fbpx

Credit Agricole: 350 zł premii w promocji konta, do 500 zł w programie poleceń oraz Rachunek Oszczędzam na 3% w skali roku (do 30.000 zł)

W banku Credit Agricole powraca świetna promocja, w której możecie zdobyć łącznie aż 350 zł bonusu! Na łączną gratyfikację składa się 50 zł w ramach programu poleceń oraz 300 zł premii na start (dostępne są aż 3 różne warianty zdobycia premii startowej). Co więcej, po założeniu konta będziecie mogli polecać ofertę w ramach programu poleceń, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra. Jeśli natomiast szukacie korzystnego sposobu na ulokowanie oszczędności, na pomoc może Wam przyjść Rachunek Oszczędzam. Zapewnia on oprocentowanie na poziomie 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł. Konto dla Ciebie w swojej podstawowej formie (oprócz niej dostępny jest również pakiet VIP) zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz pakiet assistance. Miłośnicy płatności mobilnych odnajdą w Credit Agricole wszystkie 3 podstawowe rozwiązania, a mianowicie Apple Pay, Google Pay, a także BLIK-a.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji nie może skorzystać klient, który:

 • korzystał z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
 • od 1 kwietnia 2018 roku był posiadaczem konta w Credit Agricole.

 

W przypadku programu poleceń, okres karencji definiowany jest nieco inaczej, ponieważ wynosi 265 dni:

Polecony – pełnoletnia osoba fizyczna, którą Polecający zachęcił do zawarcia umowy Konta, a która w okresie 265 dni przed zawarciem umowy Konta nie była posiadaczem Konta…

 

Korzyści dla Ciebie, czyli wybierz jedną z trzech promocji

W Credit Agricole sami wybieracie, z której promocji chcecie skorzystać. W każdej opcji do zdobycia jest 300 zł premii, aczkolwiek różnią się ścieżki dotarcia do mety z napisem „bonus”. Do wyboru macie premię za opłacanie rachunków, premię za korzystanie z usługi CAsaver lub bonus na start za przeniesienie konta. Wybór danej promocji odbywa się podczas zakładania konta.

 

 

Moim zdaniem najprościej będzie zyskać 300 zł w promocji z CAsaver. Ewentualnie, ciekawą opcją jest również przeniesienie rachunku, aczkolwiek w tym przypadku jest nieco więcej formalności. Mimo wszystko, poniżej przedstawiam analizę wszystkich trzech wariantów.

Promocja „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” trwa od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2019 roku

 

Do 300 zł premii w ramach 50% z CAsaver

Aby skorzystać z premii za oszczędzanie przy płatnościach kartą należy aktywować usługę „CAsaver” podczas wnioskowania o konto oraz powiązać ją z Rachunkiem Oszczędzam. Ponadto w danym miesiącu kalendarzowym korzystania z promocji należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł oraz zapewnić wpływ na minimum 1000 zł.

 

 

Premie będą naliczane w następujący sposób. Na początek w usłudze CAsaver ustalacie kwotę zaokrąglenia (w górę) każdej pobranej płatności – do 0,50 zł, 1 zł, 5 zł lub 10 zł (najkorzystniej). Przykładowo, płacąc za zakupy 11,30 zł – bank zaokrągla kwotę do 20 zł. Różnica między 20 zł a 11,30 zł wynosząca 8,70 zł przenoszona jest na Rachunek Oszczędzam. Bank w ramach promocji dorzuca od siebie 50% wartości zaokrągleń w danym miesiącu i przelewa na wasz rachunek (w przypadku tej transakcji będzie to 4,35 zł). Sumarycznie w skali miesiąca możecie otrzymać maksymalnie 25 zł “podwyżki”.

 

W tym wariancie warto zatem wykonywać stosunkowo dużo transakcji na niewielkie kwoty, dzięki czemu uda się Wam dodatkowo dorobić…wydając. Ciekawym sposobem na szybkie spełnienie warunków promocji może być podzielenie zakupów na kilka części, korzystając na przykład z kasy samoobsługowej w markecie.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem spełniającym warunki promocji byłoby pięciokrotne wykonanie płatności na kwotę 60,01 zł (przykładowo doładowując Revoluta). Wówczas suma transakcji przekroczy 300 zł, zaś każdy pojedynczy zwrot od banku będzie oscylował wokół kwoty 5 zł, co sumarycznie da niemal 25 zł w skali miesiąca. Innym sposobem może być sześciokrotne doładowanie konta Allegro na kwotę 1,01 zł. Natomiast pozostałe 294 zł wydalibyście bez stresu podczas pozostałych zakupów. Bądźcie kreatywni :)

 

 

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

W odróżnieniu od innych promocji z premią na start, w tym przypadku oprócz podpisania umowy, waszym zadaniem będzie również wypełnienie pełnomocnictwa do przeniesienia konta, podając w nim między innymi numer konta, które chcecie przenieść. Numer ten podacie na drugiej stronie wniosku, tak jak w poniższym screenie:

Przeniesienie konta polega tak naprawdę na zamknięciu rachunku w obecnym banku i założeniu nowego konta w Credit Agricole. Jednak w tym przypadku nie musicie fatygować się do oddziału obecnego banku, lecz wszelkie formalności załatwi za Was Credit Agricole (po to właśnie udzielacie pełnomocnictwa). 

Dodatkowym warunkiem jest wypełnienie nazwy i adresu instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego. Na szczęście bank nie wymaga, aby wpływy spełniające warunki promocji pochodziły z konkretnego tytułu, więc zlecenie to można potraktować jako pro forma.

 

Głównym warunkiem promocji jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek. Aby zdobyć 300 zł premii, należy zapewniać wpływy na minimum 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Pierwszy wpływ powinien zostać dokonany w miesiącu po założeniu konta. Przykładowo podpisując umowę we wrześniu, wpływy zapewnijcie w październiku, listopadzie oraz w grudniu 2019 roku. 

 

Premia zostanie wypłacona w miesiącu następującym po zaksięgowaniu ostatniego z wymaganych wpływów. W naszym przykładzie będzie to zatem styczeń 2020 roku.

 

Do 300 zł premii za opłacanie rachunków

W ramach tej promocji bank będzie wypłacał Wam 5% zwrotu za opłacanie rachunków domowych (gaz, prąd, woda bieżąca, telewizja kablowa lub satelitarna, Internet, telefon komórkowy, telefon stacjonarny). Maksymalny roczny zwrot to 300 zł. Nie ma znaczenia, czy “wykręcicie” go w ciągu miesiąca, czy też całego roku. Aby otrzymywać comiesięczne zwroty musicie zdefiniować odbiorcę płatności w bankowości elektronicznej oraz przedstawić potwierdzenie płatności (zazwyczaj będzie to faktura) w placówce banku lub wgrać skan (PDF, JPG lub PNG) za pomocą dedykowanego formularza. Potwierdzenie płatności musi być wystawione na Was lub waszego małżonka. Musi ono wskazywać adres nieruchomości, który podaliście do informacji banku jako adres zamieszkania, bądź adres korespondencyjny.

Warunkiem wypłaty zwrotu jest zapewnienie wpływu na minimum 1000 zł w miesiącu poprzedzającym wykonanie danej płatności. Zwrot zostanie wypłacony zaraz po wykonaniu przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty.

 

Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019 – elementy wspólne

We wszystkich trzech wariantach, Credit Agricole stosuje pewne wyłączenia co do wymaganych wpływów (zarówno na kwotę 1000 zł, jak i 3000 zł). Zgodnie z regulaminem:

Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

W związku z tym, przelew z waszego konta w innym banku nie zapewni spełnienia warunków promocji. Jednak przelew od członka rodziny lub znajomego już owszem, tak samo jak wpłata we wpłatomacie. Wpływy nie muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia. Pamiętajcie, iż wpłacone środki możecie od razu wypłacić. Liczy się sam fakt zaksięgowania ich na waszym rachunku. 

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”.

 

50 zł w programie poleceń

Aby oprócz 300 zł premii  otrzymać również 50 zł ekstra, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila “Kod polecenia Credit Agricole”. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

Aby otrzymać 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, wystarczy w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

 

Oczywiście pierwszy z wymienionych wariantów jest o wiele łatwiejszy. Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń III.

 

 

 

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Trzecia edycja programu poleceń trwa do 31 marca 2020 roku.

Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

 

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń III.

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 30.000 zł)

Credit Agricole posiada również korzystną ofertę oszczędnościową. Osoby, które zdecydują się założyć Konto dla Ciebie (w dowolnym pakiecie) będą mogły skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie konta wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek (przez okres 4 miesięcy). Maksymalna kwota obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 30.000 zł. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł. Prowadzenie Rachunku Oszczędzam jest darmowe.

Więcej na temat Rachunku Oszczędzam pisałem w dedykowanym artykule.

 

 

 

 

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Apple Pay oraz Google Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

 

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

 

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie to kolejna wartość dodana, jaką niesie za sobą posiadanie Konta dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziecie mogli skorzystać za darmo z pakietu Pomoc dla Ciebie PLUS na który składają się:

 • Pomoc ZDROWIE – pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
 • Pomoc DOM – pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.
 • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ – ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.
 • Pomoc KOMPUTER i INTERNET – pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.
 • Pomoc SAMOCHÓD – pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Po upływie 6 miesięcy, każde pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł. Możecie je jednak ubrać w pakiet Pomoc dla Ciebie (Zdrowie, Dom, Telefon i Kieszeń) za 9,50 zł miesięcznie lub pełny pakiet Pomoc dla Ciebie Plus za 16 zł miesięcznie. 

Szczegóły: Ogólne warunki Ubezpieczenia, Karta produktu, Tabela składek.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów