fbpx

BNP Paribas: łatwa promocja darmowego konta osobistego – nawet 460 zł premii gotówkowej na start + 100 zł premii za konto dla dzieci

Trwa do:
1 października 2023
Dostępność wniosków
3000

Ruszyła nowa promocja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Alle kody”. Tym razem możecie zdobyć nawet 420 zł premii na start w formie przelewów na otwarte w ramach akcji konto oraz dwa e-kody do wykorzystania w serwisie Allegro o łącznej wartości 40 zł! Razem daje nam to aż 460 zł premii na start. Co ciekawe, w tej edycji promocji nie musicie za cokolwiek płacić kartą/BLIKIEM w sklepach i/lub Internecie. Warunki są maksymalnie uproszczone, ponieważ wystarczą logowania do aplikacji oraz przelewy na swoje konto w dowolnym banku. Ponadto pełną premię odbierzecie jeszcze w tym roku. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Po założeniu konta możecie też skorzystać z promocji karty kredytowej z 300 zł premii na start. Osobom mającym pod opieką dzieci w wieku 7-18 lat polecam z kolei promocję Konta i Karty Samodzielniakado zdobycia jest 100 zł kieszonkowego na bardzo prostych zasadach 😉

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 15 września 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 15 września 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja potrwa do 1 października 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do 8 października 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak założyć konto online?

Jak zdobyć 460 zł premii?

Premia została podzielona na kilka nagród, a konkretnie dwa przelewy gotówkowe o wartości 210 zł każdy oraz e-kody o wartości 40 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Pierwsza nagroda – e-kody do Allegro o wartości 40 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli do 8 października 2023 roku). Tylko tyle wystarczy do zgarnięcia dwóch e-kodów do Allegro o łącznej wartości 40 zł.

Druga nagroda – przelew o wartości 210 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w październiku 2023 roku:

 • trzykrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku (co najmniej raz w trzech różnych dniach miesiąca),
 • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonanie minimum 1 przelewu z bankowości elektronicznej na kwotę co najmniej 400 zł.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 210 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie zrobienie tego samego w listopadzie 2023 roku, czyli :

 • trzykrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku (co najmniej raz w trzech różnych dniach miesiąca),
 • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonanie minimum 1 przelewu z bankowości elektronicznej na kwotę co najmniej 400 zł.

…a teraz technikalia

Jeśli mowa o płatnościach BLIK, chodzi o transakcje z wykorzystaniem kodu wygenerowanego w aplikacji – możecie wykonywać je online lub stacjonarnie z uwzględnieniem tradycyjnych wykluczeń („zakazane” rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie, mową między innymi o płatnościach na rzecz firm bukmacherskich i kasyn, instytucji finansowych czy brokerów ubezpieczeniowych). Dopuszczalne są natomiast przelewy BLIK na telefon. Zatem przelewy do kogoś znajomego lub nawet do samego siebie zapewnią spełnienie warunków promocji.

Wymagane przelewy zewnętrzne wykonacie w bankowości elektronicznej i/lub mobilnej. Przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów płatności internetowych nie zostaną zaliczone. Przelewy możecie wykonać na swoje konto w innym dowolnym banku – to pozwoli Wam ze spokojem spełnić warunki promocji.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie mailowo w konkretnym terminie:

 • pierwsza nagroda – 25 października 2023 roku,
 • druga nagroda – 20 listopada 2023 roku,
 • trzecia nagroda – 22 grudnia 2023 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu drugiej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 listopada. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 480 zł.

Nagrody zostaną wydane do końca tego miesiąca, w którym otrzymacie informację o ich przyznaniu, czyli odpowiednio do 31 października 2023 roku, 30 listopada 2023 roku oraz 31 grudnia 2023 roku.

Premie pieniężne zostaną przekazane w formie przelewu na otwarte w promocji konto, a e-kody Allegro trafią do Was w wiadomości SMS na numer telefonu podany w formularzu zgłoszeniowym promocji.W dniu wydania nagród Wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów