eKonto osobiste krok po kroku: ostatnie chwile promocji mBanku z 600 zł premii na start. Krótka, praktyczna instrukcja + checklista warunków do wydrukowania!

Trwa do:
27 września 2023

Aktualna promocja mBanku oferuje łączną premię startową na poziomie rekordowych 600 zł! Na całość składa się 350 zł premii gotówkowej w zamian za założenie eKonta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków, dodatkowe 100 zł bonusu za otwarcie konta dla dziecka oraz voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka – w ramach tak zwanej nagrody specjalnej. Dodatkowym upominkiem będzie też darmowy miesięczny dostęp do usługi Allegro Smart! Jako że promocja na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco skomplikowana (szczególnie dla początkujących łowców okazji 😉 ), ten wpis powstał jako swego rodzaju kalendarium – wspólnie prześledzimy warunki promocji miesiąc po miesiącu, opisując co i kiedy trzeba zrobić, żeby zgarnąć premię. W artykule znajdziecie też tabelę, w której rozpisaliśmy wszystkie warunki, które należy spełnić dla danego miesiąca (dla kont założonych w sierpniu i we wrześniu osobno). Możecie ją pobrać i wydrukować, a potem powiesić na lodówce i skreślać poszczególne warunki – na pewno nie zapomnicie o żadnym z nich! 🙂

Po założeniu rachunku możecie też wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, w ramach której do zdobycia jest 200 zł premii ekstra. Jeśli chodzi o ofertę depozytową, na dostępnym w mBanku koncie oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł będziecie mogli oszczędzać na 8% w skali roku.

Kto może wziąć udział w promocji mBanku?

Zacznijmy od początku, czyli od uczestników akcji. W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały (również jako współposiadacz) w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów od mBanku (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie wyklucza Waszego udziału w promocji.

600 zł premii – krok po kroku

Aby wziąć udział w promocji, podejmijcie przedstawione poniżej kroki.

Krok 1.

Do 27 września 2023 roku zarejestrujcie się w formularzu na dedykowanej stronie promocji, a następnie złóżcie wniosek o eKonto osobiste (najszybciej zrobicie to w aplikacji mobilnej mBanku).

Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową (dostępną od ręki kartą wirtualną do użytku z aplikacjami Google/Apple/Garmin Pay lub tradycyjną – fizyczną) i wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji „Nagroda specjalna – edycja III” – w ten sposób przy okazji zgarniecie dodatkowe 150 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz miesiąc darmowej usługi Allegro Smart! (w tej promocji dostępnych jest 3000 nagród).

Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej „na selfie” – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

Podczas wnioskowania o konto możecie zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 6,5% lub 8% w skali roku. Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Wybierzcie tę opcję finalizacji umowy również wtedy, gdy chcecie otrzymać dodatkowo 150 zł premii (bez tego łączna premia wyniesie maksymalnie 450 zł).

Podczas składania wniosku o rachunek będziecie też mogli uruchomić za darmo usługę Cyber Rescue. To zabezpieczenie w postaci pomocy specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa na przykład na wypadek włamania na skrzynkę mailową, do konta bankowego i w innych podobnych przypadkach.

Wyraźcie zgodę na udział w promocji „Nagroda specjalna – edycja III”

Krok 2.

W czasie 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnijcie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł (przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku).

Krok 3.

Do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta (zaliczone zostaną także transakcje wykonane w tym samym miesiącu, w którym założyliście konto) wykonajcie co najmniej 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymacie:

 • 150 zł premii za założenie konta na selfie/przez e-dowód i zapewnienie płatności,
 • 100 zł za tak zwany szybki wpływ środków,
 • 150 zł w formie vouchera do wykorzystania w Biedronce w ramach „Nagrody specjalnej – edycja III”.


Krok 4.

Macie dziecko? Załóżcie mu eKonto Junior – najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o własny rachunek. Konto dla dziecka założycie poprzez bankowość internetową. Za tę prostą czynność otrzymacie dodatkowy bonus w postaci 100 zł.

Krok 5.

Do zdobycia jest jeszcze więcej premii, więc nie warto się zatrzymywać. Dwa bonusy po 50 zł każdy otrzymacie, jeśli ponownie, tym razem w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna), zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 10 września 2023 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 17 września 2023 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 października 2023 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii + 150 zł w formie nagrody specjalnej. Bonus gotówkowy zostanie wypłacony do końca listopada 2023 roku. W tym samym terminie otrzymacie bon do wykorzystania w Biedronce oraz Allegro Smart! na miesiąc. Nagrodę odbierzecie w zakładce mOkazje w bankowości elektronicznej. Tam też znajdziecie instrukcję dotyczącą wykorzystania nagrody. Na jej odbiór będziecie mieli 60 dni.


Wypłaty premii

 • Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.
 • Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacone do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.
 • Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.
 • Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.
 • Bonus w postaci 150 zł do Biedronki za aktywność otrzymacie do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Poniżej znajdziecie dwie tabele, które są jednocześnie przykładem przebiegu promocji dla kont otwartych w sierpniu i we wrześniu 2023 roku oraz checklistą. Tabelę możecie pobrać w formacie PDF i wydrukować, a następnie powiesić ją na przykład na lodówce. Dzięki temu nie ominiecie żadnego z warunków. Skreślanie kolejnych okienek będzie na pewno satysfakcjonujące 😉

Przykład dla kont otwartych w sierpniu 2023 roku
Przykład dla kont otwartych we wrześniu 2023 roku

Pobierz powyższą tabelę w PDF, wydrukuj i skreślaj wykonane czynności:

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji we wrześniu 2023 roku i zapewniłeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji we wrześniui/lub październiku, to 100 zł premii otrzymasz do końca listopada 2023 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji we wrześniu, wykonałeś wpływy i transakcje w listopadzie i grudniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca grudnia 2023 roku i stycznia 2024 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta we wrześniu 2023 roku), premia w wysokości 150 zł za założenie konta na selfie/e-dowód otrzymasz do końca stycznia 2024 roku, a 150 zł bonusu do Biedronki w ramach „Nagrody specjalnej” zostanie przyznane do końca listopada 2023 roku.

Nagroda za założenie eKonta Junior zostanie przyznana do końca listopada 2023 roku.

8% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 6,5% lub 8% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 6,5% (w skali roku). Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 2 września 2023 roku, środki będą pracować na 6,5%/8% w skali roku przez wrzesień (niepełny miesiąc), a następnie październik, listopad i grudzień 2023 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym” oraz regulaminu promocji „Nagroda specjalna – edycja III”.

Szczegóły eKonta osobistego

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów