mBank: ubezpieczenie nieruchomości z 200 zł bonusu + nawet 500 zł premii na start za założenie darmowego konta osobistego!

Trwa do:
16 listopada 2023

Pora na totalną nowość! mBank zaczął aktywnie promować ubezpieczenie nieruchomości! W zamian za zawarcie polisy dla swojego domu lub mieszkania możecie zyskać nawet 200 zł bonusu: 100 zł w gotówce oraz 100 zł w formie vouchera do wykorzystania w IKEA! Wszystko to w ramach dwóch trwających równolegle promocji organizowanych przez mBank oraz Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA. Zacznijcie jednak od założenia rachunku osobistego z dodatkową premią w wysokości nawet 460 zł (lub 500 zł, w przypadku osób w wieku 18-24 lat). Ponadto czeka na Was 200 zł premii ekstra za przetestowanie usługi regularnego inwestowania.

Uczestnicy promocji – ubezpieczenie nieruchomości mBank

Aby otrzymać nagrody w obu promocjach (czyli promocji mBanku oraz UNIQA), musicie być pełnoletnimi użytkownikami z dostępem do bankowości elektronicznej mBanku. Promocja organizowana przez UNIQA (z voucherem o wartości 100 zł do IKEA) nakłada dodatkowe ograniczenie: uczestnicy nie mogli posiadać polisy ubezpieczenia nieruchomości zawartej za pośrednictwem mBanku w okresie od 1 stycznia 2022 roku.

Nie masz konta w mBanku? Załóż je z dużą premią!

Zanim odbierzecie bonusy za ubezpieczenie, musicie założyć konto osobiste mBanku. Do Waszej dyspozycji są dwie opcje:

Oba rachunki są darmowe w prowadzeniu. Oba dają też możliwość oszczędzania na rachunku oszczędnościowym z 7% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł! Klikając w powyższe linki, przejdziecie do analizy konkretnej promocji.

mBank – ubezpieczenie nieruchomości z premią. Jak zdobyć 200 zł?

Jak już mówiłem, w mBanku trwają obecnie dwie promocje ubezpieczenia nieruchomości:

  • Promocja „Mieszkaj bezpiecznie” organizowana przez mBank, oferująca 50 zł lub 100 zł premii gotówkowej (w zależności od wariantu wykupionej polisy),
  • promocja „Ubezpiecz swoją nieruchomość z mBankiem i UNIQA”, oferująca voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA.

Obie akcje trwają do 16 listopada 2023 roku.

Żeby wziąć udział jednocześnie w obu promocjach, musicie najpierw założyć eKonto Osobiste z 460 zł premii lub eKonto Możliwości z 500 zł premii (dla osób w wieku 18-24 lat), a potem, we wskazanym terminie złożyć wniosek o ubezpieczenie nieruchomości w Wariancie All Risk (100 zł premii gotówkowej) lub w Wariancie Optymalnym (50 zł premii gotówkowej). Pamiętajcie koniecznie o wpisaniu wielkimi literami w odpowiednim polu kodu ZAMEK – to on uprawni Was do uzyskania premii. Różnice pomiędzy wariantami wyjaśnimy w dalszej części wpisu. Następnie wykupcie polisę, opłacając składkę w całości lub wybierając opcję ratalną (miesięcznie, kwartalnie, półrocznie).

Wniosek złożycie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej na komputerze (Produkty – Ubezpieczenia – Kup ubezpieczenie – Ubezpieczenie nieruchomości) lub mobilnie w aplikacji mBanku.

mBank – ubezpieczenie nieruchomości w aplikacji mobilnej

Wariant Optymalny i Wariant All Risk – różnice

Ubezpieczenie nieruchomości mBank dostępne jest w trzech wariantach: Ekonomicznym, Optymalnym i All Risk (od wszystkich ryzyk), ale w promocji biorą udział tylko dwa ostatnie warianty. Jeśli chodzi o najwyższy pakiet ochrony, mBank charakteryzuje go w taki sposób:

Wariant All Risk – mBank – ubezpieczenie nieruchomości

Wariant Optymalny pozwala z kolei na samodzielny dobór składników ubezpieczenia. Trzeba jednak pamiętać, że Wariant Optymalny, nawet z wieloma dodatkowymi usługami, nie daje tak szerokiego zakresu ochrony jak Wariant All Risk.

Pamiętajcie, że mBank nie jest ubezpieczycielem. Ochrona ubezpieczeniowa jest realizowana przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA. Więcej na temat polis różnego rodzaju przeczytacie na stronie banku oraz po zalogowaniu do aplikacji.

Przekazanie nagród od mBanku – ubezpieczenie nieruchomości

Warunkiem otrzymania nagród jest nieodstąpienie od umowy w ciągu 30 dni od chwili jej zawarcia. Otrzymacie wówczas nagrodę pieniężną odpowiadającą wariantowi ubezpieczenia, na który się zdecydujecie oraz dodatkowo kod do sklepów IKEA o wartości 100 zł.

  • W przypadku wniosków złożonych do 15 października 2023 roku, nagroda pieniężna oraz voucher do sklepów IKEA zostaną przekazane najpóźniej 5 grudnia 2023 roku (gotówka na konto osobiste w mBanku, a voucher na adres e-mail podany we wniosku o ubezpieczenie).
  • W pozostałych przypadkach nagrody trafią w Wasze ręce do 12 stycznia 2024 roku.

Vouchery do sklepów IKEA możecie wykorzystać stacjonarnie lub podczas zakupów online. Regulamin nie określa daty ważności voucherów.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji mBanku oraz regulaminie promocji UNIQA.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów