fbpx

BNP Paribas: 20 zł premii za wykonanie dwóch płatności w Apple Pay lub Google Pay oraz 350 zł w promocji Konta Otwartego na Ciebie

Dobra wiadomość dla obecnych posiadaczy konta lub karty kredytowej BNP Paribas, szczególnie tych którzy otworzyli konto lub kartę w ostatniej serii promocji z solidnymi premiami. Tym razem otrzymacie kolejne 20 zł premii za wykonanie dwóch płatności mobilnych z wykorzystaniem jednego z systemów: Apple Pay lub Google Pay. Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze konta w BNP Paribas, na start możecie zdobyć aż 350 zł bardzo łatwej premii. Warto się jednak pospieszyć ze względu na ogromne zainteresowanie promocją.

 

 

Zasady promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która do 21 sierpnia 2019 roku nie dodawała karty debetowej lub kredytowej BNP Paribas do Apple Pay i/lub Google Pay, również w przypadku Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas. Dodanie karty innego banku nie będzie natomiast kolidowało z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Promocja trwa od 21 sierpnia 2019 roku do 30 września 2019 roku i skierowana jest do obecnych posiadaczy konta lub karty kredytowej. W wymienionym okresie należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Limit rejestracji ograniczony jest jednak do 1300 sztuk, więc akcja może zostać zakończona przed czasem.

 

Aby zdobyć premię o wartości 20 zł należy do 14 października 2019 roku wykonać co najmniej 2 płatności zbliżeniowe telefonem z wykorzystaniem Apple Pay lub Google Pay. Inną możliwością jest płatność w aplikacjach mobilnych wykorzystujących wymienione formy płatności. Z promocji wykluczone są płatności według kodów MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

 

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 25 października 2019 roku, zaś sama premia zostanie wypłacona do 31 października 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta lub karta kredytowa muszą pozostawać aktywne. Wcześniej, bo do 29 października waszym zadaniem będzie podanie numeru konta do przelania premii na dedykowanej stronie promocji. Link do tej strony znajdziecie w mailu od organizatora.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów