PKO Bank Polski: 100 zł do Allegro w promocji Konta Dziecka + 100 zł w programie poleceń dla rodzica

Trwa do:
30 września 2021
Dostępność wniosków
1000
PKO Bank Polski

W swojej nowej promocji PKO Bank Polski przypomina, że oprócz nauki na lekcjach, warto także wpoić dziecku podstawowe zasady gospodarowania własnymi finansami. W zamian za założenie PKO Konta Dziecka, dla najmłodszych w wieku do 13 lat, wraz z kartą debetową PKO Junior, Wasze pociechy otrzymają kieszonkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Jako rodzice będziecie mogli również odebrać swoją dolę, a mianowicie 100 zł w ramach programu poleceń. Dodatkowy dochód wygenerujecie również dzięki polecaniu konta swoim bliskim.

Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 26 lat, załóż Konto dla Młodych z 250 zł premii na start.

PKO Bank Polski – uczestnicy promocji

W myśl regulaminu uczestnikiem akcji jest rodzic – osoba, posiadająca konto osobiste w PKO Banku Polskim, będąca przedstawicielem małoletniego, który w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 17 sierpnia 2021 roku nie posiadał konta ani karty w PKO BP. Konieczne będzie również posiadanie dostępu do serwisu internetowego iPKO (bankowości elektronicznej banku).

Organizator zapewnia pulę 1000 nagród, czyli 1000 kodów do Allegro o wartości 100 zł każdy. Zastrzega też, że pula może zostać zwiększona, o czym poinformuje na stronie promocji.

Nie masz konta w PKO Banku Polskim? Odbierz dodatkowe 100 zł!

Co ciekawe, w lepszej pozycji są osoby, które nie mają jeszcze konta w PKO BP. Za jego założenie mogą zarobić dodatkowe 100 zł. Taka premia dostępna jest dla osób, które nie posiadały Konta za Zero w ciągu ostatnich trzech lat, a konkretnie – od 23 lipca 2018 roku.

Więcej na temat programu poleceń przeczytacie w dedykowanym artykule.

Będąc już posiadaczami konta w PKO BP, możecie polecać je dalej – swoim bliskim, rodzinie czy znajomym, odbierając po 100 zł za każdego skutecznie poleconego. Limit zarobków w programie poleceń to 1000 zł na każdego uczestnika!

Zasady promocji

Konto założone? Świetnie, możemy teraz przejść do głównego tematu dzisiejszego artykułu. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. W tym czasie powinniście otworzyć PKO Konto Dziecka i zamówić dodatkowo kartę debetową PKO Junior Visa oraz zarejestrować się w promocji za pomocą dedykowanej strony. PKO Konto Dziecka możecie założyć za pomocą bankowości elektronicznej lub w placówce banku.

Kolejny krok leży już po stronie Waszej pociechy, która do 17 października 2021 roku powinna wykonać co najmniej 2 płatności kartą stacjonarnie lub przez Internet (nie liczą się przelewy z karty). 

Rodzice mogą założyć konto dla każdego swojego dziecka, zwiększając przy tym otrzymaną premię.

Pamiętajcie też, by sprawdzić, czy podczas zakładania rachunku wyraziliście niezbędne zgody marketingowe. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie tutaj

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie nagród

Uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji do 10 września 2021 roku, otrzymają swoją nagrodę do 24 września 2021 roku. Pozostali zostaną nagrodzeni do 29 października 2021 roku.

Do tego czasu należy utrzymać konto oraz kartę i nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych. 

Kod do Allegro zostanie przekazany za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej. Będzie ważny do 31 marca 2022 roku

Jak wykorzystać kod do Allegro?

Warto zaznaczyć, że znacząco zmieniły się warunki korzystania z kart podarunkowych Allegro – na korzyść kupujących. Nadal są one jednorazowe, ale niewykorzystane w jednym zakupie środki nie przepadają!

W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Za pomocą bonu możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu.

Więcej o sposobie funkcjonowania kart podarunkowych Allegro znajdziecie w tym miejscu.

PKO Konto Dziecka – szczegóły

PKO Konto Dziecka to darmowy rachunek z darmowymi przelewami i kartą debetową, umożliwiającą płatności zbliżeniowe do 30 zł bez kodu PIN. Za jej pomocą dziecko może za darmo wypłacać pieniądze w bankomatach PKO BP za darmo, a także płacić w internecie za drobne zakupy. Dzięki serwisowi iPKO oraz aplikacji IKO rodzice mają pełen wgląd w finanse dziecka. Mogą też zarządzać jego limitami oraz aktywować i dezaktywować kartę. 

Jedyny koszt jaki należy ponieść to 15 zł z tytułu wydania karty PKO Junior. Więcej szczegółów dotyczących PKO Konta Dziecka znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji. Natomiast informacje o karcie PKO Junior znajdziecie z kolei w tym miejscu.

W dniu 13. urodzin dziecka rachunek zmieni się w PKO Konto Pierwsze

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów