fbpx

Bank Pekao: nawet 350 zł rekordowej premii na start w zestawie promocji

Trwa do:
31 marca 2021

W Banku Pekao S.A. ruszyła kolejna promocja, w której możecie zyskać dodatkowe środki. Tym razem jest to niejako zestaw promocji. Za założenie Konta Przekorzystnego otrzymacie 100 zł premii gotówkowej. Natomiast premia dodatkowa trafi do Was za udział w programie Bezcenne Chwile. Będą to punkty wymienialne na vouchery o wartości 50 zł (do wykorzystania przykładowo na Allegro). Kolejne 200 zł bonusu dostępne jest w ramach promocji karty kredytowej, która organizowana przez jest przez Bank Pekao po raz pierwszy w histori! Ponadto będziecie mogli zarabiać po 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń. Oprócz Karty Przekorzystnej Mastercard (z atrakcyjnymi kursami w przypadku przewalutowania) możecie też domówić ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku, a przy okazji może być ona dla Was w pełni darmowa. Konto Przekorzystne otworzycie bez wychodzenia z domu za pośrednictwem selfie. Na uwagę zasługuje również aplikacja PeoPay, uznawana za jedną z najlepszych aplikacji bankowych w Polsce.

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 4 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

PS: pamiętajcie, iż Bank Pekao oraz PKO Bank Polski to dwa całkiem inne banki, pomimo, że ich nazwy brzmią podobnie. Jeśli posiadacie konto w PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Banku Pekao (tym ze słynnym logo z żubrem).

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa od 4 stycznia 2021 roku do 31 marca 2021 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie. Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Jak zdobyć do 100 zł premii na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w okresie 3 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy:

 • zapewnicie wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę).

W ten oto sposób oprócz uzyskania prawa do odbioru premii, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za konto i kartę Mastercard. W tej edycji promocji, wysokość premii uzależniona jest od sumy płatności bezgotówkowych wykonanych w okresie promocji. Mianowicie, będzie to 10% zwrotu od wartości wykonanych transakcji. Zatem, aby zgarnąć pełną pulę należy wykonać płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Nie jest to szczególnie dużo, ze względu na fakt, iż macie na to naprawdę dużo czasu.

Z promocji wykluczone są „nietypowe płatności” typu doładowania portmonetek, czy zakłady hazardowe. Pełna lista wykluczeń według kodów MCC dostępna jest w regulaminie.

Praktyka

Otwierając konto w styczniu 2021 roku, warunki spełnijcie w lutym, w marcu i w kwietniu 2021 roku. Premię otrzymacie do 31 maja 2021 roku.

Otwierając konto w lutym 2021 roku, warunki spełnijcie w marcu, w kwietniu i w maju 2021 roku. Premię otrzymacie do 30 czerwca 2021 roku.

Otwierając konto w marcu 2021 roku, warunki spełnijcie w kwietniu, w maju oraz w czerwcu 2021 roku. Premię otrzymacie do 30 lipca 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego.

Voucher o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile

W trwającej do końca roku promocji możecie zdobyć 3400 punktów za zarejestrowanie swojej karty płatniczej Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Ilość punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na voucher o wartości 50 zł – na przykład do Empika, Allegro, Decathlona, RTV Euro AGD, Free Now, czy Circle K. Ewentualnie punkty możecie wymienić na vouchery do jednej z wielu marek odzieżowych lub na bilety do kina.

Promocja punktowa Banku Pekao trwa do 31 marca 2021 roku. Aby zdobyć 3400 punktów, wystarczy tak naprawdę zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile oraz wykonać 1 płatność kartą (online lub stacjonarnie) na dowolną kwotę. Z promocji wykluczone są „nietypowe płatności” typu doładowania portmonetek, czy zakłady hazardowe. Pełna lista wykluczeń według kodów MCC dostępna jest w regulaminie. Jedno jest pewne, robiąc płatność w normalnym sklepie, bezproblemowo spełnicie warunki promocji. Pamiętajcie również o wyrażeniu organizatorowi zgody marketingowej podczas rejestracji. Co do rejestracji, możecie to zrobić na trzy sposoby:

 • bezpośrednio przez stronę programu Mastercard Bezcenne Chwile– klikając przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony,
 • za pomocą aplikacji PeoPay – znanej doskonale klientom banku,
 • za pośrednictwem bankowości elektronicznej na komputerze.

Pierwsza nagroda w postaci 1000 punktów powitalnych zostanie dodana do Waszego konta w programie w ciągu 14 dni roboczych od momentu spełnienia pierwszego warunku, czyli zarejestrowania karty. 2400 punktów za wykonanie płatności trafi do Was w ciągu 30 dni od momentu realizacji premiowanej płatności.

Punkty powinniście wymienić na nagrody lub vouchery w ciągu 6 miesięcy. Po tym czasie stracą ważność. Macie więc sporo czasu, żeby ewentualnie „dozbierać” punkty do czegoś większego. Bądźcie jednak uważni i ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń trwa do 31 marca 2021 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu przeczytacie na tej podstronie banku.

Nawet 200 zł premii w promocji karty kredytowej

Bieżąca edycja promocji przyniosła nam prawdziwą nowość. Wyrabiając dodatkowo kartę kredytową, możecie zdobyć 200 zł premii ekstra.

Promocja karty kredytowej przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które założą Konto Przekorzystne w okresie promocji, czyli w dniach od 4 stycznia do 31 marca 2021 roku. Na wyrobienie karty kredytowej macie czas do 30 września 2021 roku. O kartę należy zawnioskować po podpisaniu umowy o konto. Możecie to zrobić w placówce, na infolinii lub poprzez bankowość elektroniczną. Przy okazji należy złożyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji. W przypadku infolinii lub oddziału, oświadczenie przekazywane jest doradcy, zaś dla opcji bankowości elektronicznej, ukaże Wam się odpowiednia podstrona z oświadczeniem.

Pamiętajcie, iż musi to być karta kredytowa z logo Mastercard. Osobiście rekomenduję Wam kartę Elastyczną, która jest darmowa już po wykonaniu 1 płatności w miesiącu. W przeciwnym wypadku jej koszt to jedyne 2,99 zł. Limit kredytowy dla tej karty wynosi od 1000 zł do nawet 30.000 zł. Szczegóły karty Elastycznej znajdziecie tutaj.

W tym przypadku wysokość premii również uzależniona będzie od sumy transakcji wykonanych w ciągu 3 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po wyrobieniu karty. Moneyback wyniesie 10% sumy transakcji, maksymalnie do 200 zł. Oznacza to, iż w celu zgarnięcia pełnej puli, należy w ciągu 3 miesięcy wykonać płatności na minimum 2000 zł.

Pamiętajcie też, iż w każdym z 3 miesięcy promocji musicie wykonać minimum 1 płatność bezgotówkową kartą. Przy okazji, w ten oto sposób zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

Praktyka

Zawierając umowę o kartę w styczniu 2021 roku, warunki spełnijcie w lutym, w marcu i w kwietniu 2021 roku. Premię otrzymacie do 31 maja 2021 roku.

Zawierając umowę o kartę w lutym 2021 roku, warunki spełnijcie w marcu, w kwietniu i w maju 2021 roku. Premię otrzymacie do 30 czerwca 2021 roku.

Zawierając umowę o kartę w marcu 2021 roku, warunki spełnijcie w kwietniu, w maju oraz w czerwcu 2021 roku. Premię otrzymacie do 30 lipca 2021 roku.

Zawierając umowę o kartę w sierpniu 2021 roku, warunki spełnijcie we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2021 roku. Premię otrzymacie do 31 grudnia 2021 roku.

Zawierając umowę o kartę we wrześniu 2021 roku (ostatni miesiąc promocji), warunki spełnijcie w październiku, w listopadzie oraz w grudniu 2021 roku. Premię otrzymacie do 31 stycznia 2022 roku.

Z promocji wykluczone są „nietypowe płatności” typu doładowania portmonetek, czy zakłady hazardowe. Pełna lista wykluczeń według kodów MCC dostępna jest w regulaminie.

Więcej na temat promocji karty kredytowej znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Mastercard po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty debetowej Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. To rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Co do kosztów miesięcznych, karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. 

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.


Karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne na konto (z wyłączeniem wpłat gotówkowych) na kwotę co najmniej 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe i zagraniczne bankomaty macie za darmo! Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów