Polecam PKO Bank Polski, czyli po 100 zł premii w programie poleceń Konto za Zero – II edycja

Trwa do:
30 września 2021

Po krótkiej przerwie PKO Bank Polski rusza z II edycją swojego programu poleceń Konta za Zero. Tak jak w pierwszej edycji, tak i teraz do zdobycia jest łatwe 100 zł premii na start. Jeszcze więcej, bo nawet 1000 zł będziecie mogli odebrać za polecanie konta swoim bliskim (maksymalnie 10 osób, po 100 zł premii za każdą z nich). Flagowy rachunek z oferty PKO BP, czyli Konto za Zero zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, zaś karta jest bezpłatna po wykonaniu 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (kartą i/lub BLIKIEM). Cóż, PKO Bank Polski to nie tylko zwyczajne konto z premią. Nie da się ukryć, że jest to największy bank w tej części Europy, zapewniający stabilność i bezpieczeństwo nawet w trudnych czasach. Tego nie da się już zrekompensować żadną premią pieniężną.

Dodatkowo możecie zdobyć 100 zł premii ekstra za założenie konta dziecku w wieku do 13 lat oraz 150 zł bonusu za zakup ubezpieczenia.

Uczestnicy promocji – nowy klient

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które obecnie nie posiadają Konta za Zero w PKO Banku Polskim ani nie były posiadaczami takowego rachunku w ciągu ostatnich trzech lat, liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu. Jako, że program poleceń ruszył 23 lipca 2021 roku, graniczną datą zamknięcia rachunku dla klientów powracających jest 23 lipca 2018 roku.

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, wobec których aktualnie rozpatrywany jest standardowy wniosek o Konto za Zero w PKO Banku Polskim, złożony przed startem programu.

Z niniejszej promocji mogą natomiast skorzystać byli, jak i obecni posiadacze konta w Inteligo, które traktowane jest jako osobny podmiot 🙂

Jak założyć promocyjne Konto za Zero?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie programu Polecam PKO po kliknięciu Otwórz Konto. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową (choć nie ma obowiązku utrzymywania jej do momentu wypłaty nagrody), wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu (system wymaga wszystkich czterech zgód).

Co do karty płatniczej, możecie wybrać darmową kartę ze standardowym wizerunkiem lub jedną z kart stworzonych z myślą o kibicach. Do wyboru macie kartę z herbem konkretnego klubu polskiej piłkarskiej ekstraklasy lub kartę z motywem ligowym. Koszt wyrobienia takiej karty to 14,90 zł. Za to szacun na dzielni – bezcenny 😉 Poniżej przykładowy motyw karty.

PKO Bank Polski – logo Legii Warszawa.

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby, która uczestniczy w programie „Polecam PKO Bank Polski”. Kod możecie uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z waszych bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możecie wykorzystać mój kod. Napiszcie w tym celu poprzez zakładkę Kontakt, a w mailu zwrotnym podeślę swój kod. W ten sposób macie pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymacie premię. Korzystając z mojego kodu dajecie mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

Kod polecenia wpisuje się na czwartej stronie wniosku w informacjach dodatkowych, tak jak na poniższym screenie:

PKO Bank Polski – kod polecenia.

Po złożeniu wniosku, umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Kurier dotrze do Was o dogodnej porze dnia, którą wybierzecie podczas składania wniosku. Umowę możecie podpisać zarówno w domu, jak i w pracy, szkole lub innym wskazanym przez Was miejscu. Razem z umową, od razu otrzymacie kartę płatniczą.

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Gdy już otworzycie swoje konto wraz z kartą, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu aktywacji konta:

  • wykonacie 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM (w obu przypadkach – na dowolną kwotę) LUB
  • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 500 zł

Zarówno w przypadku transakcji kartowych, jak i BLIKIEM mogą to być płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Odpadają rzecz jasna przelewy mobilne, przelewy na telefon, czy też wypłaty z bankomatów.

Kiedy otrzymam premię?

Program poleceń trwa od 23 lipca 2021 roku do 30 września 2021 roku. W tym czasie oprócz złożenia wniosku należy również podpisać umowę oraz aktywować konto. Jeśli będziecie zatem korzystać z promocji pod koniec jej trwania, pamiętajcie, aby zachować 3-4 dni zapasu na dostarczenie umowy przez kuriera.

Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia przez Was warunków promocji. PKO BP szczegółowo opisuje w regulaminie ile może potrwać procedura przyznania nagród:

Bank dokona sprawdzenia, czy Polecający oraz Nowy Klient spełnili warunki Regulaminu i są uprawnieni do otrzymania nagrody, o której mowa w Rozdziale 4, w terminie maksymalnie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Edycji Programu. Przekazanie nagrody nastąpi w terminie maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od dnia sprawdzenia.

Jak pokazały poprzednie edycje promocji, wszystko odbywa się o wiele szybciej. Pomimo, że bank ma tak naprawdę 80 dni na wypłatę bonusu od momentu zakończenia programu, wypłata następuje zazwyczaj w ciągu 30 dni od założenia konta.

Po szczegóły promocji odsyłam do:

Konto za Zero – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
  • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jak polecać konta w programie „Polecam PKO Bank Polski”

Jeśli posiadacie już rachunek w PKO BP – możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim bliskim. Aby zostać polecającym należy posiadać aktywne konto w PKO Banku Polskim (może to być również pakiet konta dla osób prowadzących działalność gospodarczą) od co najmniej 90 dni. Rejestracji należy dokonać na stronie programu Polecam PKO Bank Polski. Pamiętajcie, aby w formularzu rejestracyjnym podać numer telefonu, którego używacie do obsługi konta w PKO BP. Numer ten będzie jednocześnie kodem polecającym, który będziecie podawać swoim bliskim. Jeśli zaś rejestrowaliście się już w poprzedniej edycji – nie musicie powtarzać tego procesu (zweryfikujecie to po zalogowaniu do programu).

Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł netto (kwestie podatkowe załatwi już za Was bank). W bieżącej edycji programu poleceń możecie polecić konto maksymalnie 10 osobom, zgarniając w ten sposób nawet 1000 zł… i to na czysto.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów