, 5814
Stacje Paliw5541, 5542, 5983
Nawet 360 zł moneyback za płatności kartą!

Zwrot będzie naliczany pod warunkiem uiszczenia minimalnej kwoty spłaty limitu kredytowego. Bank będzie obliczał wartość moneybacku od transakcji dokonanych w okresie rozliczeniowym. Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu wygenerowania zestawienia transakcji. Każdego miesiąca możecie w ten sposób zgarnąć 30 zł. W skali roku będzie to więc 360 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zakupy z premią”.FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Skąd mam wiedzieć, że limit nagród został wyczerpany?
Jeśli limit się wyczerpie, edytujemy artykuł, informując Was o tym. Stosowny komunikat pojawi się też na pewno na stronie promocji 😉

Czy otrzymane vouchery do Allegro mogę wykorzystać łącznie w jednym zakupie?
Jak najbardziej – od pewnego czasu Allegro pozwala już na stosowanie wielu voucherów w jednej płatności, co pozwala na dokonanie większego zakupu 😉 Wykorzystanie kart Allegro opisaliśmy w głównym artykule na temat tej promocji – znajdziecie go tutaj.

Czy do udziału w promocji potrzebne jest konto osobiste w tym samym banku?
Nie – Santander Consumer Bank nie prowadzi oferty rachunków osobistych. Sam siebie określa mianem „banku od kredytów” 😉

Czy zakładając konto we wrześniu, mam jeszcze szansę na zdobycie pełnego bonusu o wartości 400 zł?
Jak najbardziej! Każdy uczestnik ma swój indywidualny termin na wykonanie transakcji, w zależności od tego, w którym miesiącu podpisze umowę o kartę kredytową.

Wciąż możesz zgarnąć 400 zł premii!

Czy konieczne jest udokumentowanie dochodu? W jaki sposób należy to zrobić?
W niektórych przypadkach (choć nie jest to regułą) bank będzie wymagał udokumentowania dochodu. Może więc poprosić o wyciąg z konta bankowego, na które wpływa Wasze wynagrodzenie lub o zaświadczenie o dochodach, zaświadczenie z ZUS/KRUS lub inne wiążące dokumenty.

Jakie transakcje nie pozwolą na otrzymanie nagrody?
Jedyne wykluczenia w kwestii płatności, jakie znajdziemy w regulaminie, dotyczą nietypowych transakcji typu: zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie czy też zasilanie e-portmonetek online typu Revolut, SkyCash lub PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Czy moneyback od płatności kartą nalicza się również w przypadku dokonywania zamówień w popularnych aplikacjach do zamawiania jedzenia?
Tak! Zwrot otrzymacie nie tylko za opłacanie rachunków w lokalach na miejscu, ale także wtedy, gdy wykorzystujecie na przykład Uber Eats, Glovo czy Wolt.

Czy moneyback na stacjach paliw dotyczy wyłącznie kwot wydawanych na paliwo?
Nie! Zaliczają się wszystkie transakcje na stacjach paliw – choćby i hot-dogi oraz zapiekanki 😉

Ile kosztuje TurboKARTA?

TurboKARTA standardowo kosztuje miesięcznie 6,90 zł. Opłaty można jednak uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma zakupów w okresie rozliczeniowym wyniesie minimum 1000 zł. Okres rozliczeniowy to inaczej czas od dnia następującego po dniu naliczenia opłaty miesięcznej do dnia naliczenia kolejnej opłaty miesięcznej. Jeśli więc opłata miesięczna jest w Waszym przypadku naliczana (na przykład) 3. dnia miesiąca, zakupy na łącznie minimum 1000 zł powinniście zrobić od 4 września do 3 października tego samego roku i tak dalej.

Wliczają się w to wszystkie transakcje kartą – nie tylko te, kwalifikujące się do zwrotu. Co tu kryć, TurboKARTĘ wyrabiacie, by płacić nią jak najwięcej, zatem bez problemu unikniecie wszelkich opłat.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 21,40%.

Ile kosztuje TurboKARTA?

Więcej informacji znajdziecie w dokumencie dotyczącym opłat za kartę.

Darmowe ubezpieczenie Car Assistance

Car Assistance to dość luksusowa usługa, do której w ostatnim czasie przekonuje się jednak coraz więcej kierowców. Zapewnia ona pomoc w niespodziewanych sytuacjach: wypadku lub stłuczki, kradzieży, awarii pojazdu lub wtedy, gdy niespodziewanie w baku skończy się paliwo. Do TurboKARTY pakiet Car Assistance otrzymacie za darmo.

W ramach pakietu w kryzysowych sytuacjach będziecie mogli liczyć na samochód zastępczy, transport pojazdu, zakwaterowanie, opiekę nad dziećmi i niezbędną pomoc podczas wypadku.

Szczegóły w OWU ubezpieczenia „Car assistance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów