Citi Handlowy: rekordowe 900 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity – bardzo krótki okres karencji!

Trwa do:
30 czerwca 2023
Dostępność wniosków
3000

Darmowa karta kredytowa banku Citi Handlowy ponownie dostępna w promocji i to nie byle jakiej! Karta czeka na Was z rekordową premią o wartości aż 900 zł! W jej skład wchodzi 600 zł premii gotówkowej, a także punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów o wartości aż 300 zł. Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Cóż, z takich promocji trzeba korzystać, ponieważ nikt nie wie, kiedy pojawi się kolejna tak dobra okazja. Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest aż 400 zł, a nawet 500 zł premii.

Dużo cennych wskazówek na temat funkcjonowania karty oraz samej promocji znajdziecie również w drugim artykule – w formie wygodnych pytań i odpowiedzi.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 września 2022 roku. Co tu kryć, okres karencji jest rekordowo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 września 2022 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Jeśli posiadacie lub posiadaliście natomiast inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, promocja jest bardzo dobra i nie ma co zwlekać, żeby nie zostać z niczym. Przy tak długim okresie nie możemy liczyć, że nagród wystarczy dla wszystkich, a akcja nie zostanie zakończona przed czasem. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych niezbędnych do udziału w promocji.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – jak zdobyć 900 zł? Darmowa karta kredytowa

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, zalogujcie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile (pobierzecie ją na telefon za pomocą Google Play lub Apple Store) lub do bankowości elektronicznej. Macie na to czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy – przykładowo do końca stycznia, jeśli umowę podpiszecie w grudniu 2022 roku. Ponadto aktywujcie swoją kartę kredytową – przez aplikację mobilną albo bankowość elektroniczną oraz zarejestrujcie kartę w programie Bezcenne Chwile na tej stronie lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej – również do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

Spełnienie tych warunków przyniesie Wam zwolnienie z opłaty za kartę bez żadnych dodatkowych czynności!

Nagroda w promocji podzielona jest na:

  • 24.000 punktów do programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł),
  • 6 premii pieniężnych po 100 zł każda.


Żeby zdobyć pierwszą nagrodę, czyli doładowanie punktów na koncie Bezcenne Chwile, powinniście wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy (w każdym miesiącu z osobna).

Przelewy gotówkowe o wartości 100 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki (transakcje na łączną kwotę minimum 300 zł) spełnicie w sześciu kolejnych miesiącach, czyli odpowiednio w miesiącach 4-9 licząc od następnego miesiąca po podpisaniu umowy.

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o kartę w grudniu 2022 roku, powinniście zalogować się do swojej aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej do końca stycznia 2023 roku, a następnie w styczniu, lutym i marcu 2023 roku wykonywać premiowane płatności. Otrzymacie za to punkty Mastercard o wartości 300 zł, które od razu możecie wymienić na nagrodę. Następnie, w kolejnych 6 miesiącach, czyli w tym przypadku od kwietnia do września 2023 roku wykonujcie identyczne transakcje na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc bank nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości 100 zł.Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody

Informacji o przyznaniu nagród szukajcie w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Wypłata premii nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wiadomości. Nagroda zasili saldo karty (na przykład spłacając część aktualnego zadłużenia lub tworząc nadwyżkę, którą wydacie podczas zakupów). W takim samym okresie zasilone punktami zostanie także Wasze konto w serwisie Bezcenne Chwile. Punkty będą ważne przez 3 lata od daty przyznania. Jeśli nie wiecie, jak działa ten program i jakie są dostępne możliwości, odwiedźcie mój artykuł na jego temat – to dokładna analiza usługi 😉

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie natomiast w regulaminie promocji.

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę i dodać ją do programu Bezcenne Chwile według instrukcji, którą przytoczyłem wyżej. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 26,28%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest aż 400 zł, a nawet 500 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów