fbpx

Ostatnie chwile promocji Pekao S.A. z 200 zł premii na start, 50 zł premii dla dziecka oraz kontem oszczędnościowym na 3% w skali roku

Uwaga! Promocja Konta Przekorzystnego trwa tylko do 31 sierpnia 2019 roku! Jednocześnie jest to ostatni dzień na podpisanie umowy. W tym przypadku najlepszym sposobem będzie skorzystanie z zawarcia umowy w pełni online, za pośrednictwem kamery internetowej. Jeśli natomiast wybierzecie opcję oddziałową, pamiętajcie, iż większość placówek jest nieczynne w weekendy, zatem umowę będziecie mogli sfinalizować wyłącznie w piątek 30 sierpnia 2019 roku.

 

Bank Pekao S.A. podbija stawkę i to dwukrotnie! W sierpniowej edycji promocji Konta Przekorzystnego do zdobycia jest aż 200 zł premii na start! Tak wysokiej premii, drugi pod względem wielkości bank w Polsce jeszcze nigdy nie oferował. Mało tego, jeśli macie dzieci to otrzymacie dodatkowo 50 zł premii za każde dziecko, któremu założycie „młodociane konto”. Słynny Żubr zapewnia również świetne rozwiązania oszczędnościowe. Wasze środki będą pracowały na 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez pół roku! Na takie samo oprocentowanie z gwarancją mogą również liczyć wasze dzieci w ramach konta Mój Skarb, aczkolwiek dla kwoty do 3000 zł. Na duży plus zasługują również kwestie płatności zagranicznych oferowanych przez Pekao. Wyrabiając Kartę rewolucyjną zapewnicie sobie płatności walutowe (również w sklepach online) i wypłaty z bankomatów po kursach Mastercarda, bez żadnej prowizji. Konto Przekorzystne to bardzo dobry rachunek, w którym większość usług możecie mieć za darmo. Konto można szczególnie polecić osobom mającym do 26 lat, dla których prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezwarunkowo darmowe. Konto Przekorzystne założycie w pełni online, bez wychodzenia z domu.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2019 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego w banku Pekao S.A.

Plus jest taki, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji! Co ważne, w stosunku do ostatniej promocji, bank skrócił okres karencji o 1 miesiąc.

Limit promocyjnych wniosków wynosi 10.000 sztuk, zatem warto się pospieszyć! Na szczęście w chwili wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku lub do wyczerpania puli wniosków. W czasie promocji należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i podpisać umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub z samą aplikacją mobilną PeoPay. Aplikację możecie aktywować po założeniu konta, co oznacza, iż w ramach promocji nie musicie nawet wyrabiać karty debetowej! Podczas wnioskowania o konto nie musicie również wyrażać jakichkolwiek zgód marketingowych, co jest ogromną zaletą w porównaniu do innych tego typu promocji.

Co do kwestii podpisania umowy, do wyboru macie albo bardzo tradycyjną formę albo bardzo nowoczesną. W pierwszej z nich, po wypełnieniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby umówić spotkanie w oddziale banku w celu podpisania umowy. Druga opcja to sfinalizowanie umowy bez wychodzenia z domu…za pośrednictwem selfie.  

 

Którą opcję wybrać? Jeśli poświęcicie czas na wizytę w oddziale, w zamian czeka Was miła rozmowa, a w niektórych placówkach również dobra kawa 🙂 Co ważne, umawiając się na spotkanie, nie musicie czekać w kolejce, ponieważ osoby umówione mają priorytet. Wizytę możecie zaplanować nawet na ten sam dzień. Podczas wizyty w placówce, poinformujcie doradcę o przystąpieniu do promocji z 200 zł premii. Natomiast w przypadku drugiej opcji, wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Proces ten mocno przypomina wnioskowanie o konto w Revolut.

 

Jak zdobyć 200 zł premii na start?

Łączna premia podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w ciągu pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. Mówiąc prościej, otwierając konto w sierpniu, warunki te spełnijcie we wrześniu.

Kolejne 100 zł otrzymacie, jeśli powyższe warunki spełnicie dodatkowo w 3 kolejnych miesiącach, a mianowicie w październiku, w listopadzie oraz w grudniu.

 

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub w kasie banku), przelewy wewnętrzne oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek. Płatność kartą lub aplikacją może opiewać na dowolną kwotę

 

Wypłata nagrody również nastąpi w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do 15 października 2019 roku, zaś drugie do 15 stycznia 2020 roku. 

Szczegóły: regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj 200 zł”.

 

 

 

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 180 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić do końca września 2019 roku. W tym przypadku obowiązuje definicja nowego klienta ustalona według daty 1 lipca 2018 roku.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie z niego wykonywać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,
  • 2% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Oprócz kwestii związanych bezpośrednio z opłatami, warto pamiętać, iż bank Pekao S.A. to drugi największy bank w Polsce, kojarzony z solidnością i bezpieczeństwem. „Żubr” odznacza się wysokiej jakości obsługą w oddziałach banku, przez co Konto Przekorzystne można polecić również waszym rodzicom, bądź dziadkom. Obsługa klienta w Pekao S.A. oparta jest na tak zwanej „starej szkole bankowej”, gdy doradca był silnie związany z klientem, a nie był wyłącznie sprzedawcą, jak ma to miejsce w większości dzisiejszych placówek bankowych.

 

 

 

 

Karta rewolucyjna – idealny wybór na zagraniczne wakacje!

Bank Pekao S.A. postanowił mocno powalczyć z fintechami zapewniającymi korzystne rozwiązania płatnicze za granicą. W ten oto sposób do naszej dyspozycji została oddana karta rewolucyjna, zapewniająca przewalutowania bez prowizji.

W praktyce, oznacza to, iż płacąc zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas karta rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta. Mianowicie, wystarczy, że zapewnicie w danym miesiącu wpływy na co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. W ten oto sposób zapewnicie sobie zagraniczne bankomaty za free w danym miesiącu 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów