fbpx

Program poleceń Pekao, czyli nawet 1500 zł za polecanie konta + 350 zł premii na start!

Trwa do:
31 marca 2021

Oprócz 350 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego, bycie klientem banku Pekao S.A. ma jeszcze jedną ważną zaletę. Otóż konto możecie polecać swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie odbierzecie 100 zł premii, zaś wasi bliscy swoją dolę na start. Konto możecie polecić nawet 15 osobom za co zainkasujecie do 1500 zł dochodu ekstra! Polecającymi w programie „Polecam przekorzystnie” mogą zostać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. A jak zachęcić znajomych do rozpoczęcia współpracy z Pekao? Oprócz 350 zł premii na start, możecie im wspomnieć o świetnej aplikacji PeoPay, złotej karcie VISA oraz o darmowym użytkowaniu konta i karty 🙂 W programie możecie również polecać rachunki firmowe w promocji z 1100 zł premii.

Uczestnicy promocji

Osobą polecającą może zostać dotychczasowy posiadacz konta osobistego w Pekao S.A., który w terminie do 31 marca 2021 roku zarejestruje swój udział w programie oraz wygeneruje kod polecenia. W tym miejscu mogę Wam zdradzić, iż kodem tym będzie wasz numer telefonu podany do kontaktu z bankiem. Ponadto polecający musi posiadać wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz informacji marketingowych drogą telefoniczną. Dokładną treść zgód znajdziecie w regulaminie. Wymienionych zgód nie wycofujcie aż do momentu wypłaty nagrody. Potwierdzenie prawidłowej rejestracji w programie otrzymacie SMS-owo.

Osobą poleconą może być natomiast nowy klient banku, czyli po prostu osoba, która nie posiada w Banku Pekao S.A. konta osobistego.

Po założeniu konta z polecenia, polecony może stać się polecającym! W tym celu niezbędna będzie rejestracja w programie 🙂

Jakie warunki muszą spełnić obie strony, aby polecający otrzymał bonus?

W tym miejscu warto zaznaczyć, iż z perspektywy poleconego (nowego klienta), nie ma tak naprawdę znaczenia, czy skorzysta on z polecenia, czy też pole do wpisania kodu pozostawi puste. Nowemu klientowi i tak należy się udział w promocji z premią. Użycie kodu polecenia jest tutaj jedynie miłym gestem wobec osoby polecającej, która może sobie dorobić 100 zł.

Jakie zatem warunki musi spełnić polecający, aby odebrać premie za polecenia? W tym celu wystarczy, że od momentu przystąpienia do programu do 30 kwietnia 2021 roku zapewnicie jednorazowy wpływ (zewnętrzny) na konto na kwotę minimum 500 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Ponadto w wymienionym okresie zalogujcie się do aplikacji PeoPay.

Wypłata bonusu dla polecającego jest również mocno uzależniona od warunków, które musi spełnić polecony. Mianowicie, nowy klient również musi do 30 kwietnia 2021 roku zapewnić jednorazowy wpływ (zewnętrzny) na konto na kwotę minimum 500 zł, wykonać co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę oraz minimum raz zalogować się do aplikacji PeoPay. 

Ponadto, nowy klient musi:

  • podać kod polecającego podczas składania wniosku o konto,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną.

Warto zaznaczyć, iż na poczet promocji, wymagany wpływ to suma środków wpłaconych na konto, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych. Zatem przelew z waszego konta z innego banku zapewni spełnienie warunków promocji.

Natomiast wymagana transakcja bezgotówkowa może zostać wykonana zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Wypłata premii

Wypłata nagrody, czyli łącznej sumy wszystkich premii za polecenia nastąpi do 31 maja 2021 roku za pośrednictwem przelewu na konto w Banku Pekao. Wypłacona kwota będzie stanowiła wartość netto, ponieważ nagroda w promocji zwolniona jest z opodatkowania. Oczywiście w dniu wypłaty premii wasze konto musi pozostawać aktywne wraz z wcześniej wyrażonymi zgodami.

Szczegóły: regulamin programu poleceń „Polecam przekorzystnie – IV edycja”.

Jak założyć konto oraz szczegóły rachunku

Ta sekcja poświęcona jest szczególnie nowym klientom. Aby nie dublować treści, odsyłam Was do dedykowanego artykułu analizującego ofertę Konta Przekorzystnego. W tym miejscu tylko przypomnę, iż w ramach promocji możecie zdobyć 150 zł łatwej premii na start (100 zł premii gotówkowej oraz vouchery Mastercard o wartości 50 zł), a także 200 zł ekstra za wyrobienie karty kredytowej. Prowadzenie konta i użytkowanie karty będzie natomiast dla Was bezpłatne po spełnieniu dość prostych warunków.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów