BNP Paribas: vouchery o łącznej wartości nawet 440 zł do Allegro, RTV Euro AGD, H&M lub Empik z darmową kartą kredytową mamBONUS

Super wiadomość! Ruszyła druga edycja promocji karty kredytowej banku BNP Paribas, w której nie dość, że do zdobycia jest 400 zł premii na start, to na dodatek sami możecie wybrać, gdzie chcecie zrealizować otrzymaną nagrodę. Do wyboru macie serwis Allegro, RTV Euro AGD, empik.com oraz H&M. Promowanym produktem ponownie jest karta kredytowa Mastercard, która będzie dla Was darmowa przez pierwszy rok. Dzięki temu nagrodę otrzymacie w pełni bezkosztowo. Wracając jednak do samej promocji, oprócz premii głównej, w ramach programu lojalnościowego mamBONUS otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie przykładowo na 2 bilety do kina lub vouchery Allegro o wartości 40 zł. W ten oto sposób zgarniecie łącznie rekordowe 440 zł premii! Przy okazji, przypominam również o promocji konta osobistego z premią wynoszącą 320 zł. Obie promocje możecie ze sobą połączyć, zgarniając niemal 700 zł dodatkowego przychodu!

 

 

Uczestnictwo w promocji

BNP Paribas kieruje swoją ofertę zarówno do całkowicie nowych klientów, jak i do osób powracających do współpracy z bankiem. W zasadzie wystarczy, iż w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadaliście karty kredytowej w BNP Paribas. Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Moje słowa potwierdza fragment regulaminu. Mianowicie, z promocji może skorzystać osoba, która: 

  • w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia Umowy o Kartę, ani w dniu zawarcia Umowy o Kartę, nie miała zawartej innej umowy o kartę kredytową z Bankiem.

 

Jeśli przykładowo zawrzecie umowę o kartę 8 września 2019 roku, wówczas wasza poprzednia karta powinna być zamknięta przed 8 marca 2018 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno aktualni posiadacze konta osobistego, jak i osoby niezwiązane dotychczasowo z bankiem. Oczywiście kwestia ta Was nie dotyczy, jeśli jesteście absolutnie nowymi klientami kartowymi BNP Paribas.

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna docelowa ma potrwać od 1 września do 30 września 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, warunki promocji są bardzo dobre, dlatego akcja może zakończyć się przed czasem. Na szczęście, póki formularz rejestracyjny jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji. W przypadku wyczerpania puli wniosków, stosowane informacja pojawi się na tej stronie.

 

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo Mastercard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Wedle mojej wiedzy, iż dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury i tym podobnych. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety. Z moich informacji wynika, że warto się czasem o nie upomnieć 😉

 

Zasady promocji

W ramach promocji tak naprawdę otrzymujecie punkty w programie lojalnościowym mamBONUS, które następnie wymienicie na bony na platformie bonusowej. Każde 30.000 punktów możecie wymienić na nagrodę o wartości 100 zł. W ramach promocji możecie zdobyć maksymalnie 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł. Aby zdobyć nagrodę w danym miesiącu kalendarzowym należy wykonać transakcje bezgotówkowe lub gotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł. Warunki te należy spełniać w ciągu czterech kolejnych (pełnych) miesięcy po podpisaniu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę we wrześniu 2019 roku, transakcje należy wykonać od października 2019 roku do stycznia 2020 roku. Jeśli w danym miesiącu nie spełnicie warunków, nadal możecie korzystać z promocji w kolejnych miesiącach. Konsekwencją będzie jedynie utrata premii za dany miesiąc.

 

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone jest tutaj wyłącznie doładowanie wszelkich portmonetek lub innych instrumentów płatniczych (jak na przykład Revolut lub Monese) oraz wykorzystanie pośredników płatności.

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na wysokie koszty prowizji (4,9%, minimum 10 zł). W przypadku wypłaty z bankomatu lub przelewu środków na kwotę 1000 zł, zapłacicie 49 zł prowizji. Jednak, gdy do regulaminowego 1000 zł brakuje Wam niedużej kwoty (na przykład 100 zł, czy 200 zł), a dany miesiąc zbliża się ku końcowi, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie skorzystanie z transakcji gotówkowej. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

Jak otrzymać vouchery w ramach promocji?

Aby odebrać nagrodę, zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Macie na to aż 2 miesiące od udostępnienia pierwszego vouchera, aczkolwiek warto to zrobić zaraz po podpisaniu umowy o kartę, by móc zbierać punkty lojalnościowe.

Po spełnieniu warunków, wasza nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca. Więcej na ten punktów lojalnościowych piszę w kolejnym akapicie.

 

Co do uzyskanych nagród, warto pamiętać, że każdy voucher ma wartość 100 zł i mają one charakter jednorazowy. Data ważności voucherów upływa 31 maja 2020 roku. Otrzymane bony możecie wykorzystać:

  • w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD lub w sklepie internetowym euro.com.pl,
  • w serwisie Allegro.pl
  • w sklepach stacjonarnych H&M lub w sklepie internetowym H&M,
  • w sklepie internetowym empik.com (na zakup towarów oznaczonych hasłem „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”).

 

 

Aktywną kartę należy utrzymać co najmniej do 30 kwietnia 2020 roku. Nie będzie to jednak dla Was większym problemem, ponieważ w pierwszym roku karta jest darmowa, co dokładnie omawiam w sekcji poświęconej szczegółom karty.

Regulamin promocji „Do 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II etap”.

 

 

 

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż wykonacie co najmniej 4 płatności kartą (każda na kwotę minimum 50 zł) w okresie do końca drugiego okresu rozliczeniowego po podpisaniu umowy o kartę. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty.

Zatem po wydaniu 4000 zł (w celu zdobycia voucherów w głównej promocji), będziecie mieli co najmniej 13.000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród odbierzecie za to 2 bilety do kina sieci Helios, Cinema City, Cinema 3D lub Multikino (koszt biletu to 6500 punktów). Inną opcją będzie wybór voucherów do wykorzystania na Allegro.pl. Koszt bonu o wartości 20 zł to 6000 punktów, zatem będziecie mogli odebrać 2 takie vouchery. Stąd właśnie 440 zł premii o których piszę w tytule niniejszego artykułu.

Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 30 zł zniżki na frisco.pl.

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Aby uniknąć tych opłat, wystarczy wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym dla karty Standard lub na 2000 zł w przypadku karty Gold.

 

Oprócz tego w BNP Paribas trwa promocja „Z kartą warto” zapewniająca roczne zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Więcej na temat opłat w:

 

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty w kolejnych latach. Ponadto pamiętajcie, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę.  

RRSO 15,27% w przypadku spłacania karty poza okresem bezodsetkowym.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów