fbpx

Bank Millennium: 100 zł premii w programie poleceń z krótkim okresem karencji + ponad 1000 zł premii w pozostałych promocjach

Trwa do:
1 października 2021

W Banku Millennium co rusz startują kolejne promocje Konto 360º. Problemem wymienionych akcji promocyjnych jest jednak bezwzględne wykluczenie osób, które kiedykolwiek brały udział w promocjach Banku Millennium. Receptą na tę sytuację jest program poleceń „Lubię to polecam”, który jakiś czas temu ruszył ze swoją VIII edycją. W tym przypadku mamy do czynienia z krótkim okresem karencji wynoszącym jedynie 12 miesięcy oraz brakiem wykluczeń osób, które korzystały z dotychczasowych promocji Banku Millennium. Co prawda, wartość nagród jest tutaj nieco niższa, ale i tak jest się po co schylić. Mianowicie w najnowszej edycji programu możecie odebrać eKartę podarunkową Goodie o wartości 100 zł. Jest to niemal idealny substytut gotówki, ponieważ eKartę możecie zrealizować w każdym sklepie stacjonarnym lub internetowym w Polsce (eKartę dodaje się do aplikacji Goodie, a później można ją dodać do Google Pay lub Apple Pay). Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję, dzięki czemu zarobicie 100 zł za każde skuteczne polecenie – bez żadnych limitów! Oprócz eKarty Goodie do wyboru będą jeszcze vouchery do Zalando lub empik.com (oba o wartości 80 zł) oraz 4 bilety do kina. Ponadto możecie zdobyć kolejne premie: 50 zł za założenie konta Junior, 300 zł z kartą kredytową, czy 1500 zł dla przedsiębiorców. Co do samego produktu, Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo oraz bezpłatny pakiet assistance (przez pierwszy rok).

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Przykładowo, podpisując umowę o Konto 360º w dniu 26 lipca 2021 roku, wszelkie umowy z Bankiem Millennium powinniście pozamykać przed 26 lipca 2020 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły konto w ramach programu „Lubię to polecam”. Natomiast uczestnictwo w innych promocjach Banku Millennium nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej akcji.

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby uczestniczącej w programie poleceń Banku Millennium. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody). Nie musicie natomiast wyrażać zgód marketingowych przetwarzanych przez podmioty powiązane.

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Na podpisanie umowy w promocji macie czas do 1 października 2021 roku. Możecie to zrobić na cztery sposoby:

  • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
  • za pośrednictwem foto weryfikacji (na selfie) – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, w ciągu 30 dni od zawarcia umowy należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
  • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową;
  • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród, wystarczy, że wykonacie płatności bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe. 

Po wykonaniu zadania, obie strony programu poleceń będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

  • eKarta podarunkowa Goodie o wartości 100 zł,
  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
  • 3-miesięczna lokata na 2% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 20.000 zł.

Co tu kryć, najlepszą opcją jest wybór eKarty podarunkowej Goodie, która jest „niemal premią pieniężną” i której cechy przedstawiam poniżej. Charakterystyki pozostałych nagród znajdziecie w regulaminie.

Kody wymienne na eKartę podarunkową otrzymacie w formie SMS. Maksymalny czas na aktywację kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach internetowych (dane karty dostępne są w aplikacji Goodie – chodzi o numer karty, datę ważności i kod CVV) oraz stacjonarnych – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay. eKarta działa wyłącznie w sklepach na terenie Polski.

Odbiór nagrody

Wybór nagrody będziecie dostępny w bankowości online lub w aplikacji mobilnej w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS i w bankowości elektronicznej. Ogólnie mówiąc, na każdym etapie będziecie otrzymywali SMS i wiadomość w poczcie wewnętrznej. Pod tym względem, program poleceń Banku Millennium jest najlepszym tego typu programem w Polsce.

Wybierając jako nagrodę eKartę Goodie, zostanie ona udostępniona w czasie maksymalnie 7 dni. Z doświadczenia wiem, iż dane karty potrafią być wygenerowane w przeciągu nie więcej niż 1 godziny.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu VIII edycji programu.

Jak polecać konta?

Po założeniu konta możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie oferty swoim bliskim. Dla przypomnienia, za każde skuteczne polecenie możecie wybrać dowolną nagrodę ze wspomnianej wcześniej listy. Program poleceń nie ma limitów!

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia w Millenecie lub aplikacji mobilnej, jednocześnie akceptując regulamin promocji. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu VIII edycji programu.

Konto 360 – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konta 360º dla Studentów (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku.

Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie oferty specjalnej “Limit w koncie osobistym za 0 zł”. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku.


Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów