fbpx

Dedykowana promocja dla czytelników bloga! Odbierz voucher Allegro.pl o wartości 50 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim oraz 140 zł w ramach promocji organizowanej przez bank!

Miło mi poinformować, iż ruszyła dedykowana promocja skierowana wyłącznie do czytelników bloga JakDorobic.com! W ramach akcji „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” otrzymacie voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Kartę podarunkową otrzymacie w zasadzie… za samo założenie konta! Oprócz premii specjalnej, będziecie mogli oczywiście zdobyć również standardowe 140 zł w ramach aktualnie trwającej promocji konta w ING Banku Śląskim. Zatem łącznie do zdobycia jest aż 190 zł premii startowej. Akcja specjalna dotyczy zarówno konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat), jak i Konta z Lwem Direct. Promocja jest nielimitowana!

 

 

50 zł premii dla czytelników bloga JakDorobic.com

Jako, że standardowe 140 zł premii jest nieco smutne, postanowiłem zdecydowanie uatrakcyjnić ofertę banku. W tym celu rozdaję karty podarunkowe Allegro, których wartość ustaliłem na 50 zł. Z doświadczenia wiem, iż nie lubicie spełniać wyśrubowanych warunków, dlatego nie narzucam żadnych skomplikowanych wymagań typu płatności kartą na określoną kwotę, zapewnienie wpływów zewnętrznych czy też wykonanie określonych płatności mobilnych. U mnie ma być prosto 🙂 Zatem najważniejszym „punktem programu” jest złożenie wniosku z linku zamieszczonego na blogu w tym artykule lub w artykułach analizujących Konto Mobi oraz Konto z Lwem Direct, a także podpisanie umowy o konto 🙂 Postanowiłem również zrezygnować z limitowania nagród. Cóż, prościej się nie dało.

 

 

 

 

 

Oprócz tego, warunkiem uczestnictwa w promocji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego do promocji „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”. Formularz należy wypełnić po wizycie kuriera, gdy już otrzymacie mailowo umowę o konto w ING Banku Śląskim. W formularzu wystarczy podać:

  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail, który podaliście we wniosku o konto oraz na który zostanie przesłana nagroda,
  • sześcio- lub dziewięciocyfrowy numer wniosku o konto w ING Banku Śląskim – numer ten znajdziecie w lewym górnym rogu na drugiej stronie umowy o konto osobiste w ING Banku Śląskim. Umowę tę otrzymacie mailowo w ciągu kilku godzin po tym jak kurier zweryfikuje wasze dane osobowe oraz dostarczy kartę debetową (ewentualnie po weryfikacji tożsamości w placówce lub najszybciej – za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego). Otwarcie pliku z umową wymaga wpisania hasła w postaci numeru PESEL. Przykładowy numer wniosku przedstawiam poniżej:

 

 

 

Ponadto w formularzu należy zaakceptować regulamin promocji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z promocją.

 

Aktualizacja: dobra informacja dla nowych klientów ING! Od września oprócz dotychczasowej weryfikacji tożsamości przez kuriera, możliwe jest również zweryfikowanie się w placówce banku lub za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Szczególnie wygodna jest ostatnia z wymienionych opcji, ponieważ konto założycie w pełni online, bez potrzeby czekania na kuriera. 

 

Uczestnictwo w promocji „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”

O ile w standardowych promocjach ING Banku Śląskiego występuje określony okres karencji, tak w przypadku promocji „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” udział możliwy jest wyłącznie dla absolutnie nowych klientów ING Banku Śląskiego. W praktyce oznacza to, iż nigdy dotychczas nie mogliście być właścicielem jakiegokolwiek produktu ING Banku Śląskiego, również w roli pełnomocnika. Są to wymogi postawione przez bank i nie da się ich obejść. Dlatego jeśli nie spełniacie warunku uczestnictwa, nie ma nawet sensu, abyście wypełniali formularz rejestracyjny. Bank nie jest w ciemię bity i od razu do tego dojdzie 🙂

 

Promocja „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” trwa od 2 września 2019 roku do 15 września 2019 roku (do godziny 23:59). W wymienionym okresie należy złożyć wniosek o konto. Sam formularz zgłoszeniowy wraz z numerem wniosku możecie wypełnić do 15 października 2019 roku, ale najlepiej zróbcie to zaraz po otrzymaniu umowy na maila 🙂

Promocja jest nielimitowana, aczkolwiek jedna osoba może zdobyć wyłącznie jedną kartę podarunkową Allegro.

 

Rozstrzygnięcie promocji „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo, na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Wysyłka maili odbędzie się do 31 grudnia 2019 roku. W przeciwieństwie do banków, nie będę czekał z tym na ostatnią chwilę, lecz postaram się rozesłać maile najszybciej jak to tylko możliwe.

W tym samym mailu będzie się znajdowała również karta podarunkowa Allegro o wartości 50 zł. O wysyłce maili poinformuję dodatkowo na blogu oraz w kanałach social media, tak by nikt nie przegapił swojej nagrody 🙂

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji „Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”.

 

 

Ogólne zasady wykorzystania karty podarunkowej Allegro

  • Karta podarunkowa będzie ważna przez co najmniej 10 miesięcy od momentu jej otrzymania.
  • Karta podarunkowa nie pokrywa kosztów przesyłki.
  • Kartę można wykorzystać tylko podczas jednej płatności. Niewykorzystana kwota przepada (nie wydaje się z niej reszty).
  • Nie ma możliwości wykorzystania kilku kart podarunkowych podczas jednej płatności.
  • W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości karty naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.
  • W przypadku płatności na kwotę przewyższającą wartość karty, różnicę dopłacicie tak jak w przypadku standardowej płatności, na przykład BLIKIEM, kartą płatniczą lub szybkim przelewem.
  • Szczegółowe zasady wykorzystania kart podarunkowych Allegro znajdziecie na stronie internetowej Allegro.

 

 

140 zł premii po założeniu Konta z Lwem Direct lub Konta Mobi

Oprócz 50 zł premii dla użytkowników bloga, kolejne 140 zł otrzymacie w ramach promocji wewnętrznej banku. Szczegółowo na temat promocji pisałem w dwóch artykułach. Pierwszy dotyczy Konta Mobi, zaś drugi Konta Direct. Aby nie dublować treści, poniżej zamieszczam linki do obu artykułów. W tym miejscu tylko krótko wspomnę, iż zasady są nieco odmienne w stosunku do obu kont. Jak pewnie się domyślacie, w przypadku Konta Mobi są one nieco łatwiejsze, ponieważ młodzi muszą mieć łatwiej 🙂

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct oraz Konta Mobi

 

Elementy wspólne

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK,

0 zł za wydanie i obsługę karty wirtualnej Mastercard w telefonie,

 

Różnice

Największą różnicą w przypadku obu kont jest kwestia opłaty za kartę. Dla Konta Mobi, opłata ta wynosi bezwarunkowe 0 zł, natomiast dla Konta Direct karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 kwietnia do 28 maja). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 7 zł.

Oprócz tego posiadacze Konta Mobi mogą za darmo zamówić kartę typu Zbliżak (standardowy koszt to 15 zł) oraz wypłacać środki ze wszystkich bankomatów za pośrednictwem BLIKA za darmo bez żadnych limitów. Dla posiadaczy konta Direct wypłaty BLIKIEM są darmowe bez limitu jedynie w przypadku bankomatów własnych, zaś dla obcych bankomatów stosowana jest zasada pierwsza wypłata za darmo, a kolejne po 2,50 zł.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Zainteresowany? Zainteresowana? Złóż wniosek 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów