fbpx

Bank Pekao: darmowe Konto Przekorzystne dla Młodych z 200 zł premii + 50 zł w programie Bezcenne Chwile + 2,5% dla oszczędności

Trwa do:
31 marca 2022

Bank Pekao po raz kolejny wyciąga rękę do młodych – konkretnie do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Oprócz bezwarunkowo darmowego konta osobistego ma dla Was również bonus o wartości 200 zł w gotówce. Ponadto cały czas dostępna jest promocja punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W ten oto sposób odbierzecie 50 zł premii ekstra w formie dowolnych voucherów (wybór jest naprawdę spory). Co ważne, prowadzenie konta, użytkowanie karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce macie bezwarunkowo za darmo. Dostępna w promocji karta debetowa Mastercard FX zapewnia natomiast doskonałe kursy wymiany walut (kursy Mastercard – bez prowizji banku!) – sprawdzi się idealnie podczas zagranicznych wojaży. Mało tego, do konta możecie domówić dodatkową złotą kartę VISA…która też będzie darmowa, a robi naprawdę spore wrażenie na mieście 😉 Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym, mianowicie 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł (z gwarancją oprocentowania przez pół roku).

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób przed ukończeniem 26. roku życia, które w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 23 stycznia 2022 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

PS: pamiętajcie, iż Bank Pekao oraz PKO Bank Polski to dwa całkiem inne banki, pomimo, że ich nazwy brzmią podobnie. Jeśli posiadacie konto w PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Banku Pekao (tym ze słynnym logo z żubrem).

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 31 marca 2022 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard Debit FX oraz aplikacją mobilną banku PeoPay. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie (wyższa jakość obrazu). Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji mobilnej PeoPay. Jako, że złożenie wniosku i finalizacja umowy może odbyć się tego samego dnia (zdalnie), wniosek możecie złożyć nawet ostatniego dnia trwania promocji.

Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód na przetwarzanie danych w w celu udziału w promocji.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane na selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Założenie konta „metodą na selfie” jest jednym z głównych warunków promocji. Jeśli natomiast finalizacja umowy (weryfikacja tożsamości) się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku, jeśli chcecie zgarnąć wszystkie premie).

Warunki promocji – 200 zł premii

Samo założenie konta wraz z kartą debetową, dostępem do bankowości elektronicznej oraz aplikacją mobilną poskutkuje wypłacenie Wam pierwszej części premii o wartości 50 zł! Bonus trafi na Wasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Aby zdobyć 150 zł kolejne premii, wystarczy, że w 3 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych po podpisaniu umowy (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych wydaną do konta kartą debetową lub za pomocą aplikacji PeoPay.

Premie będą wypłacane do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli dla przykładu konto założycie w styczniu 2022 roku (za co do końca lutego 2022 roku otrzymacie 50 zł), a następnie wykonacie po 5 płatności w lutym, marcu i kwietniu , to premie otrzymacie do końca marca, kwietnia i maja 2022 roku. Dla kont założonych w lutym i marcu, wszystkie wymienione terminy przesuną się o jeden miesiąc – w przypadku lutego oraz o dwa miesiące w przypadku marca.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Bezcenne Chwile – vouchery o wartości 50 zł

Oprócz premii pieniężnej na start, otrzymacie również 4000 punktów powitalnych w ramach akcji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VIII” od Mastercard Bezcenne Chwile. Ich wartość to ponad 50 zł. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku i nie jest ograniczona jakąkolwiek pulą nagród. Kto weźmie udział – ten się załapie na nagrodę.

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadały zarejestrowanej karty płatniczej Pekao w programie Bezcenne Chwile w terminie przed 25 stycznia 2022 roku. Jeśli zaś posiadaliście zarejestrowaną kartę w programie, ale dla innego banku – możecie wziąć udział w promocji.

W celu zdobycia pakietu 4000 punktów, należy do 31 marca 2022 roku zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od momentu dodania karty do programu wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i online. Wyłączone są standardowo płatności umożliwiające „zbyt łatwe nabicie punktów”, wyszczególnione według kodów MCC (przykładowo transakcje hazardowe albo doładowania Revoluta). I teraz najważniejsze! W przypadku tej promocji, płatności należy wykonać u partnerów programu Mastercard Bezcenne Chwile. W większości tego typu promocji, odbiorcami płatności mogły być dowolne podmioty. Na szczęście, lista partnerów programu jest baaaardzo szeroka. Dokładny wykaz partnerów programu znajdziecie na tej podstronie. Należą do nich między innymi Empik, Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Carrefour, czy Circle KPunkty zostaną dopisane do rachunku punktowego w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu spełnienia warunków. Ich okres ważności to 6 miesięcy. Każde 3400 punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na vouchery o wartości 50 zł – na przykład do Empika, Allegro, Decathlona, RTV Euro AGD, czy Circle K. Ewentualnie punkty możecie wymienić na vouchery do jednej z wielu marek odzieżowych lub na bilety do kina. „Koszt” jednego biletu to tylko 800 punktów. Więcej na temat działania programu pisałem w tym artykule.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty debetowej Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. To rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nie musicie spełniać żadnych warunków.

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.

Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Konto Przekorzystne dla Młodych – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, przelewy krajowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. To właśnie sprawia, że Konto Przekorzystne dla Młodych to jeden z najciekawszych rachunków osobistych dla osób przed 26. rokiem życia.

Więcek szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 20.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 183 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 20.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania (zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania).

Z preferencyjnego oprocentowania mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie posiadały jakiegokolwiek produktu w Banku Pekao S.A. Także jeśli chodzi o okres karencji, w tym przypadku bank stosuje… permanentny ban 🙂

Z promocji konta oszczędnościowego możecie skorzystać do 31 marca 2022 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne. Później będzie to możliwe w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) wyłącznie w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc bezpłatnie możecie wykonywać nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów