Smart Pożyczka – tylko dziś (27 września 2023 roku): 50 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro i darmowa pożyczka do 3000 zł z RRSO 0%

Trwa do:
27 września 2023

Kilka dni temu na blogu pojawiła się jednodniowa promocja serwisu Smart Pożyczka, w której mogliście zdobyć 30 zł w formie e-karty podarunkowej do wykorzystania w Allegro. Pomimo bardzo krótkiego czasu obowiązywania promocja cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego mam dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy nie zdążyli wziąć w niej udziału – promocja będzie dziś znów dostępna i to z większym bonusem w postaci 50 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro, a ja chcę pokazać Wam, jak na tym zarobić bez żadnego wysiłku. O co dokładnie chodzi? Wystarczy zawnioskować o pożyczkę na kwotę minimum 1500 zł i maksimum 3000 zł (pożyczkodawca może zaproponować niższą kwotę – wtedy również bierzecie udział w promocji). Taką szansę ponownie macie tylko dzisiaj. Jutro promocja będzie już nieaktualna, a artykuł zostanie usunięty. Smart Pożyczka ma dość długą historię na naszym blogu. Oprócz zeszłotygodniowej akcji, w ostatnich latach firma rozdawała bony o wartości 50 zł do Biedronki czy Decathlona. Do tej pory promocje przebiegały bez zastrzeżeń, więc i tym razem spodziewam się sporej frekwencji 😉

Kilka słów o Smart Pożyczce

Nie da się ukryć, iż pożyczkowe brandy są nieco gorzej rozpoznawalne niż banki działające na polskim rynku. W związku z tym nieco przybliżę Wam bohatera dzisiejszego artykułu. Serwis Smart Pożyczka to marka należąca do potentata rynku pożyczkowego, czyli grupy Aventus. W Polsce Aventus Group działa od 2012 roku, oferując zarówno krótkoterminowe pożyczki, jak i kredyty ratalne. Grupa działa również na innych obszarach Europy Środkowo-Wschodnie oraz Azji: Litwa, Łotwa, Czechy, Ukraina, Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Rosja, Białoruś, Wietnam, Sri Lanka i Filipiny. W Polsce Aventus Group udzieliła dotychczas pożyczek ponad 256.000 klientów. Spółka Aventus Group sp. z o.o. zarejestrowana jest w Polsce, zaś markę Smart Pożyczka znajdziemy na liście członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. O ile Smart Pożyczka to nazwa marki serwisu udzielającego pożyczek, tak bezpośrednim podmiotem udzielającym pożyczki są spółki LTU Finance Sp. z o.o. oraz PIXO Sp. z o.o., której dane odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF.

Uczestnicy promocji 

W akcji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, zdolna do czynności prawnych, która nie ma zaległości w spłacie zobowiązań powyżej 6 miesięcy (oraz żadnych zaległości względem partnerów Smart Pożyczka udzielających pożyczek, których wymieniłem wcześniej – oznacza to, że uczestnicy promocji sprzed kilku dni muszą niestety wstrzymać się z udziałem w tej akcji) oraz jest zdolna do spłaty zobowiązania.

Pożyczkodawca sprawdzi Waszą zdolność kredytową, analizując historię wcześniejszych spłat i obecne zobowiązania. 

Do promocji dopuszczone są także osoby korzystające z kodów rabatowych w serwisie Smart Pożyczka. 

Każdy uczestnik może wziąć udział w dzisiejszej promocji tylko raz.

Zasady – jak wziąć darmową pożyczkę i odebrać 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro?

Promocja obowiązuje tylko dziś – 27 września 2023 roku. W tym dniu powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i na ekranie, który zobaczycie, za pomocą suwaków wybrać interesujące Was parametry pożyczki. Warunkiem uzyskania nagrody jest zawnioskowanie o pożyczkę na 30 dni i kwotę co najmniej 1500 zł (regulamin nie przewiduje górnej granicy, jednak pamiętajcie, że pożyczka za darmo może być zaciągnięta wyłącznie do kwoty 3000 zł). Spójrzcie, jak to wygląda u mnie. 

Po prawej stronie widoczne jest podsumowanie pożyczki.

Kliknijcie Weź pożyczkę, a następnie uzupełnijcie pola z numerem telefonu i adresem e-mail. Niezbędne będzie również zaznaczenie wszystkich okienek ze zgodami marketingowymi oraz ustanowienie hasła do Profilu Klienta.

Procedura wygląda standardowo.

Po kliknięciu Kolejny krok i zweryfikowaniu numeru telefonu, kolejną czynnością będzie podanie danych osobowych oraz danych związanych z waszą sytuacją dochodową (status uzyskiwanych dochodów + wynagrodzenie). Pod koniec formularza zaznaczcie obowiązkowe zgody (należy je utrzymać aktywne do momentu otrzymania nagrody).

Kolejny krok to weryfikacja tożsamości. Smart Pożyczka stosuje ekspresową metodę weryfikacji danych, opierającą się o funkcję screen scrapingu. W tym procesie uczestniczy podmiot zewnętrzny, system Kontomatik. Po podaniu danych do logowania do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje wprowadzonych danych, zaś przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatikiem jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.

Oprócz tego rozwiązania dostępne jest także tradycyjne poświadczenie tożsamości za pomocą przelewu na kwotę 0,01 zł.

Kontomatik to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości czy pobrania historii transakcji. Pomaga w sprawny sposób wziąć pożyczkę, zweryfikować dane czy potwierdzić sytuację finansową. Dzięki temu pożyczkodawca może w kilka minut dowiedzieć się czy podane informacje we wniosku są prawdziwe. Kontomatik to firma z polskim rodowodem działająca na rynku od 10 lat. Zaufały nam banki w Polsce, Czechach i Portugalii i ponad 100 instytucji niebankowych na całym świecie.

Więcej na stronie Kontomatik.com oraz w artykułach branżowych.

Po kliknięciu Wybieram, ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Jeśli zawnioskujecie o minimalną kwotę 1500 zł, a Smart Pożyczka zaproponuje Wam mniej środków (na przykład 1200 zł) – śmiało możecie zgodzić się na takie warunki. Tak czy inaczej weźmiecie udział w promocji i otrzymacie nagrodę!

Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych (a najpóźniej drugiego dnia – wówczas będziecie mogli zawrzeć umowę o pożyczkę jutro, czyli 28 września 2023 roku). W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zostanie zrealizowany niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia (przelew zostanie wykonany w systemie Express Elixir). Informację o decyzji pożyczkowej otrzymacie SMS-em.

Przekazanie i wykorzystanie nagrody

Organizator, do 3 listopada 2023 roku, poinformuje Was o przyznaniu nagrody. Stosowną wiadomość otrzymacie za pomocą SMS lub e-mail. E-bony trafią do Was tą samą drogą najpóźniej 17 listopada 2023 roku. Upewnijcie się więc, że podane we wniosku dane kontaktowe są wciąż aktualne. 

Nagrodą jest e-karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Za pomocą e-karty podarunkowej możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną rzecz lub sfinansować za pomocą karty podarunkowej część większego zakupu. Od kilku miesięcy karty podarunkowe Allegro można ze sobą łączyć, opłacając za pomocą kilku z nich większe zakupy.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera. Dzięki temu śmiało możemy mówić, iż karty podarunkowe Allegro są wielokrotnego użytku!

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Spłata darmowej pożyczki

Okres spłaty pożyczki to maksymalnie 30 dni. Jeśli go przekroczycie, pojawią się dodatkowe koszty i prowizja, której z pewnością nie chcecie płacić. 

Uważajcie także na zbyt szybką spłatę. Regulamin zastrzega, że nie powinniście spłacać zobowiązania wcześniej, niż na 3 dni przed terminem. Nieprzestrzeganie tego zapisu skutkuje tym samym, co opóźnienie w spłacie – brakiem otrzymania nagrody. Spłata musi wyjść z Waszego prywatnego konta.

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy lub przelew natychmiastowy. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu do Profilu Klienta w serwisie Smart Pożyczka w zakładce Spłata pożyczki. Najpewniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą spłaty jest szybki przelew. W ten sposób macie pewność, że środki zostaną wysłane natychmiastowo za pośrednictwem bramki płatniczej. Co ciekawe w panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM. Być może spłacając pożyczkę, przy okazji otrzymacie moneyback w swoim banku lub zwolnienie z opłaty za konto/kartę 😉

Uwaga!

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Wyjątkowo nierozsądnym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji


Szczegóły dotyczące opłat w przypadku nieterminowej spłaty znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów