Citi Handlowy: rekordowe 900 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity – jeszcze krótszy okres karencji!

Trwa do:
31 sierpnia 2023
Dostępność wniosków
2500

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank Citi Handlowy przechodzi sam siebie. Właśnie ruszyła nowa edycja promocji darmowej karty kredytowej banku Citi Handlowy. Do zdobycia jest aż 900 zł premii: 600 zł w postaci kart podarunkowych Allegro oraz 300 zł jako vouchery w programie Bezcenne Chwile. Co ważne, w akcji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Handlowego. Okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku został jeszcze bardziej skrócony. Wystarczyło nie posiadać karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2023 roku. O ile karty podarunkowe Allegro można wykorzystać wyłącznie w tym serwisie, tak punkty Mastercard Bezcenne Chwile wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów, między innymi Allegro / Carrefour / Decathlon / Empik / Euro RTV AGD / Ski Team / W.KRUK / Smyk / Circle K i wielu innych. Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Cóż, z takich promocji trzeba korzystać, ponieważ nikt nie wie, kiedy pojawi się kolejna tak dobra okazja. Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest aż 450 zł premii.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 stycznia 2023 roku. Co tu kryć, okres karencji jest rekordowo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 stycznia 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Jeśli posiadacie lub posiadaliście natomiast inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 31 sierpnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, promocja jest bardzo dobra i nie ma co zwlekać, żeby nie zostać z niczym. Przy tak długim okresie nie możemy liczyć, że nagród wystarczy dla wszystkich, a akcja nie zostanie zakończona przed czasem. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych niezbędnych do udziału w promocji.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – karta kredytowa Citi Simplicity

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, zalogujcie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile (pobierzecie ją na telefon za pomocą Google Play lub Apple Store) lub do bankowości elektronicznej. Macie na to czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy – przykładowo do końca kwietnia 2023 roku, jeśli umowę podpiszecie w marcu 2023 roku. Ponadto w tym samym okresie aktywujcie swoją kartę kredytową – przez aplikację mobilną albo bankowość elektroniczną oraz zarejestrujcie kartę w programie Bezcenne Chwile na stronie programu Bezcenne Chwile lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej – również do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

Nagroda w promocji podzielona jest na:

 • 24.000 punktów do programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł),
 • 6 kart podarunkowych Allegro po 100 zł każda.


Żeby zdobyć pierwszą nagrodę, czyli doładowanie punktów na koncie Bezcenne Chwile, powinniście wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy (w każdym miesiącu z osobna).

Karty podarunkowe Allegro o wartości 100 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki (transakcje na łączną kwotę minimum 300 zł) spełnicie w sześciu kolejnych miesiącach, czyli odpowiednio w miesiącach 4-9 licząc od miesiąca po podpisaniu umowy.

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o kartę w marcu 2023 roku, powinniście zalogować się do swojej aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej do końca kwietnia 2023 roku, a następnie kwietniu, maju i czerwcu 2023 roku wykonywać premiowane płatności. Otrzymacie za to punkty Mastercard o wartości 300 zł, które od razu możecie wymienić na nagrodę. Następnie, w kolejnych 6 miesiącach, czyli w tym przypadku od lipca do grudnia 2023 roku wykonujcie identyczne transakcje na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc bank nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości 100 zł.Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody

Informacji o przyznaniu nagród szukajcie w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Wydanie nagród (zarówno punktów Bezcenne Chwile, jak i kart podarunkowych Allegro) nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wiadomości.

Punkty Bezcenne Chwile zasilą wasze konto punktowe i będą ważne przez 9 miesięcy od momentu wydania. Przykładowo, podpisując umowę o kartę w marcu 2023 roku i spełniając warunki od kwietnia do czerwca 2023 roku, informację o przyznaniu nagrody otrzymacie do końca lipca 2023 roku. W ciągu 30 kolejnych dni, punkty znajdą się na waszym saldzie.

Karty podarunkowe Allegro (każda o wartości 100 zł) będą wydawane poprzez bankowość elektroniczną w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Przykładowo, za warunki spełnione w lipcu 2023 roku, pierwszą kartę podarunkową otrzymacie w sierpniu 2023 roku i tak dalej.

Karty podarunkowe Allegro w promocji CitiKażda karta podarunkowa do Allegro będzie ważna przez 12 miesięcy. Mają one charakter wielorazowy. Za pomocą karty podarunkowej możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Co ważne możecie łączyć kilka kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie natomiast w regulaminie promocji.

Vouchery o wartości 100 zł od Mastercarda

Oprócz nagrody głównej otrzymać możecie również 8.000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile w ramach akcji „Bezcenne lato z nagrodami”. Ich wartość to około 100 zł.

Ta promocja trwa od 20 czerwca do 31 lipca 2023 roku lub do wyczerpania puli 7700 nagród , a jej uczestnikiem może zostać każdy posiadacz karty Mastercard wydanej przez Citi Handlowy (kredytowej lub debetowej). Nie ma znaczenia, czy jesteście już uczestnikami programu Bezcenne Chwile, czy też dopiero nimi zostaniecie. Promocyjne transakcje możecie wykonać nawet przy użyciu karty wydanej przez bank Citi Handlowy, którą zarejestrowaliście w programie już wcześniej.

Zasady promocji są dziecinnie proste. W terminie do 31 lipca 2023 roku należy zrobić zakupy na kwotę minimum 100 zł (jednorazowo) u co najmniej jednego partnera z poniższej listy:

 • Empik,
 • Carrefour,
 • RTV EURO AGD,
 • Decathlon,
 • stacje paliw Circle K.

W każdym przypadku, z wyjątkiem stacji paliw, możecie zrobić zakupy zarówno online, jak i stacjonarnie. Dokonując zakupu w jednym sklepie otrzymacie 4000 punktów, zaś w przypadku spełnienia warunków w dwóch sklepach (w czasie trwania promocji) – 8.000 punktów.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 31 dni od momentu spełnienia warunków, a punkty należy wymienić na nagrodę rzeczową lub vouchery w ciągu 3 miesięcy. Po tym okresie stracą ważność.

Przykładowo, za 4000 punktów „kupicie” voucher o wartości 50 zł do takich sklepów jak: Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Allegro i wielu innych. Wystarczy zatem na vouchery o wartości 100 zł.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Bezcenne lato z nagrodami”.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych. Jedna karta będzie Was kosztować 4000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Vouchery Mastercard Bezcenne Chwile

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę i dodać ją do programu Bezcenne Chwile według instrukcji, którą przytoczyłem wyżej. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 24,87%%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest aż 450 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów