Bank Millennium: nawet 1500 zł w promocji Konta Mój Biznes i zwolnienie z opłat przez 24 miesiące

Trwa do:
30 listopada 2021
Dostępność wniosków
5000

Ofertę promocji bankowych dla firm uzupełnił właśnie Bank Millennium, proponujący aktualnie rekordowe 1500 zł bonusu dla przedsiębiorców! Premia podzielona jest na trzy części. Nagrodzone zostanie założenie konta i wykazywania na nim podstawowej aktywności, skorzystanie z oferty terminala płatniczego oraz podpisanie umowy leasingowej. Nawet najprostsze działania przyniosą tym samym co najmniej 450 zł! Przy okazji wspomnę, iż aktualnie trwa również promocja konta osobistego w której do zdobycia jest łatwe 360 zł premii na start.

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 czerwca 2019 roku do 1 września 2021 roku nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm ani żadnego produktu biznesowego.

Druga z wykluczonych grup, to osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Jeśli zaś założyliście Konto 360° w promocji z premią i nadal macie je aktywne – możecie wziąć udział w niniejszej akcji. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie 🙂 

Oczywiście nie wyklucza Was to z możliwości założenia konta Mój Biznes. Musicie jednak liczyć się z tym, że nie zostaniecie wtedy nagrodzeni premią. 


Zasady promocji

Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku lub do wyczerpania puli 5000 wniosków. Maksymalny wymiar premii to aż 1500 zł. Kwota ta została podzielona na trzy części:

 • 450 zł za założenie konta i wykazywanie określonych aktywności przez 3 miesiące,
 • 400 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 650 zł za podpisanie umowy leasingowej z Bankiem Millennium (minimum 30.000 zł).

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Założenie konta i aktywność

Żeby zdobyć pierwszą część premii, czyli 450 zł, powinniście w czasie trwania promocji założyć konto za pomocą dedykowanej strony promocji, a następnie, w grudniu 2021 roku oraz styczniu i lutym 2022 roku:

 • zapewnić wpływy zewnętrzne o wartości co najmniej 2000 zł,
 • wykonać płatności kartą o łącznej wartości 500 zł lub więcej,
 • wykonać przelew do ZUS na co najmniej 250 zł (skorzystają więc również korzystający z Ulgi na start).

Warto pamiętać: wpływy na konto muszą pochodzić spoza Banku Millennium. Nie mogą to być jednak wpływy z waszych kont osobistych lub firmowych.

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Możecie otrzymać po 150 zł za wypełnienie każdego z warunków w każdym z trzech wymienionych miesięcy – razem 450 zł. To też dobra wiadomość dla osób, które z pewnych względów mogą wypełnić tylko część warunków – otrzymają oni niższą premię, ale nie muszą z niej rezygnować całkowicie.

Umowa o terminal

Kolejna część nagrody w postaci 400 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Czas na to macie do końca lutego 2022 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium

Brak opłat za terminal przez pierwsze 15 miesięcy w Banku Millennium!

Leasing w Millennium

Ostatnia i jednocześnie największa część premii w wysokości aż 650 zł trafi na Wasze konto, jeśli zdecydujecie się na podpisanie z Millennium Leasing umowy o leasing na kwotę minimum 30.000 zł. Czas na spełnienie tego warunku, podobnie jak w poprzednim punkcie, macie do końca lutego 2022 roku.

Wypłata premii

Premia zostanie wypłacona uczestnikom, którzy nie rozwiążą umowy ani nie odwołają wyrażonych zgód marketingowych aż do momentu jej otrzymania. Bonus za założenie konta i aktywność oraz podpisanie umowy na terminal zostanie przyznany do 31 marca 2022 roku. Nagroda za podpisanie umowy leasingowej zostanie wypłacona najpóźniej 31 maja 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Konto Mój Biznes i 1500 zł premii”.

Konto Mój Biznes – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie skorzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy mieli kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych, dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów