VeloKonto: ostatnie dni rekordowej promocji darmowego konta z 750 zł premii! Dwie nowe formy zawarcia umowy – jeszcze łatwiejsze warunki!

Trwa do:
31 marca 2023

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście jest już kontynuacja. Do odebrania jest 650 zł premii pieniężnej z krótkim okresem karencji! Do tego konto oszczędnościowe i Lokata Mobilna na 7% w skali roku.

Tylko do 31 marca 2023 roku możecie zdobyć 750 zł premii w historycznej promocji VeloBanku. W akcji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze konta. Wystarczy nie posiadać VeloKonta w okresie od 31 października 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji. Na nagrodę składa się 10-procentowy zwrot za wszystkie płatności kartą oraz BLIKiem bez żadnych wykluczeń (możecie nawet doładowywać sobie Revoluta ;)), 50 zł premii ekstra za skorzystanie z kodu polecającego oraz punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. Łącznie zyskać możecie niespotykaną nigdzie indziej premię o wartości aż 750 zł! Co ważne, bank udostępnił właśnie całkowicie nowe, wygodne formy zawierania umów. Oprócz dotychczasowej opcji polegającej na podpisaniu umowy w obecności kuriera, dostępna jest również możliwość autoryzacji umowy z pomocą aplikacji mObywatel oraz za pośrednictwem selfie! Ten artykuł jest podsumowaniem kończącej się akcji. Szczegółową analizę promocji znajdziecie natomiast w dedykowanym wpisie.

Oprócz darmowego konta z premią możecie założyć też Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 8% w skali roku do kwoty 400.000 zł i VeloSkarbonkę z takim samym oprocentowaniem i limitem do kwoty 3000 zł oraz możliwością automatycznego oszczędzania „końcówek” kwot podczas zakupów. Szczegółowa analiza konta oszczędnościowego dostępna jest w osobnym artykule.

750 zł premii w promocji VeloKonta – zasady i uczestnicy

W promocji na start mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego VeloBanku w okresie od 31 października 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji. Wystarczyło zamknąć konto w VeloBanku przed wskazaną datą, by móc je ponownie otworzyć w świetnej promocji. Jeśli z kolei posiadacie jakiś inny produkt VeloBanku, na przykład lokatę, kredyt, kartę kredytową, czy pożyczkę – śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

  1. Żeby zgarnąć nagrodę, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji najpóźniej 31 marca 2023 roku i złóżcie wniosek o otwarcie darmowego VeloKonta wraz z VeloSkarbonką, czyli darmowym rachunkiem oszczędnościowym, na który spływać będą Wasze zwroty za zakupy. Zawnioskujcie też o kartę Mastercard, dzięki czemu będziecie mogli wziąć udział w promocji z punktami Bezcenne Chwile. W tym samym miejscu możecie też założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8% w skali roku.
  2. Użyjcie ponadto kodu polecenia, by otrzymać dodatkowe 50 zł premii (możecie wykorzystać mój kod: CYGH86).
  3. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, zgód na informację handlową oraz przetwarzanie danych osobowych – bez tego moneyback za płatności nie będzie się naliczał.
  4. Zwróćcie uwagę na tak zwaną relację właścicielską, którą opisałem w głównym artykule z analizą promocji.

Gdzie wpisać kod polecający – VeloKonto

Sposób zawarcia umowy

To największa nowość w VeloBanku, która, co tu dużo mówić – bardzo mi się podoba. Umowę podpiszecie teraz na 3 sposoby: za pośrednictwem kuriera, który dostarczy Wam dokument (to była opcja dostępna dotychczas, proponowana jako alternatywa dla tradycyjnej wizyty w oddziale), za pomocą aplikacji mObywatel lub za pośrednictwem selfie. Na dedykowanej stronie promocji znajdziecie dokładną instrukcję postępowania w każdym z wymienionych przypadków. Metoda na selfie została nawet opisana w formie instruktażu wideo. Nie mam więc chyba nic do dodania 😉

Instrukcja zawierania umów z VeloBankiem – promocja VeloKonta

Przez kolejnych 6 miesięcy (180 dni od chwili otwarcia i aktywacji konta) powinniście regularnie płacić wydaną do konta kartą debetową i/lub BLIKiem. Bank będzie zwracał Wam 10% moneyback od każdej transakcji bezgotówkowej. Transakcje możecie wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Co ciekawe, w odróżnieniu od innych tego typu promocji, bank nie wymienia żadnych wykluczeń transakcji pod kątem kodów MCC. Oznacza to, że każda płatność przy użyciu karty lub BLIK będzie podlegała 10-procentowemu zwrotowi. Maksymalny zwrot w każdym 30-dniowym cyklu, liczonym od momentu założenia konta wynosi 100 zł.

Wypłata nagród

Każdy ze zwrotów trafi do Waszej VeloSkarbonki w terminie do 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania danej płatności. Zwroty są więc wypłacane niemal natychmiast – możecie je śledzić na bieżąco. W wielu tego rodzaju promocjach zwroty są sumowane za cały miesiąc i wypłacane z nawet 30-dniowym opóźnieniem. W przypadku VeloKonta korzyści możecie dostrzegać w czasie rzeczywistym – kolejny „plusik” dla VeloBanku 😉 Poniżej widzicie, jak w praktyce działa wypłata premii. Screen pochodzi od jednego z czytelników bloga (dzięki!).

Zwrot za płatności w ramach promocji VeloKonto – zrzut ekranu pochodzący od czytelnika bloga

Nagroda ma charakter gotówkowy. Pieniądze zgromadzone w VeloSkarbonce możecie od razu wypłacić na konto osobiste, przelać na konto zewnętrzne lub zwyczajnie odkładać na później.

Tak długo, jak długo będziecie otrzymywać zwroty, nie zamykajcie ani konta osobistego, ani też VeloSkarbonki. Nie odwołujcie również wyrażonych zgód marketingowych (dotyczy wszystkich współposiadaczy rachunków). Obowiązuje ponadto zasada: jedno VeloKonto – jedna nagroda (czyli maksymalnie 600 zł zwrotu + dodatkowe okazje, które opisuję poniżej).

Oprócz bazowej promocji z 600 zł premii do Waszej dyspozycji są też inne atrakcje:

  • 50 zł premii w programie poleceń,
  • 100 zł premii ekstra w postaci 8000 punktów Bezcenne Chwile,
  • 100 zł bonusu za polecanie konta.

Każdy z bonusów wraz ze sposobem ich zdobywania opisałem w dedykowanym artykule z analizą całej promocji VeloKonta.

Użyj kodu polecającego: CYGH86

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów