mBank: eKonto osobiste z 500 zł premii na start + konto oszczędnościowe na 2,2% w skali roku

mBank, do obowiązującej obecnie promocji darmowego eKonta osobistego z 300 zł na start, postanowił dołożyć kolejną część układanki, oferując już 500 zł łącznej premii! Na start otrzymacie więc 200 zł w formie bonu Biedronki, a do tego 200 zł w gotówce za podstawową aktywność. 100 zł otrzymacie również za otwarcie konta dla dziecka oraz założenie swojego rachunku za pomocą e-dowodu (to dwie nagrody po 50 zł). Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 2,2% w skali roku do kwoty 20.000 zł. Cóż, w tych trudnych czasach dla osób chcących oszczędzać – dobre i to!

Kolejne 100 zł premii ekstra możecie odebrać w promocji regularnego inwestowania.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku w terminie od 1 stycznia 2019 roku. Co ważne, w poprzedniej edycji okres karencji datowany był względem 2018 roku. Oznacza to, iż bank skrócił wykluczenie o pełny rok, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło wziąć udział w promocji i zdobyć bonus na start.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej i pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Promocja potrwa do wyczerpania puli 2000 promocyjnych kont. Na szczęście, strona promocji pokazuje licznik z dostępną liczną promocyjnych wniosków. Póki pula jest aktywna, macie pewność zdobycia nagród w akcji promocyjnej.

Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać kartę ze standardowym wizerunkiem lub limitowaną kartę WOŚP.

Karta mBank – WOŚPNa etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele” na 2,2% w skali roku, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Cyber Rescue i Moje Cele

50 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków (na przykład Aion Banku) lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet. Przykładowo, otwierając konto w lutym 2022 roku, warunek ten spełnijcie do końca marca 2022 roku.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 21 lutego 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 28 lutego 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 marca 2022 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.


Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla naszego przykładu będzie to zatem kwiecień i maj 2022 roku.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 13 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Przy okazji, wasze dziecko może zdobyć 2 bilety do kina Cinema City. W tym celu wystarczy, że wyrobicie się z założeniem konta Junior do 28 lutego 2022 roku, a następnie w terminie do 31 marca 2022 roku wasze dziecko wykona 3 płatności kartą lub opaską zbliżeniową na dowolną kwotę. Bilety otrzyma pierwsze 3000 osób. Nagrodę otrzymacie SMS-em w ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków promocji. Bilety należy wykorzystać w terminie do 31 maja 2022 roku.

Liczba pozostałych biletów oraz warunki promocji znajdziecie na tej podstronie banku.

200 zł premii ekstra do Biedronki

Premię ekstra w postaci bonu na 200 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzyma pierwszych 2000 kont założonych w ramach opisywanej dzisiaj promocji. Na szczęście, o wyczerpaniu puli organizator poinformuje za pomocą dedykowanej strony promocji. Znajduje się tam licznik wniosków. Gdy dojdzie do zera – promocja po prostu zostanie zakończona i bank przestanie przyjmować nowe wnioski.

Żeby zdobyć tę premię, należy zapewnić wpływ o wartości co najmniej 1000 zł na konto otwarte w promocji oraz wykonać minimum 8 transakcji bezgotówkowych do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Jeśli jednak pospieszycie się z zapewnieniem wpływu i wykonacie go w ciągu 7 dni od momentu założenia konta, to spełnicie na raz warunki zarówno dla pierwszej transzy premii za konto (100 zł), jak również warunki promocji z bonem do Biedronki.Gdy spełnicie warunki, w aplikacji mBanku pojawi się specjalna mOkazja z kodem do aktywacji vouchera do Biedronki – w terminie do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

mOkazje to zbiór specjalnych ofert dla klientów mBanku i uczestników programu – wszystkie okazje znajdziecie w aplikacji banku.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premie zarówno „za szybki wpływ” – 100 zł, jak i dwie kolejne premie po 50 zł będą wypłacane po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec drugiego pełnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Przykład.

Jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2022 roku i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w lutym i/lub marcu, to premię otrzymasz do końca kwietnia 2022 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym, wykonałeś wpływy i transakcje w kwietniu/maju, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca maja/czerwca 2022 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w lutym 2022 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca kwietnia 2022 roku.

Konto oszczędnościowe Moje cele – 2,2% w skali roku

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Od momentu aktywowania rachunku przez pierwszy cząstkowy miesiąc oraz kolejne trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2,2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele w dniu 21 lutego 2022 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 21 lutego do końca maja 2022 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 20.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów