fbpx

Polecam PKO II, czyli druga edycja programu poleceń PKO BP z 100 zł łatwej premii na start oraz 100 zł za polecanie konta swoim bliskim

PKO Bank Polski nie zwalnia tempa i bez chwili przerwy rusza z drugą edycją programu poleceń Polecam PKO. To świetna wiadomość zarówno dla osób, które zamierzały założyć konto, jak i dla posiadaczy rachunku w największym banku w Polsce. Dla tych pierwszych, najważniejszą informacją będzie fakt przesunięcia okresu karencji o kolejne 3 miesiące. Natomiast obecni klienci PKO BP mogą uzyskiwać dodatkowe, a zarazem nielimitowane dochody poprzez polecanie konta swoim bliskim. Ponownie za założenie konta otrzymacie 100 zł premii startowej po spełnieniu bardzo prostych warunków. Taka sama premia przysługuje osobom polecającym konta. Oczywiście po założeniu rachunku w promocji, sami możecie zacząć go polecać swoim bliskim, dzięki czemu zwielokrotnicie swoje dodatkowe dochody. Co więcej, organizator przewidział od 250 zł do 3000 zł premii ekstra dla najbardziej aktywnych polecających! W ramach promocji możecie polecać flagowe rachunki PKO, czyli Konto dla Młodych oraz Konto za Zero. W obu przypadkach prowadzenie konta jest darmowe, zaś karta jest bezpłatna po spełnieniu odpowiednich warunków. W przypadku konta dla młodszych klientów są to 4 płatności bezgotówkowe na dowolną kwotę, zaś dla Konta za Zero warunkiem jest wykonanie płatności na co najmniej 300 zł (warunek ten możecie przykładowo spełnić doładowując Revoluta). Jednocześnie przypominam o trwającej promocji konta w Inteligo, gdzie również do zdobycia jest 100 zł premii na start oraz po 100 zł za polecanie kont swoim znajomym. Pomimo, że obie promocje są bliźniaczo podobne, możecie skorzystać zarówno z jednej, jak i z drugiej. Na potrzeby programów poleceń, PKO Bank Polski oraz Inteligo traktowane są jako osobne podmioty!

 

 

Uczestnicy promocji – nowy klient

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które obecnie nie posiadają konta w PKO Banku Polskim ani nie były posiadaczami takowego rachunku w ciągu ostatnich trzech lat, liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu. Jako, że druga edycja promocji rozpoczyna się 1 września 2019 roku, graniczną datą zamknięcia rachunku dla klientów powracających jest 1 września 2016 roku.

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, wobec których aktualnie rozpatrywany jest standardowy wniosek o konto w PKO Banku Polskim, złożony przed startem programu.

Z niniejszej promocji mogą natomiast skorzystać byli, jak i obecni posiadacze konta w Inteligo, które traktowane jest jako osobny podmiot 🙂

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby zdobyć tytułowe 100 zł premii należy założyć jedno z kont oferowanych przez PKO BP, czyli Konto dla Młodych lub Konto za Zero (również w wersji Rodzina 500+).

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie programu Polecam PKO. W tym miejscu należy kliknąć na Strefa nowego klienta, a następnie wybrać interesujące nas konto. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową (choć nie ma obowiązku utrzymywania jej do momentu wypłaty nagrody), wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu (system wymaga wszystkich czterech zgód).

 

 

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby, która uczestniczy w programie „Polecam PKO”. Kod możesz uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z twoich bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możesz wykorzystać mój kod: 603367619. W ten sposób masz pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

Kod polecenia wpisuje się na czwartej stronie wniosku w informacjach dodatkowych. Patrz screen:

 

Po złożeniu wniosku, umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Kurier dotrze do Was o dogodnej porze dnia, którą wybierzecie podczas składania wniosku. Umowę możecie podpisać zarówno w domu, jak i w pracy, szkole lub innym dogodnym miejscu. Razem z umową, od razu otrzymacie kartę płatniczą.

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe) w ciągu 30 dni od aktywacji konta,
 • w tym samym terminie wykonać płatności BLIKIEM (poprzez aplikację IKO) na łączną kwotę co najmniej 40 zł (w punktach stacjonarnych i/lub w Internecie).

 

Zarówno w przypadku transakcji kartowych jak i BLIKIEM może to być jedna większa płatność (odpowiednio na kwotę 200 zł oraz 40 zł w górę) lub kilka mniejszych transakcji o sumarycznej wartości wymaganej przez regulamin.

 

Kiedy otrzymam premię

Program poleceń trwa od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2019 roku. W tym okresie oprócz złożenia wniosku należy również podpisać umowę oraz aktywować konto. Jeśli będziecie zatem korzystać z promocji pod koniec jej trwania, pamiętajcie, aby zachować kilka dni zapasu na dostarczenie umowy przez kuriera.

Obecna edycja podzielona jest na 3 etapy:

1. etap: 1.09.2019 roku – 30.09.2019 roku,

2. etap: 1.10.2019 roku – 31.10.2019 roku,

3. etap: 1.11.2019 roku – 30.11.2019 roku.

 

Tak naprawdę daty zakończenia poszczególnych etapów determinują okres w jakim zostanie wypłacona premia. Nie ma zatem znaczenia, w którym etapie założycie konto. Oczywiście, im wcześniej to zrobicie, tym szybciej otrzymacie premię. Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia przez Was warunków promocji. PKO BP szczegółowo opisuje w regulaminie ile może potrwać procedura przyznania nagród:

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Jak pokazała pierwsza edycja promocji, wszystko odbywa się o wiele szybciej. Pomimo, że bank ma tak naprawdę 75 dni na wypłatę bonusu od momentu zakończenia danego etapu, wypłata następuje zazwyczaj w ciągu 30 dni od założenia konta.

 

Po szczegóły promocji odsyłam do:

 

 

Użyj mojego kodu polecenia: 603367619

 

Jak polecać konta w programie „Polecam PKO”

Jeśli posiadacie już rachunek w PKO BP możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim bliskim. Co więcej, polecającym może zostać nawet osoba, która założyła konto w niniejszym programie jako polecony. Przykładowo pan X założył konto z mojego polecenia i spełnił warunki do otrzymania 100 zł premii jako polecony. Jednocześnie pan X może zarejestrować się w programie Polecam PKO i polecić konto swojej żonie. W ten sposób pan X zyska 100 zł na start oraz 100 zł za polecenie, zaś żona pana X – 100 zł jako nowy klient.

 

Aby zostać polecającym należy posiadać aktywne konto w banku PKO BP (może to być również pakiet konta dla osób prowadzących działalność gospodarczą). Rejestracji należy dokonać na stronie programu Polecam PKO. Pamiętajcie, aby w formularzu rejestracyjnym podać numer telefonu, którego używacie do obsługi konta w PKO BP. Numer ten będzie jednocześnie kodem polecającym, który będziecie podawać swoim bliskim.

 

Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł netto (kwestie podatkowe załatwia za Was bank). Oprócz tego przewidziane są nagrody dodatkowe dla osób o największej liczbie skutecznych poleceń w kwocie od 250 zł do 3000 zł:

 • 5 – 10 kont – 250 zł,
 • 11 – 20 kont – 500 zł,
 • 21 – 30 kont – 1000 zł,
 • 31 – 40 kont – 1500 zł,
 • 41 – 50 kont – 2000 zł,
 • 51 i więcej – 3000 zł.

 

Szczegóły promowanych kont

Wszystkie konta w PKO Banku Polskim łączy możliwość korzystania z nowoczesnych płatności mobilnych, czyli BLIKA, Apple Pay oraz płatności zbliżeniowych telefonem za pośrednictwem aplikacji IKO. Do waszej dyspozycji są trzy rodzaje rachunków, które analizuję poniżej.

 

Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat)

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 4 płatności miesięcznie kartą lub BLIKIEM, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach PKO BP,
 • szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

Konto za Zero

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową,
 • 0 zł za kartę debetową w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie wykonanych kartą lub BLIKIEM, w pozostałych przypadkach opłata wyniesie 8 zł,
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego,
 • 3%, minimum 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach PKO BP,
 • szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

Konto za Zero dla Rodziny 500+

 • 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy, że świadczenie otrzymywane w ramach programu „Rodzina 500+” będzie wpływało na wasze konto,
 • 0 zł za kartę debetową, w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na 200 zł, w pozostałych przypadkach 1,90  zł,
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach PKO BP,
 • szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

 

Użyj mojego kodu polecenia: 603367619

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów