fbpx

BNP Paribas: 300 zł łatwej premii w promocji darmowego konta

Trwa do:
16 listopada 2020
Dostępność wniosków
3000

W BNP Paribas ruszyła kolejna promocja konta osobistego, w której do zdobycia jest aż 300 zł premii gotówkowej. Jako, że BNP Paribas dość często lubi nas raczyć voucherami (na przykład do Biedronki lub Allegro), najnowszy bonus to naprawdę smakowity kąsek. Dodatkowo, w stosunku do poprzednich promocji, tym razem zasady są naprawdę bardzo proste. Co ważne, rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 300 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł premii do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej. Razem daje to solidne 600 zł łącznego bonusu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 12 listopada 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 12 sierpnia 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Ponadto musicie wybrać, czy chcecie zachować całość nagrody dla siebie, czy też część (lub nawet całość) wolicie przekazać na rzecz fundacji Szlachetna Paczka. Wyboru dokonacie za pośrednictwem suwaka pod formularzem.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 16 listopada 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 30 listopada 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 30 listopada 2020 roku.

Warunki promocji

W artykule analizuję warunki dla opcji „całość premii zachowuję dla siebie”. Jeśli zdecydujecie się natomiast oddać część nagrody dla Szlachetnej Paczki, wówczas po szczegóły odsyłam Was do regulaminu. Aby zatem zdobyć 300 zł premii należy:

  • w grudniu 2020 roku wykonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł oraz minimum 2 przelewy zewnętrzne poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną (na dowolną kwotę) oraz
  • w styczniu 2021 roku wykonać 5 płatności BLIKIEM na dowolną kwotę oraz zapewnić wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

Errata: płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł, lecz nawet suma mniejszych przelewów sumująca się do wymaganej kwoty. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 15 lutego 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody. Waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii (głównie chodzi tu o podanie numeru konta do wypłaty premii). Link do dedykowanej strony, na której należy pozostawić wspomniane dane zawarty będzie w mailu. Będziecie mieli na to czas do 22 lutego 2021 roku.

Premie pieniężne zostaną wypłacone do 28 lutego 2021 roku. W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów