fbpx

PKO Bank Polski: ponownie 200 zł łatwej premii na zakupy w Allegro

Trwa do:
18 grudnia 2020
Dostępność wniosków
6000

Powraca świetna promocja PKO Banku Polskiego, która w tegoroczne wakacje cieszyła się ogromną popularnością. Bonus ponownie wynosi 200 zł i możecie go wydać podczas zakupów na Allegro. Aby otrzymać premię wystarczy wykonać 3 płatności kartą oraz 3 płatności BLIKIEM. Co tu kryć, zasady są bardzo proste. Ale uwaga! Limit wniosków w promocji to tylko 6000 sztuk! Jako, że poprzednia promocja zakończyła się przed czasem – nie ma co zwlekać ze składaniem wniosków. Po założeniu konta, będziecie mogli skorzystać z łatwej „podpromocji”, w której nagrodą jest dostęp do Tidal Premium na okres 90 dni. Wartość nagrody to niemal 60 zł, a warunki jej zdobycia – banalne. Kolejna komplementarna promocja to 300 zł z kartą kredytową Platinum. Wszystkie promocje możecie ze sobą połączyć!

Promocja zakończona!

Uczestnicy promocji

Promocja “Jeszcze wygodniej” skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim (w tym także w Inteligo) w okresie od 1 stycznia 2019 roku do momentu startu promocji.

Warto również wspomnieć, iż dla osób w wieku do 26 lat dedykowane jest Konto dla Młodych, zaś dla pozostałych uczestników Konto za Zero. W obu przypadkach prowadzenie rachunku jest darmowe.

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższy warunek, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową na stronie promocji Konta dla Młodych lub stronie promocji Konta za Zero. Składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonych zgód nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

Po złożeniu wniosku o konto, zarejestrujcie swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na:

Formularze zapisu znajdziecie na dole strony. Wystarczy, że podacie tam imię, nazwisko, PESEL oraz zaakceptujecie regulamin. Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas od 9 listopada 2020 roku do 18 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 6000 nagród. W razie wyczerpania się puli nagród, bank zastrzega możliwość jej zwiększenia. Jeśli zaś limit wniosków zostanie przekroczony i bank zakończy promocję, strona promocji po prostu nie będzie przyjmowała nowych wniosków. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Warunki promocji

Po założeniu konta, warunki są ultra proste. Wystarczy, że do 15 stycznia 2021 roku wykonacie 3 płatności bezgotówkowe kartą oraz 3 płatności BLIKIEM. W obu przypadkach kwota płatności jest dowolna. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. W przypadku płatności kartą zaliczają się zarówno płatności wykonane tradycyjnym „plastikiem”, jak i płatności zbliżeniowe telefonem.

Szczegóły w regulaminie promocji „Tak mamy”.

Jak otrzymam nagrodę?

Jeśli spełnicie warunki promocji, nagrodę w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 200 zł otrzymacie w formie elektronicznego kodu. Nagroda będzie dostępna w powiadomieniach aplikacji IKO.

Bank będzie wydawał nagrody w dwóch terminach:

 • do 18 grudnia 2020 roku (w przypadku spełnienia warunków do 22 listopada 2020 roku) lub
 • do 12 lutego 2021 roku (w przypadku spełnienia warunków do 15 stycznia 2021 roku).

Zasady wykorzystania voucherów Allegro

 • karty podarunkowe ważne są do 31 października 2021 roku,
 • można je wykorzystać jednorazowo podczas zakupów za minimum 200 zł,
 • z kwoty vouchera nie wydaje się reszty, zatem zakupy na kwotę poniżej 200 zł są bez sensu,
 • w przypadku zwrotu zamawianego towaru, środki zostaną Wam zwrócone również w formie vouchera,
 • kod rabatowy należy wpisać po wybraniu towarów w koszyku zakupowym, w polu “masz kod rabatowy”. Nadwyżkę ponad 200 zł możecie opłacić tradycyjnie, czyli kartą płatniczą, BLIKIEM, czy szybkim przelewem PayU.

Konto dla Młodych – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 4 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS oraz darmowe powiadomienia push,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Konto za Zero – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
 • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Darmowy dostęp do Tidal na 90 dni

Po założeniu konta możecie skorzystać również z ciekawej mini-promocji skierowanej wyłącznie do klientów PKO Banku Polskiego. Mianowicie, uzyskacie dostęp do Tidal Premium na okres 90 dni. Wartość tej nagrody to około 60 zł. Z promocji mogą skorzystać zarówno dotychczasowi użytkownicy Tidal-a, jak i początkujący melomani.

Akcja trwa do 6 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 2000 użytkowników. W wymienionym okresie należy zarejestrować się na podstronie promocji. Zanim to zrobicie, zweryfikujcie, czy macie wyrażone zgody marketingowe oraz aktywną aplikację IKO. W chwili wyczerpania puli nagród, stosowna informacja pojawi się na wspomnianej stronie.

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że do 6 grudnia 2020 roku wykonacie minimum 2 płatności BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 20 zł. Nagrodę otrzymacie do 20 grudnia 2020 roku w formie kodu SMS oraz powiadomienia w aplikacji IKO. W chwili wydania nagrody nadal musicie posiadać aktywne zgody marketingowe oraz aplikację IKO. Na aktywację kodu macie czas wyłącznie do 31 grudnia 2020 roku.

Szczegóły promocji w regulaminie.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów