Hit powraca! Pierwsza pożyczka od Net Credit za darmo na okres 30 dni dla kwoty do 3000 zł oraz 100 zł premii na start – tym razem w gotówce!

Jak sami widzicie w tytule, powraca jedna z najpopularniejszych promocji w historii bloga i to w jeszcze lepszej odsłonie! W drugiej edycji promocji Blue Bonus, premia za skorzystanie z darmowej pożyczki również wynosi 100 zł, aczkolwiek tym razem wypłacana jest przelewem na wasze konto. To o wiele wygodniejsza forma finalizacji promocji niż w przypadku vouchera do Biedronki. Ponownie warunkiem otrzymania bonusu jest samo zaciągnięcie pożyczki, której RRSO to okrągłe 0% i to dla kwoty sięgającej 3000 zł (przy terminowej spłacie). Aby zdobyć premię, nie musicie spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływy na odpowiednią kwotę albo wykonywanie płatności kartą. Ponownie też partnerem promocji jest firma pożyczkowa Net Credit (jedna z bardziej znanych w Polsce), zaś organizatorem Blue Services, czyli podmiot z grupy Blue Media. Cóż, lepszego momentu na przetestowanie szybkiej pożyczki raczej długo nie będzie.

 

Aktualizacja: dla osób, które chcą dowiedzieć się jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę, wypłata środków oraz spłata pożyczki, przygotowałem swoistą instrukcję, która w formie tutoriala przeprowadzi Was krok po kroku po całym procesie. Artykuł z instrukcją dostępny jest pod tym linkiem.

Ponadto stworzyłem zbiór najważniejszych pytań i odpowiedzi związanych z promocją. Wygodne Q&A znajdziecie w tym artykule. Uwaga – do końca promocji zostało już niewiele czasu! Wnioski możecie składać wyłącznie do 11 grudnia 2019 roku!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Tak jak w pierwszej edycji, zasady warunkujące udział w promocji są bardzo proste. Otóż z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty Net Credit. Krótko i konkretnie 🙂 Natomiast dodatkowe wymogi dotyczą samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie oferta skierowana jest do obywateli Polski w wieku od 20 do 70 lat, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, Net Credit będzie sprawdzało również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać 😉

 

Z pewnością część z Was interesuje kwestia, czy z promocji mogą skorzystać osoby, którym nie udało się zdobyć premii w I edycji ze względu na odrzucenie wniosku pożyczkowego. Mam świetną wiadomość! Tak – jest taka możliwość. Wystarczy ponownie zarejestrować się w promocji Blue Bonus (najlepiej używając innego adresu e-mail) oraz ponownie złożyć wniosek o pożyczkę, korzystając już z tego samego profilu Net Credit, który utworzyliście w ramach I edycji. Oczywiście, jeśli zdecydowaliście się usunąć swój profil, bez problemu utworzycie nowy. A nuż bliżej świąt Net Credit spojrzy na wasz wniosek bardziej przychylnym okiem 😉

 

Jak prawidłowo złożyć wniosek w promocji?

Jeśli zatem spełniacie powyższy warunek, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra kilka – kilkanaście minut. Zanim złożycie docelowy wniosek o pożyczkę, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym, który z powrotem przeniesie Was na stronę promocji. Po kliknięciu w Przejdź do promocji, zostaniecie przeniesieni już na stronę Net Credit, gdzie złożycie docelowy wniosek o pożyczkę. Na rejestrację w promocji macie czas do 11 grudnia 2019 roku. Promocja jest nielimitowana!

 

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek. Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 3000 zł, której okres spłaty wynosi do 30 dni. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie, dlatego nic nie musicie tutaj zmieniać, choć tak naprawdę kwota pożyczki jest dowolna. W związku z tym możecie wnioskować zarówno o 3000 zł, jak i o każdą inną kwotę z zakresu od 300 zł do 3000 zł. Nawet minimalna kwota wynosząca 300 zł uprawnia Was do odebrania premii. W takim przypadku RRSO wynosi okrągłe 0%, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty.

 

 

Wniosek o promocyjną pożyczkę jest dość podobny do wniosku o standardowe konto osobiste (a nawet nieco prostszy). Niestandardowymi polami są: rodzaj zajęcia (na przykład student, emeryt, pracujący), a także miesięczne dochody oraz zobowiązania. Net Credit zapyta Was we wniosku również o nazwę banku, w którym posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł, by potwierdzić swoją tożsamość. Ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki będzie dostępna już po chwili.

 

 

W przypadku odmowy pożyczki przez automatyczny system weryfikacyjny, możecie poprosić o ponowne rozpatrzenie wniosku przez personel Net Credit. Taką prośbę można zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] lub telefonicznie pod numer infolinii: 22 598 77 99. Wiadomo, system mógł być nieco nadgorliwy, o czym Net Credit informuje na swojej stronie: 

Na podstawie dostarczonych przez Klienta danych wprowadzanych w elektronicznym wniosku, program ocenia, czy Pożyczkodawca może przyznać Klientowi kredyt konsumencki. Automatycznie analizozwane są dostarczone przez Klienta informacje w zakresie wiarygodności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy i na ich podstawie ustala się, czy udzielenie pożyczki nie stanowi dla Pożyczkodawcy nadmiernego ryzyka. Wdrożenie tego mechanizmu oznacza dla Klienta, że wskutek decyzji programu może otrzymać odmówę udzielenia pożyczki. W takim wypadku Klient ma prawo zwrócenia się do nas z prośbą o ponowne rozpatrzenie jego wniosku przez nasz personel.

 

Przelewy kwoty pożyczki realizowane są natychmiastowo poprzez system Blue Media, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia. Co ważne, tego typu pożyczka nie wymaga zabezpieczenia ani wykupowania drogich ubezpieczeń.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii wypłacanej na konto

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy nie odstępować od umowy pożyczki oraz nie spłacać jej w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po upływie regulaminowego okresu, pożyczkę możecie spłacić jednorazowym przelewem lub BLIKIEM. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu 30 dni, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone odsetki zgodne z umową.

W terminie 14 dni od złożenia wniosku o zawarcie umowy pożyczki, Net Credit prześle do organizatora promocji informację, o tym czy prawidłowo zawarliście umowę oraz czy utrzymaliście pożyczkę przez wymagany okres. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odebrania tej informacji, organizator przeleje bonus na podany w formularzu numer rachunku bankowego. Oznacza to, że premia powędruje na wasze konto w terminie krótszym niż 1 miesiąc od momentu zawarcia umowy o pożyczkę.

Szczegóły w regulaminie promocji „BlueBonus II”.

 

Jak spłacić szybką pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy. Wszelkie dane do spłaty uzyskacie od Net Credit po zaciągnięciu pożyczki. Pożyczkę możecie również spłacić poprzez szybki przelew Blue Media dostępny po zalogowaniu w serwisie Net Credit. W panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM.

 

 

 

 

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

 

 

Kilka słów o Net Credit i Blue Services

Net Credit jest jedną z popularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, działającą w Polsce od 2011 roku. Net Credit należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, zaś dane spółki odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF. 

 

Spółka Blue Services, należąca do giganta w zakresie rozwiązań płatniczych w Polsce, grupy Blue Media. Grupa ta nadzorowana jest przez KNF i działa na polskim rynku już od 20 lat. Blue Media słynie między innymi z przelewów natychmiastowych Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl, czy też systemu opłacania przejazdów na autostradach Autopay. Miejmy nadzieję, iż od teraz Blue Media zasłynie również ze świetnych promocji z solidną premią 🙂

 

 

 

 

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 08.10.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Opłata przygotowawcza 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1000 zł. Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 1971,79% (obliczone na dzień 23.01.2019); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 282,90 zł, w tym: Prowizja 24,70 zł, Opłata przygotowawcza 250 zł, Odsetki 8,20 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1282,90 zł

Refinansowanie. Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pożyczki refinansującej udzielanej przez jednego z Pożyczkodawców współpracujących z Pośrednikiem. Refinansowanie następuje po uiszczeniu przez Pożyczkobiorcę odpowiedniej kwoty za skorzystanie z usługi uzależnionej od kwoty pożyczki refinansowanej oraz terminu na który ma być dokonane refinansowanie.

Opóźnienie w spłacie. W przypadku nieterminowej spłaty udzielonej pożyczki mogą zostać doliczone dodatkowe koszty zawierające odsetki za czas opóźnienia w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). Pożyczkodawca ma prawo do przekazania prawa do egzekucji zaległych płatności osobom trzecim, oraz do dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego. W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki oraz po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa, Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Pożyczkobiorca jest uprawniony do skorzystania z pozasądowych sposobów rozstrzygania sporów konsumenckich. Podmiotem uprawnionym, właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporów pomiędzy Pożyczkodawcą, a Pożyczkobiorcą jest Rzecznik Finansowy. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania, w tym kontakt do Rzecznika Finansowego dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pożyczkobiorca, w celu pozasądowego rozstrzygnięcia sporu z Pożyczkodawcą może także skorzystać, z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr/. Platforma ODR służy pozasądowemu rozwiązywaniu sporów drogą elektroniczną.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów