VeloBank: kredyt bez prowizji z oprocentowaniem 12,49% (RRSO 13,2%) i dostępem online do kwoty 200.000 zł + 650 zł premii za założenie konta osobistego!

Oferowany przez VeloBank kredyt gotówkowy to naprawdę dobra propozycja pożyczki na kwotę do 200.000 złbez prowizji, z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 12,49% i RRSO 13,2%. Ofertę VeloBanku wyróżnia prostota. Cały proces wnioskowania może odbyć się w pełni online, zaś weryfikacja tożsamości przebiega metodą „na selfie”. Nie ma więc konieczności przeprowadzania wideorozmów czy czekania na kuriera. Założenie konta osobistego oprócz preferencyjnego oprocentowania kredytu, da Wam również możliwość odebrana przy okazji nawet 650 zł premii na bardzo prostych zasadach! Najprościej będzie więc zawnioskować o konto, a następnie skorzystać z oferty kredytu gotówkowego, by zmaksymalizować swój zysk. Możecie też założyć konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku.

Dwa słowa o kredycie VeloBanku

Promocyjna oferta kredytowa VeloBanku zakłada następujące warunki:

Uzyskany kredyt można przeznaczyć na dowolny cel – bez okazywania rachunków, faktur i innych dokumentów. Banku nie interesuje, na co wydacie pieniądze.

Akceptowane przez bank źródła dochodu:

  • umowy o pracę, dzieło, zlecenia,
  • emerytury, renty,
  • kontrakty, działalność gospodarcza, działalność rolnicza, wolne zawody,
  • świadczenia typu 500+ oraz diety.

Kto może otrzymać kredyt – promocyjne warunki

Kredyt na przedstawionych warunkach otrzymać mogą osoby, które nie posiadały kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego w VeloBanku w ciągu ostatnich 6 miesięcy (licząc od momentu złożenia wniosku).

Konieczne będzie także wyrażenie zgód marketingowych i deklaracja, że przez cały okres kredytowania pozostawicie aktywne VeloKonto, a co miesiąc będzie spływać na nie co najmniej 2000 zł (łączna suma wpływów). Ponadto co miesiąc powinniście też wykonywać minimum 5 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolną kwotę. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione – w następnym miesiącu oprocentowanie kredytu powiększy się o 2 punkty procentowe.Jak sami widzicie, przed zawnioskowaniem o kredyt, warto na początek założyć VeloKonto, a przy okazji skorzystać z 650 zł premii na start.

Wysokość przyznanej kwoty jest oczywiście uzależniona od zdolności i historii kredytowej.

Przykładowe koszty kredytu

RRSO kredytu od VeloBanku wynosi 13,2%. Oznacza to, że zaciągając minimalną kwotę – 2000 zł – na 12 miesięcy, rata wyniesie 188,33 zł, a po roku zwrócicie łącznie 2259,96zł (czyli koszt kredytu to w tym przypadku 259,96 zł).

Kredyt gotówkowy VeloBank – kalkulacja

Przy 10.000 zł, koszt kredytu dla tego samego okresu wyniesie 1299,56 zł, a miesięczna rata 941,63 zł (oddacie łącznie 11.299,56 zł).

Kredyt gotówkowy VeloBank – kalkulacja dla kwoty 10.000 zł

Sprawdźcie, na jakich warunkach otrzymać możecie potrzebną Wam kwotę. Udostępniony przez VeloBank kalkulator to przyjemny dodatek. W ten sposób sami możecie sprawdzić koszt kredytu i wysokość potencjalnej raty.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Zasady promocji – VeloBank

Kredyt online – do 200.000 zł – załatwicie w zaledwie kilku krokach. Przede wszystkim powinniście otworzyć rachunek, które zapewni Wam nawet 650 zł premii na start po spełnieniu prostych warunków. Regulamin akcji omówiłem w tym wpisie.

Następnie należy zawrzeć z bankiem umowę o kredyt na kwotę nie niższą niż 2000 zł. Zrobicie to po założeniu konta. Bank zapyta o Wasze dochody i źródło ich pochodzenia, ilość osób w gospodarstwie domowym, posiadane kredyty, limity, i pożyczki oraz o kilka innych spraw.

Pamiętajcie, że chcąc korzystać z kredytu na promocyjnych warunkach, powinniście co miesiąc zapewniać wpływ na minimum 2000 zł oraz wykonywać co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem. Najpóźniej w dniu zawarcia umowy o kredyt udzielcie też niezbędnych zgód marketingowych.

Wypłata środków kredytowych

Jeśli bank przystanie na Waszą prośbę, środki kredytowe zostaną przyznane jeszcze tego samego dnia (nawet w 15 minut). Pojawią się po prostu na Waszym koncie prowadzonym w VeloBanku. Jeśli jednak zdecydujecie się go nie zakładać, pieniądze powinny zaksięgować się najpóźniej następnego dnia roboczego na koncie w innym banku, które wskażecie do wypłaty.

Spłata kredytu w VeloBank

Spłacanie kredytu udzielonego przez VeloBank przebiega standardowo. Poszczególne raty będziecie przelewać na indywidualny rachunek techniczny, który bank utworzy specjalnie dla Waszej umowy.

Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Taka dyspozycja nie jest obarczona dodatkowymi kosztami. Wystarczy przelać na rachunek kwotę pozostałą do spłaty, a następnie złożyć dyspozycję skrócenia okresu kredytowania, zmniejszenia raty lub pominięcia kilku rat. Żeby poznać kwotę pozostałą do spłaty, wystarczy napisać do banku wiadomość poprzez bankowość elektroniczną lub zadzwonić na infolinię. Bank wyliczy proporcjonalną wartość.

Jak zweryfikować swoją historię kredytową?

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć, jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 49 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów