mBank: eKonto osobiste z 460 zł premii, 150 zł bonusu za regularne inwestowanie oraz 7% na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł)

Trwa do:
7 lutego 2024

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

mBank ogłasza kolejną promocję darmowego eKonta osobistego. Mianowicie, na start otrzymacie 360 zł łatwej premii pieniężnej oraz dodatkowo 100 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Po założeniu rachunku możecie dodatkowo wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, w ramach której do zdobycia jest 150 zł premii ekstra. Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać ze świetnej oferty depozytowej mBanku. Oprocentowanie rzędu 7% w skali roku znajdziecie na rachunku oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł. Nieco mniejszy zysk osiągnięcie, korzystając z eKonta Oszczędnościowego, które oferuje obecnie 5,2% w skali roku dla posiadaczy eKonta osobistego, jednak największe wrażenie robi limit dla kwot do 500.000 zł.

Uczestnicy promocji z 460 zł premii

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, zarejestrujcie się w formularzu i złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową i wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji „Nagroda dodatkowa II” – w ten sposób przy okazji zgarniecie dodatkowe 10 zł premii. Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej „na selfie” – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

Wyraźcie zgodę na udział w promocji „Nagroda dodatkowa”Do promocji możecie przystąpić do 7 lutego 2024 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 5,5% lub 7% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego (co jest również warunkiem otrzymania części premii, o czym powiem za chwilę).

Możecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

150 zł + 10 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Dwie premie o wartości 150 zł oraz 10 zł (druga z wymienionych przyznawana jest w ramach promocji „Nagroda dodatkowa II”) zostaną wypłacone pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu (oraz spełnicie warunki przedstawione w kolejnych akapitach). W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Jak otworzyć konto na selfie w mBanku – instrukcja wideo w serwisie YouTube.

Natomiast założenie konta poprzez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych nagród, jednak nie otrzymacie części premii o wartości 160 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta. Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus za założenie konta na selfie/e-dowód (z tą różnicą, że do zgarnięcia bonusu w wysokości 10 zł w ramach Nagrody dodatkowej II wystarczy tylko 5 transakcji).

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 29 września 2023 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 6 października 2023 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 października 2023 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony do końca listopada 2023 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem listopad i grudzień 2023 roku.

Jeśli nie uda się Wam spełnić warunków otrzymania bonusu w jednym miesiącu, spokojnie możecie załapać się na nagrodę w drugim (jeden bonus jednak przepadnie).

Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus 150 zł za założenie konta na selfie/e-dowód

100 zł bonusu za eKonto Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dziecka założycie poprzez bankowość internetową. W tej promocji możecie zdobyć tylko jeden bonus za jedno eKonto Junior.

Wypłaty premii – eKonto Osobiste

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacone do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Bonus w postaci 10 zł za założenie konta „na selfie” i wykonanie 5 transakcji kartą i/lub Blikiem otrzymacie do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji we wrześniu 2023 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji we wrześniu i/lub październiku, to premię w wysokości 100 zł otrzymasz do końca listopada 2023 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji we wrześniu, wykonałeś wpływy i transakcje w listopadzie/grudniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca grudnia 2023 roku/stycznia 2024 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta we wrześniu 2023 roku), premia w wysokości 150 zł za założenie konta na selfie/e-dowód otrzymasz do końca stycznia 2024 roku (jednak 10 zł bonusu w ramach „Nagrody dodatkowej” zostanie przyznane już do końca listopada 2023 roku).

Nagroda za założenie eKonta Junior zostanie przyznana do końca listopada 2023 roku.

7% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 5,5% lub 7% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 5,5% w skali roku. Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 29 września 2023 roku, środki będą pracować na 5,5%/7% w skali roku przez końcówkę września (niepełny miesiąc), a następnie przez cały październik, listopada i grudzień 2023 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

eKonto Oszczędnościowe – 5,2% w skali roku – mBank

Po założeniu konta, wszystkie wpłacone środki będą miały charakter „nowych”, zatem w pełni skorzystacie z dobrodziejstw, jakie za sobą niesie eKonto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 5,2% w skali roku dedykowana do eKonta Osobistego. Czas trwania depozytu to 3 miesiące (90 dni) a na promocyjnym koncie możecie ulokować kwotę do 500.000 zł. W promocji możecie założyć tylko jedno eKonto Oszczędnościowe z oprocentowaniem promocyjnym. Środki przelejecie z rachunku oszczędnościowego na inne swoje konto bankowe w ramach 1 darmowego transferu w miesiącu (kolejne są już płatne – 9 zł za każdy przelew).

eKonto oszczędnościowe – mBank

eKonto oszczędnościowe założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Po upływie 3 miesięcy, kapitał wraz z naliczonymi odsetkami promocyjnymi odnowi się na kolejne 3 miesiące. Nowe konto będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą w dniu odnowienia Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Czy będzie ono korzystna? Ciężko stwierdzić. W przypadku odnowienia się konta na niekorzystnych warunkach będziecie mogli po prostu zlecić wypłatę środków na własne konto i przenieść je w bardziej opłacalne miejsce.

Promocyjne oprocentowanie konta możecie złapać do 4 października 2023 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów