Bonus Pokket: po 20 USD premii (około 88 zł) w programie poleceń. Szybka wypłata i proste zasady!

Bonus Pokket to 20 USD (około 88 zł) łatwej premii za złożenie i utrzymanie depozytu w krypto przez okres 30 dni. Dodatkowe 20 USD zarobicie za każdego poleconego, który za pośrednictwem Waszego odnośnika założy i zweryfikuje konto oraz zasili swój portfel. Firma działa na rynku od 2019 roku, a jej działalność skupia się wokół stakingu, czyli inwestowania w kryptowaluty. Działanie platformy przypomina opisywane wcześniej NEXO (z 25 USD premii) oraz AQRU (z 85 USDT premii). Inne tego typu oferty znajdziecie w naszym rankingu giełd kryptowalut.

PROMOCJA ZOSTAŁA WSTRZYMANA – POINFORMUJEMY, GDY ROZPOCZNIE SIĘ KOLEJNA EDYCJA

Jak założyć konto, aby odebrać bonus Pokket

Zakładanie konta rozpoczynamy od przejścia pod dedykowany link promocyjny. Jeśli link wczyta się prawidłowo, w prawym górnym rogu powinna pojawić się informacja o udziale w promocji.

Bonus Pokket – potwierdzenie udziału w promocji

W tym miejscu powinniście założyć konto, a następnie potwierdzić adres e-mail. Weryfikację rozpoczniecie po zalogowaniu się do konta, przechodząc do zakładki Security. Proces możecie przeprowadzić na telefonie lub w komputerze. Konieczny będzie dowód osobisty lub paszport. Weryfikacja nie powinna potrwać zbyt długo. U mnie stało się to niemal natychmiast. O zweryfikowaniu konta zostaniecie poinformowani poprzez e-mail. Możecie to też sprawdzić we wspomnianej wyżej zakładce Security.

Jak zdobyć bonus Pokket – warunki promocji

Zasady bonusu są przejrzyste. Trzeba wpłacić depozyt w kryptowalutach o równowartości co najmniej 200 USD (polecam zachować pewien margines, wpłacając na przykład 220 USD), a następnie utrzymać go na koncie przez minimum 30 dni, korzystając z opcji Savings. Wpłata możliwa jest wyłącznie w kryptowalutach (nie ma opcji depozytu w walutach tradycyjnych). Jeśli chodzi o sam depozyt – najlepiej jest wybrać wpłatę w BTC z uwagi na fakt, że w takiej formie wypłacana jest premia. Po uwolnieniu nagrody będziecie mogli wypłacić wszystko razem. Ponadto platforma nie daje niestety możliwości wymiany kryptowalut wewnątrz aplikacji (służy wyłącznie do stakowania kryptowalut przesłanych z zewnątrz).

Po zasileniu konta przejdźcie do zakładki New Saving, ustawcie czas trwania na 30 dni i zdeponujcie wpłaconą wcześniej kryptowalutę (w moim przypadku BTC). Według informacji w tej karcie środki zapracują przez 30 dni na 3,5% w skali roku.

New Savings – bonus Pokket

Wszelkie potrzebne parametry depozytu (w tym datę zakończenia) znajdziecie w zakładce Savings – Active. W tym miejscu warto od razu wyłączyć opcję Auto-Rollover, odpowiedzialną za automatyczne odnawianie depozytu.

Potwierdzenie złożenia depozytu na 30 dni

Po zwolnieniu depozytu po umówionych 30 dniach na Waszym koncie powinno pojawić się 20 USD premii. Zanim jednak wypłacicie swoją premię i depozyt, przejdźcie do kolejnego akapitu.

Polecaj i odbieraj kolejne bonusy od Pokket

Z uwagi na stosunkowo wysoki koszt wypłaty środków z Pokket w BTC (w przybliżeniu koszt ten wynosi 5 USD, jednak dokładną prowizję znajdziecie w tym miejscu) polecam Wam skupić się również na zwerbowaniu choćby jednego dodatkowego użytkownika. Wystarczy, że przekażecie komuś link polecający. O ile osoba ta przejdzie kroki opisane w tym artykule, otrzymacie po 20 USD premii (polecony i polecający). Polecony powinien zrealizować wszystkie kroki (w tym zamknąć 30-dniowy depozyt) w terminie maksymalnie 6 miesięcy od chwili rejestracji.

Swój indywidualny link znajdziecie w zakładce Referral. W tym samym miejscu zliczane będą wszystkie Wasze polecenia.

Bonus Pokket – referral

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Pokket – co to za platforma?

Pokket to bardzo prosta i przejrzysta platforma kryptowalutowa skupiona wokół możliwości stakingu. Wpłacając depozyt i deponując go w odpowiednim portfelu, możecie zarabiać na odsetkach od kilku do nawet kilkudziesięciu procent w skali roku. My jednak skupiamy się wyłącznie na możliwości odbioru premii na start i za polecenia. Nie namawiamy do eksperymentów na dużych sumach.

Firma działa na rynku d 2019 roku. Prowadzenie konta w Pokket jest darmowe, a kryptowaluty trzymane są w tak zwanych zimnych portfelach (bez dostępu do sieci, co ogranicza ryzyko ataku).

Więcej na temat firmy przeczytacie tutaj.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Pokket.com „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzy

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów