fbpx

AQRU: 85 USDT (około 340 zł) premii na start i 75 USDT za polecenie platformy!

Kolejna platforma do stakingu kryptowalut trafia na bloga. Bonus AQRU to aż 85 jednostek kryptowaluty USDT, której kurs uzależniony jest od kursu dolara amerykańskiego (USDT, czyli Tether zawsze zmierza do wyrównania kursu USD). Otrzymane USDT wymienicie więc na żywą gotówkę o wartości około 85 dolarów, co daje aż 340 zł! Premia została podzielona na dwie części: 10 USDT otrzymacie za samą rejestrację, a pozostałe 75 USDT po wykonaniu depozytu i utrzymaniu go na koncie przez 30 dni. Dodatkowo, polecając platformę swoim bliskim zgarniecie po 75 USDT (około 300 zł) za każde skuteczne polecenie (za maksymalnie 20 osób).

Dużo ciekawych informacji znajdziecie również w drugim artykule na temat platformy AQRU – w formie wygodnego i przejrzystego FAQ.

Bonus AQRU – jak założyć konto

Aby skorzystać z promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji za pomocą linka polecającego (prześlę go Wam w wiadomości prywatnej – w tym celu piszcie do mnie poprzez zakładkę KONTAKT) i zostawcie zapytanie o link.

W międzyczasie pobierzcie aplikację AQRU App z Google Play lub App Store i potwierdźcie adres e-mail, który został do Was wysłany. Wasze konto zostanie utworzone natychmiast, a Wy będziecie mogli zalogować się w aplikacji i przejść do zweryfikowania swoich danych.

Proces weryfikacji przebiega standardowo. Potrzebny będzie Wam jeden z dokumentów tożsamości (może to być dowód osobisty lub prawo jazdy, ja zaś użyłem paszportu) i wyciąg bankowy lub inne pismo potwierdzające adres zamieszkania (na przykład rachunek za media wysłany na Wasze nazwisko i adres). Całości dopełni video-selfie, czyli filmik, na którym widać będzie Waszą twarz. Na ekranie powinny też pojawić się trzy cyfry, które należy wypowiedzieć na głos. Proces zatwierdzania może potrwać kilka godzin.

zakończona weryfikacja w AQRU

Po weryfikacji pozostanie już tylko odpowiednie zabezpieczenie konta. Wystarczy, że podacie numer telefonu i adres e-mail, a następnie przepiszecie wysłane kody.

Bonus AQRU – zasady

Pierwsza część premii w postaci 10 USDT trafi na Wasze konto tuż po rejestracji i weryfikacji. Będziecie mogli je wypłacić po 90 dniach od otrzymania.

PIerwszy bonus AQRU w USDT

Pozostała część (75 USDT) zostanie wypłacona przez AQRU jeśli:

  • założycie konto oraz zabezpieczycie je i zweryfikujecie swoją tożsamość (co jest już za Wami),
  • złożycie depozyt o wartości co najmniej 500 EUR (warto wpłacić nieco więcej, dla pewności), a następnie wpłacicie środki na jedną z opcji stakingowych na 30 dni (oznacza to, ze środki przez 30 dni zapracują jak na lokacie).

Bonus AQRU – zasady

Do wpłaty środków możecie wykorzystać trzy opcje: transfer kryptowaluty z innego portfela, przelew bankowy i zakup kryptowalut za pomocą karty płatniczej. O ile dwie pierwsze opcje są oczywiście bezpłatne, to ostatnia obarczona jest sporą prowizją. Jeśli zdecydujecie się na wpłatę waluty FIAT przelewem, konto, z którego pochodzić będą środki, musi być prowadzone na Wasze nazwisko.

Bonus AQRU – opcje wpłaty

Najbezpieczniejszą możliwością, bo niepodatną na wahania kursów typowe dla kryptowalut, jest złożenie wpłaconego depozytu w opcji USD Stablecoin. Środki będą wtedy zamienione na stablecoiny, czyli kryptowaluty oparte na kursie tradycyjnego dolara. Ich kurs nie powinien więc zmienić się w przeciągu wymaganegp miesiąca w znacznym stopniu.

Opcje stakingu w AQRU

Osobiście przesłałem do AQRU środki w postaci jednostek BTC, a następnie zdeponowałem je właśnie w USD Stablecoin, jak na poniższym screenie.

Potwierdzenie depozytu AQRU
Portfel aktywów AQRU

Jak wypłacić bonus AQRU?

Bonus AQRU zostanie wypłacony w kryptowalucie Tether (USDT). Możecie więc przesłać ją na swój zewnętrzny portfel. Istnieje też możliwość zamiany bonusu na inną walutę tradycyjną lub kryptowalutę i zlecenie przelewu na konto czy portfel.

Wypłata bonusu AQRU

Bonus AQRU dla polecających, czyli jak zarabiać więcej na programie poleceń

Za każdą osobę, którą zaprosicie do AQRU, i która spełni opisane w tym artykule warunki, otrzymacie 75 USDT. Dodatkowe 10 USDT otrzymuje na start wyłącznie osoba zakładająca konto. Własny kod polecający znajdziecie w zakładce Refer a Friend. Link polecający dostępny jest w wersji przeglądarkowej platformy. W tej samej zakładce znajdują się też zawsze aktualne warunki programu poleceń.

Bonus za polecenie AQRU

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Co wiadomo o platformie AQRU?

AQRU to usługa podobna do omawianej już wcześniej aplikacji Nexo (z 25$ premii), skupiająca się na możliwości przechowywania i zakupu kryptowalut oraz stakingu, czyli udostępnianiu swoich środków i otrzymywaniu w zamian procenta zysku.

Więcej o AQRU powiedzą Wam założyciele platformy: Phil Blows, Digby Try i CTO Louis Quaintance. Możecie włączyć napisy z automatycznym tłumaczeniem.

AQRU – wprowadzenie

Co tu kryć, bonus na poziomie około 340 zł przebija nie jedną promocję bankową. Jednak wymagany depozyt w kwocie co najmniej 500 euro do najmniejszych nie należy. Sami musicie dokonać researchu platformy oraz zdecydować, czy jesteście podjąć ryzyko zainwestowania takowej kwoty. Musicie być świadomi możliwości utraty części lub całości kapitału.

Więcej szczegółów przeczytacie tutaj.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie AQRU „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów