fbpx

Santander Bank: Konto Jakie Chcę z Bonusem, czyli bardzo łatwe 200 zł premii na start oraz do 530 zł premii ekstra w pozostałych promocjach!

W ostatnim czasie banki przebijają pod względem wysokości premii…same siebie. Nie inaczej jest w drugiej edycji promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” od Santander Banku, organizowanej wraz z eBrokerem. Tym razem na start otrzymacie aż 200 zł bardzo łatwej premii. Bonus składa się z 150 zł wypłacanego w formie gotówkowej oraz 50 zł jako voucher do Biedronki. Co więcej, uproszczeniu uległy warunki zdobycia premii. Tak naprawdę 200 zł otrzymacie za…wykonanie 10 płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Rachunek w Santander Banku możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! 

Oprócz premii startowej, do waszej dyspozycji jest również szereg innych promocji skierowanych do nowych klientów Santander Banku. Należą do nich: 80 zł za skorzystanie z programu poleceń, 150 zł za regularne wpływy, do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków domowych oraz 50 zł w promocji dla waszego dziecka. Jako ciekawostkę warto dodać, iż Konto Jakie Chcę jako jedyne na rynku zapewnia nielimitowaną ilość darmowych przelewów natychmiastowych. 

 

 

Uczestnicy promocji  „Konto Jakie Chcę z Bonusem – II edycja”

Zgodnie z regulaminem, w niniejszej promocji mogą wziąć udział osoby, które od 26 sierpnia 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Banku. Na szczęście, posiadanie dowolnego innego produktu jak konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby w tym miejscu zaakceptować regulamin oraz zgodę niezbędną do realizacji promocji przez agencję marketingową. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w promocji. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. 

 

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Pamiętajcie, iż podczas wnioskowania będziecie musieli załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego oraz wyrazić zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej.

 

 

Oprócz tego, składając wniosek o konto od razu możecie wziąć udział w programie poleceń. W celu zdobycia 80 zł ekstra, wpiszcie kod polecenia w odpowiednim polu (screen poniżej). W tym celu możecie użyć mojego kodu: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Więcej na temat programu poleceń w osobnym akapicie.

 

 

 

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 28 sierpnia 2019 roku do 21 października 2019 roku. Na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera macie kolejne 30 dni od złożenia wniosku, nie później jednak niż do 31 października 2019 roku. Kurier może dostarczyć umowę pod wskazany przez Was adres, na przykład do miejsca pracy lub szkoły.

 

Warunki uzyskania 200 zł premii od eBrokera

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w ciągu dwóch kolejnych pełnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać kartą lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Zatem warunki należy spełnić:

 • we wrześniu oraz w październiku lub
 • w październiku oraz w listopadzie lub
 • w listopadzie oraz w grudniu.

 

Przez transakcje bezgotówkowe rozumie się natomiast płatności kartą/BLIKIEM w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (na przykład zakupy w sklepie) lub przez Internet.

 

Finalizacja promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 10 stycznia 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta + PESEL). Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości.

Nagrody zostaną wydane do 20 stycznia 2020 roku, 150 zł premii wypłacone zostanie w gotówce na Konto Jakie Chcę, zaś 50 zł w formie e-kodu do Biedronki. Bon zakupowy zostanie przesłany w wiadomości e-mail lub w formie SMS. Zasady wykorzystania vouchera przedstawiam na samym końcu artykułu.

Szczegóły w regulaminie akcji promocyjnej „Konto Jakie Chcę z Bonusem – II edycja”.

 

 

 

 

80 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w promocji, możecie w łatwy sposób uzyskać 80 zł premii za użycie kodu polecenia (mój kod polecenia to 1008552568). W tym przypadku bank stosuje nieco inny “okres karencji”. Mianowicie, definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 maja 2018 roku 1 października 2018 roku (dla uczestników V edycji programu).

 

Aby zdobyć 80 zł bonusu, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

 

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, jeśli konto założycie we wrześniu, a do końca października wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie w listopadzie.

Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji z bonami, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Więcej informacji na temat programu poleceń w:

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

 

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. W ten oto sposób, spełniając warunki dla promocji z wynagrodzeniem, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

 

 

 

 

…jeśli 280 zł łącznej premii na start to za mało, przejdź do dalszej części artykułu, w której dowiesz się jak zdobyć kolejne bonusy:)

 

 

Promocja „150 zł za wynagrodzenie”

Promocję z bonusem możecie również śmiało połączyć z wewnętrzną akcją banku „150 zł za wynagrodzenie”. W tym przypadku uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). 

 

Po założeniu rachunku, złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnijcie wpływy na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

 

Promocja trwa od 1 sierpnia 2019 roku do  31 stycznia 2020 roku. W tym czasie należy złożyć zarówno dyspozycję przekazywania wynagrodzenia, jak i zapewnić wpływy. 

Wymagane płatności kartą możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Wykluczone są wyłącznie transakcje w punktach bukmacherskich oraz kasynach (kody MCC: 7995 oraz 6540).

 

Premia zostanie wypłacona do 29 lutego 2020 roku. W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto, kartę debetową, dostęp do bankowości online oraz zgody na kontakt w formie elektronicznej.

 

Co ważne, regulaminowe wynagrodzenie to nie tylko typowy wpływ pensji, ale również renta, emerytura, czy też inne świadczenie. Potwierdza to zapis regulaminu:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

 

Szczegóły: regulamin promocji „150 zł za konto wynagrodzeniem – IV edycja”.

 

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

 • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
 • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
 • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

 

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, po otwarciu konta należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury (mogą być one wystawione wyłącznie na posiadacza Konta Jakie Chcę). Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie słowo „faktura” i pojawi się Wam opcja do dodania faktury w promocji. W formularzu  oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy. W tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku. W tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

 

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

 

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

 

 

Errata, czyli zasady wykorzystania vouchera do Biedronki

Kod jest ważny przez 12 miesięcy od momentu aktywacji.

Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 50 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, należy dopłacić różnicę w cenie.

Aktualną wartość E-kodu oraz jego termin ważności możecie sprawdzić bezpośrednio w kasie sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu, w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-vouchera dostępne są w regulaminie „e-kodów”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów