fbpx

Bank Millennium: 100 zł premii w programie poleceń z krótkim okresem karencji + ponad 1000 zł premii w pozostałych promocjach

Trwa do:
1 października 2021

W Banku Millennium co rusz startują kolejne promocje Konto 360º. Problemem wymienionych akcji promocyjnych jest jednak bezwzględne wykluczenie osób, które kiedykolwiek brały udział w promocjach Banku Millennium. Receptą na tę sytuację jest program poleceń „Lubię to polecam”, który jakiś czas temu ruszył ze swoją VIII edycją. W tym przypadku mamy do czynienia z krótkim okresem karencji wynoszącym jedynie 12 miesięcy oraz brakiem wykluczeń osób, które korzystały z dotychczasowych promocji Banku Millennium. Co prawda, wartość nagród jest tutaj nieco niższa, ale i tak jest się po co schylić. Mianowicie w najnowszej edycji programu możecie odebrać eKartę podarunkową Goodie o wartości 100 zł. Jest to niemal idealny substytut gotówki, ponieważ eKartę możecie zrealizować w każdym sklepie stacjonarnym lub internetowym w Polsce (eKartę dodaje się do aplikacji Goodie, a później można ją dodać do Google Pay lub Apple Pay). Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję, dzięki czemu zarobicie 100 zł za każde skuteczne polecenie – bez żadnych limitów! Oprócz eKarty Goodie do wyboru będą jeszcze vouchery do Zalando lub empik.com (oba o wartości 80 zł) oraz 4 bilety do kina. Ponadto możecie zdobyć kolejne premie: 100 zł za założenie konta Junior, 300 zł z kartą kredytową, czy 700 zł dla przedsiębiorców. Co do samego produktu, Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo oraz bezpłatny pakiet assistance (przez pierwszy rok).

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Przykładowo, podpisując umowę o Konto 360º w dniu 26 lipca 2021 roku, wszelkie umowy z Bankiem Millennium powinniście pozamykać przed 26 lipca 2020 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły konto w ramach programu „Lubię to polecam”. Natomiast uczestnictwo w innych promocjach Banku Millennium nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej akcji.

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby uczestniczącej w programie poleceń Banku Millennium. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody). Nie musicie natomiast wyrażać zgód marketingowych przetwarzanych przez podmioty powiązane.

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Na podpisanie umowy w promocji macie czas do 1 października 2021 roku. Możecie to zrobić na cztery sposoby:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji (na selfie) – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, w ciągu 30 dni od zawarcia umowy należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród, wystarczy, że wykonacie płatności bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe. 

Po wykonaniu zadania, obie strony programu poleceń będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

 • eKarta podarunkowa Goodie o wartości 100 zł,
 • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
 • 3-miesięczna lokata na 2% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 20.000 zł.

Co tu kryć, najlepszą opcją jest wybór eKarty podarunkowej Goodie, która jest „niemal premią pieniężną” i której cechy przedstawiam poniżej. Charakterystyki pozostałych nagród znajdziecie w regulaminie.

Kody wymienne na eKartę podarunkową otrzymacie w formie SMS. Maksymalny czas na aktywację kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach internetowych (dane karty dostępne są w aplikacji Goodie – chodzi o numer karty, datę ważności i kod CVV) oraz stacjonarnych – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay. eKarta działa wyłącznie w sklepach na terenie Polski.

Odbiór nagrody

Wybór nagrody będziecie dostępny w bankowości online lub w aplikacji mobilnej w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS i w bankowości elektronicznej. Ogólnie mówiąc, na każdym etapie będziecie otrzymywali SMS i wiadomość w poczcie wewnętrznej. Pod tym względem, program poleceń Banku Millennium jest najlepszym tego typu programem w Polsce.

Wybierając jako nagrodę eKartę Goodie, zostanie ona udostępniona w czasie maksymalnie 7 dni. Z doświadczenia wiem, iż dane karty potrafią być wygenerowane w przeciągu nie więcej niż 1 godziny.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu VIII edycji programu.

Jak polecać konta?

Po założeniu konta możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie oferty swoim bliskim. Dla przypomnienia, za każde skuteczne polecenie możecie wybrać dowolną nagrodę ze wspomnianej wcześniej listy. Program poleceń nie ma limitów!

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia w Millenecie lub aplikacji mobilnej, jednocześnie akceptując regulamin promocji. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu VIII edycji programu.

Konto 360 – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konta 360º dla Studentów (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku.

Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie oferty specjalnej “Limit w koncie osobistym za 0 zł”. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku.

100 zł premii za założenie Konta Junior

Jeśli dodatkowo założycie swojemu dziecku Konto Junior, wówczas możecie zdobyć kolejne 100 zł premii w postaci eKarty podarunkowej Goodie. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium. Ponadto ta promocja skierowana jest do dzieci w wieku powyżej 7 lat.

Aby zdobyć 100 zł premii za konto dziecka, po założeniu konta dziecku (w terminie do 16 sierpnia 2021 roku), zawnioskujcie o świadczenie Dobry Start za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Chodzi tu oczywiście o słynny program 300+, o którym szerzej pisałem tutaj. O świadczenie powinniście zawnioskować do 31 sierpnia 2021 roku, zaś jego wpływ powinien nastąpić do 30 września 2021 roku (chyba, że nastąpi opóźnienie z winy świadczeniobiorcy). Świadczenie musi wpłynąć na wasze Konto 360°.

Dodatkowym warunkiem jest aktywacja aplikacji mobilnej dla konta dziecka oraz wykonanie z Konta Junior jednej transakcji płatniczej kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM. Wszystkie te czynności również należy wykonać do 30 września 2021 roku. Oczywiście wymienione czynności możecie wykonać za dziecko.

Nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 31 października 2021 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. Zasady wykorzystania karty są podobne jak w przypadku konto osobistego.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji konta Junior.

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z cennikiem opłat.

Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

300 zł premii w promocji karty kredytowej

Gdy już skutecznie założycie konto z premią, możecie dodatkowo dorobić nawet 300 zł w promocji karty kredytowej. Tym razem nagroda również wydawana jest w formie eKart podarunkowych Goodie (dwie karty po 150 zł każda). Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2019 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania puli 8000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną (już po założeniu konta osobistego). Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

W tej edycji promocji do wyboru macie wyłącznie kartę VISA Impresja. Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł. A jeśli hasła typu limit kredytowy lub zdolność kredytowa są Ci jeszcze obce, zachęcam Cię do zapoznania się z moim poradnikiem „Jak działa karta kredytowa”.

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM (w przypadku BLIKA musi być on powiązany z rachunkiem karty) o łącznej wartości 350 zł w każdym z sześciu wymienionych okresów (w każdym z osobna):

 • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w lipcu 2021 roku – sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień 2021 roku oraz styczeń 2022 roku,
 • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w sierpniu 2021 roku – wrzesień, październik, listopad, grudzień 2021 roku oraz styczeń i luty 2022 roku.W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 2100 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).Premie w postaci kart podarunkowych Goodie o wartości 150 zł będą wydawane w dwóch turach (po pierwszych 3 miesiącach spełnienia warunków promocji oraz po kolejnych 3 miesiącach). Przykładowo, za transakcje wykonane w sierpniu, wrześniu i październiku – nagrodę otrzymacie do końca listopada. Natomiast za transakcje wykonane w listopadzie, grudniu i styczniu – nagrodę otrzymacie do końca lutego. W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Szczegółowy opis wykorzystania eKart znajdziecie w wątku dotyczącym konta osobistego oraz w poniższym regulaminie.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Karta kredytowa VISA Impresja – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja:

 • Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, InterCars.pl, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów