fbpx

Aion Bank: 30 zł premii na start za założenie konta w darmowym planie Light

Po 2 miesiącach od startu działalności, Aion Bank postanowił zorganizować promocję z premią na start. Zakładając konto i wybierając darmowy plan Light otrzymacie 30 zł premii. Warunkiem otrzymania bonusu jest wykonanie 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Co tu kryć, warunki są bardzo proste. Wypłacana premia zastąpiła dotychczasowy benefit, jakim było zwolnienie z opłaty za dostawę karty fizycznej. Na szczęście, nadal możecie korzystać z karty wirtualnej, którą można również podpiąć pod Google Pay i Apple Pay. Darmowy plan Light zapewnia między innymi konto oszczędnościowe na 1% w skali roku w polskiej walucie oraz 0,5% w skali roku dla konta w euro. Inne zalety planu to darmowe wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie do limitu wynoszącego 900 zł miesięcznie oraz przewalutowania transakcji zagranicznych po kursie międzybankowym (bez spreadu). Jeśli wolicie jednak bardziej „wypasione” plany z szerszym spektrum możliwości, odsyłam Was do pierwotnego artykułu, w którym analizuję plany Smart i All-Inclusive. Czytelnicy bloga mogą skorzystać z 2-miesięcznego zwolnienia z opłat za wymienione plany lub 6-miesięcznego rabatu na poziomie 50%.

Zasady promocji – 30 zł premii od Aion Banku

Świadomie pomijam sekcję „uczestnicy promocji”, ponieważ Aion Bank to bardzo świeży podmiot na rynku. Możliwość uczestnictwa w promocji z premią to po prostu nieposiadanie dotychczasowo konta w tym „fintechowym banku”.

Zakładanie konta w Aion Banku zaczynamy od pobrania aplikacji mobilnej, którą pobierzecie wpisując numer telefonu na dedykowanej stronie promocji lub pobierając aplikację bezpośrednio, gdy link otwieracie na urządzeniu mobilnym. Po zainstalowaniu aplikacji w swoim telefonie, należy wybrać kraj zamieszkania i kliknąć Załóż nowe konto, a potem wykonywać polecenia, pojawiające się na ekranie. Cały proces podsumowany został w 4 krokach.

4 kroki do własnego konta w Aion Banku

Podczas rejestracji konta zdecydujecie o jego rodzaju (indywidualne lub firmowe), sposobie zabezpieczenia, możliwości logowania za pomocą biometrii oraz wykorzystywanym planie. Weryfikacja odbywa się poprzez wysłanie zdjęcia dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty), a następnie zdjęcia własnej twarzy. W przypadku wybrania paszportu, wasz telefon musi być wyposażony w funkcję NFC.

Pamiętajcie, by podczas wybierania planu, z którego będziecie korzystać, podać kod promocyjny. Jeśli tego nie zrobicie – założycie „czyste” konto, bez żadnej premii. Po wybraniu planu Light, wpiszcie dedykowany kod JAKDOROBIC2. W ten sposób znajdziecie się w promocji z 30 zł premii. Poniżej prezentuję, w którym miejscu należy wpisać kod polecający.

Aion Bank – 30 zł premii na start

Weryfikacja nie powinna zająć dużo czasu. W moim przypadku było to kilka minut. Wirtualna karta debetowa będzie gotowa do użycia od razu po udanej rejestracji.

Teraz wystarczy, że wykonacie co najmniej jedną płatność kartą (może to być karta wirtualna) na dowolną kwotę. Płatność może mieć miejsce zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i online. Premia zostanie wypłacona na konto główne w ciągu 7 dni roboczych od momentu założenia konta. Bonus zwolniony jest z opodatkowania. Możecie go wypłacić lub wydać podczas zakupów 🙂

Sprawdź również: Jak założyć konto w Aion Banku? – krok po kroku!

Szczegóły planu Light

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za konta walutowe w walutach EUR, USD, GBP oraz CHF,
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie wielowalutowej karty debetowej wirtualnej,
  • 0 zł za korzystanie z Google Pay i Apple Pay,
  • 0 zł za przelewy krajowe i walutowe,
  • darmowe wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie do limitu wynoszącego 900 zł miesięcznie (powyżej tej kwoty prowizja wynosi 2%),
  • przewalutowania transakcji zagranicznych po kursie międzybankowym (bez spreadu) – bez limitu,
  • dostawa karty fizycznej – 11,99 zł (nie jest obowiązkowa),
  • 19,99 zł miesięcznie za dostęp do usługi Globalne Inwestowanie.

Skorzystaj z kodu JAKDOROBIC2

Konto oszczędnościowe na 1% – bez limitu

Wybierając plan Light z oferty Aion Banku do waszej dyspozycji będzie konto oszczędnościowe z oprocentowaniem sięgającym 1% w skali roku z miesięczną kapitalizacją odsetek. Rachunek nie nakłada na użytkownika żadnych ograniczeń. Zdeponować możecie dowolną kwotę, którą równie dowolnie możecie manipulować, wpłacając i wypłacając pieniądze w dowolnym czasie – bez utraty odsetek. Co tu kryć, takie konto oszczędnościowe ma dużą przewagę nad tradycyjnymi lokatami bankowymi, które zamrażają środki na z góry określony termin. Rachunek może być prowadzony w dwóch walutach (PLN i EUR). W przypadku waluty EUR oprocentowanie wynosi 0,5% w skali roku. Warto jednak pamiętać o gwarancjach bankowych do równowartości 100.000 euro (około 450.000 zł).

Co tu kryć, konto oszczędnościowe Aion Banku to niekwestionowany mistrz depozytów – przynajmniej na ten moment. Promocyjne oprocentowanie gwarantowane jest do 31 grudnia 2021 roku. Co będzie potem? Czas pokaże 🙂

Więcej informacji na temat Aion Banku znajdziecie w pierwotnym artykule.

Plany Aion Bank – porównanie

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów