fbpx

BNP Paribas: 450 zł łatwej premii w promocji darmowego konta osobistego + lokata na 5%

Trwa do:
31 maja 2022
Dostępność wniosków
3000

Nowa promocja BNP Paribas ma dla Was premię o wartości aż 450 zł! Oprócz samej kwoty, wrażenie robi także forma nagrody – mamy tu do czynienia z żywą gotówką (400 zł) i e-bonem do sklepów Biedronka o wartości 50 zł, dopełniającym całości. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to tylko 3000 sztuk. Promocja jest tak dobra, iż limit wniosków może wyczerpać się bardzo szybko. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji karty kredytowej, gdzie do zdobycia jest 350 zł, a w zasadzie to nawet 370 zł premii.

Bank BNP Paribas ma dla Was dodatkowo bardzo dobrą lokatę z oprocentowaniem 5% w skali roku! Szczegóły w dedykowanym artykule.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 7 maja 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 7 maja 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 31 maja 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 14 czerwca 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 14 czerwca 2022 roku.

450 zł premii w czterech częściach

Premia w akcji została podzielona na cztery części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania.

Pierwsza nagroda to przelew w kwocie 100 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN. Ponadto w czerwcu 2022 roku powinniście zapewnić wpływ/y na konto na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Druga nagroda to przelew w kwocie 150 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w lipcu 2022 roku:

– wykonanie płatności BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 250 zł,
zapewnienie wpływu/wpływów na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Trzecia nagroda to przelew w kwocie 150 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w sierpniu 2022 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 250 zł,
– otrzymanie wpływu/wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Czwarta nagroda to e-kod do Biedronki o wartości 50 zł

Otrzymanie czwartej nagrody to już tylko formalność. O ile spełniliście warunki otrzymania poprzednich nagród, wystarczy, że do końca września 2022 roku nadal będziecie posiadać konto osobiste BNP Paribas założone w promocji wraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Płatności kartą debetową oraz transakcje BLIKIEM możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Możecie korzystać z aplikacji płatniczych Google i Apple Pay. Podczas zakupów w sklepach online uwaga na niektóre z bramek płatniczych. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Natomiast wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 20 lipca 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 26 sierpnia 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 26 września 2022 roku,
 • czwartej nagrody – do 26 października 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, w którym zostaniecie poinformowani o je przyznaniu. Ostatnia część premii, czyli e-kod do Biedronki, zostanie przekazana na podany w formularzu numer telefonu (SMS).

Wcześniej, waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie z adresu e-mail: [email protected] (wypełnijcie go do 26 lipca 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w przesłanym mailu. 

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów