Ostatnie chwile promocji w Banku Pekao: 350 premii na start, 150 zł dla młodych i do 1500 zł w programie poleceń!

Trwa do:
31 marca 2021

Mamy 29 marca, a to oznacza, że pozostały już tylko dwa dni obowiązujących w Banku Pekao promocji. Do zgarnięcia jest aż 350 zł w ramach promocji na start (lub 150 zł w łatwiejszej opcji dla młodych) oraz 1500 zł za skuteczne polecenia usług banku. Dzisiejszy, krótki artykuł będzie skrótem warunków oraz pigułką przydatnych informacji. Bez tracenia czasu, którego nie pozostało zbyt wiele. Wnioski możecie składać wyłącznie do 31 marca 2021 roku, do godziny 23:59 🙂

350 zł w promocji Konta Przekorzystnego

Do 31 marca możecie założyć przyjazne Konto Przekorzystne, a w ramach zestawu promocji, odbierzecie:

  • 100 zł premii gotówkowej w postaci 10% zwrotu za zakupy,
  • 50 zł w formie punktów do programu Mastercard Bezcenne Chwile (punkty wymienicie na voucher – na przykład do Allegro),
  • 200 zł dostępne będzie w promocji karty kredytowej.

Premię gotówkową (do 100 zł) odbierzecie, jeśli na Wasze konto wpłynie minimum 500 zł (chociażby z Waszego konta w innym banku), a Wy zrobicie minimum 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji. Dodatkowo spełnienie tych warunków sprawi, że zwolnicie się z opłaty za konto i kartę. Żeby odebrać 100 zł premii, powinniście zrobić zakupy za minimum 1000 zł – nie powinien to być problem, biorąc pod uwagę, że macie na to 3 miesiące. Będzie to 10% wartości zakupów. Oczywiście, jeśli wypracujecie mniejszą kwotę, otrzymacie proporcjonalnie mniejszą premię.

50 zł od Mastercard otrzymacie za samo zarejestrowanie karty i zrobienie 1 płatności na dowolną kwotę (online lub stacjonarnie).

200 zł w promocji karty kredytowej otrzymacie pod warunkiem założenia konta do 31 marca, a następnie wyrobienia karty do 30 września 2021 roku. Karta Elastyczna będzie darmowa po zrobieniu 1 płatności w miesiącu (lub 2,99 zł w przypadku zapomnienia o tej czynności). Premia ma i w tym przypadku  charakter zwrotu za zakupy. Otrzymacie 10% zwrotu (maksymalnie 200 zł) za swoje zakupy na przestrzeni 3 miesięcy (w każdym powinniście wykonać co najmniej 1 płatność kartą). 

W promocji konta mogą wziąć udział osoby, które od 4 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2020 roku nie posiadały konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Szczegóły zestawu promocji znajdziecie w tym miejscu

150 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych

Konto Przekorzystne dla młodych to doskonała propozycja pierwszego rachunku. Jest bezwarunkowo darmowe dla osób w wieku do 26 roku życia. W aktualnej promocji młodzi dorośli mogą zgarnąć 150 zł łatwej premii na start. Przyznam jednak, że sam rachunek mógłbym z czystym sumieniem polecić nawet bez niej. Na łączne 150 zł bonusu składa się:

  • 100 zł premii w postaci 10% zwrotu za transakcje,
  • 50 zł w formie punktów do programu Mastercard Bezcenne Chwile (identycznie, jak w opisywanym wyżej zestawie promocji – to ta sama oferta).

100 zł zwrotu otrzymacie pod warunkiem zapewnienia 500 zł wpływu na konto (macie na to 3 miesiące kalendarzowe) i wykonania co najmniej 1 transakcji kartą lub telefonem z aplikacją mobilną PeoPay. 100 zł to maksymalna premia, stanowiąca 10% zwrotu za zakupy o wartości 1000 zł. Jeśli w ciągu 3 miesięcy zrobicie zakupy o wartości 800 zł, otrzymacie oczywiście 80 zł premii ( tak dalej).

Umowę z bankiem zawrzecie w pełni online – za pomocą aplikacji.

Wymagania dla uczestników są identyczne, jak opisywane nieco wyżej: w akcji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 4 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

Jak pewnie się zorientowaliście, obie z opisywanych wyżej promocji są tak naprawdę tą samą akcją. Postanowiłem jednak opisać je oddzielnie, dla większego porządku. Jedyną różnicą pomiędzy nimi jest fakt, że promocja z kartą kredytową nie jest dostępna dla młodszych użytkowników Konta Przekorzystnego. Zyskują oni za to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz wydanie i korzystanie z karty debetowej (w tym złotej karty Visa Gold!).

Szczegółów promocji szukajcie w tym miejscu

1500 zł w programie poleceń!

Udział w programie poleceń jest bardzo prosty. Wystarczy, że jako aktualni klienci Banku Pekao, zarejestrujecie się w programie i wygenerujecie swój kod polecenia, który będzie jednocześnie Waszym numerem telefonu – po prostu. Konieczne jest także odhaczenie niezbędnych zgód marketingowych (zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz informacji marketingowych drogą telefoniczną).

Jeśli nie jesteście jeszcze klientami banku, załóżcie konto, zgarniając premię ekstra (informacje powyżej) i zacznijcie polecać usługi. Polecającym może stać się każda osoba (korzystająca z wariantu konta dla dorosłych lub dla młodych – dowolnie).

Aby polecający mógł zgarnąć swoją premię, musi nakłonić znajomego, mamę, babcię, wujka lub jakąkolwiek osobę do założenia konta w Banku Pekao. Odbiorą oni swoją premię dla nowych klientów, którą opisałem już powyżej (to może być świetny argument, podczas namawiania nowych osób). Podczas składania wniosku powinni podać Wasz kod polecający (Wasz numer telefonu podany w banku).

Co zrobić, żeby wszyscy otrzymali swoje nagrody:
Polecający, od momentu przystąpienia do programu poleceń, do 30 kwietnia 2020 roku, powinien zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 500 zł oraz wykonać minimum 1 płatność kartą na dowolną kwotę, a do tego zalogować się do aplikacji PeoPay. 

Polecony musi spełnić dokładnie te same warunki, a ponadto wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną (i podać kod –  czym mówiłem wcześniej).
Program poleceń Banku Pekao opisałem dokładnie tutaj.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów