fbpx

Bank Millennium: 360 zł rekordowej premii na start – skrócony okres karencji + 100 zł bonusu za konto Junior + 1,5% na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
31 stycznia 2022

W Banku Millennium trwa rekordowa promocja, w której do zdobycia jest aż 360 zł premii pieniężnej! Konto 360º, będące bohaterem niniejszego artykułu zapewnia darmowe prowadzenie, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. W odróżnieniu od dotychczasowej strategii banku, okres karencji został mocno skrócony, a zasady jego zastosowania – uproszczone! Konto 360º możecie otworzyć i zamknąć w pełni online. Oprócz tego, do waszej dyspozycji będzie akcja promująca konto dla dziecka, w której do zdobycia będzie 100 zł premii ekstra. Kolejne 300 zł premii możecie odebrać w promocji karty kredytowej VISA. Po założeniu konta osobistego możecie także założyć konto firmowe (jeśli jesteście przedsiębiorcami). W tamtej promocji do zdobycia jest nawet 1800 zł premii. Natomiast posiadacze oszczędności mogą je ulokować na Koncie Oszczędnościowym Profit. Przez pierwsze 60 62 dni gwarantowane oprocentowanie dla kwoty do 50.000 zł 100.000 zł wynosi 1,25% 1,5% w skali roku (podwyższenie oprocentowania nastąpiło 24 stycznia 2022 roku).

Konto 360º – kto może zostać uczestnikiem promocji?

O ile w poprzednich edycjach Bank Millennium stosował dość skomplikowaną definicję okresu karencji, dzieląc klientów na osoby, które zakładały w przeszłości konto w promocji i poza nią, tak tym razem jest o wiele proście.

Mianowicie, z promocji mogą skorzystać osoby, które w terminie po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium. I tyle 🙂 Jasno i klarownie.

Jeśli powyższe warunki uczestnictwa wykluczają Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej akcji promocyjnej Konta 360º. Mianowicie chodzi o program „Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku premia wynosi co prawda 100 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 12 grudnia 2020 roku. Miejcie na uwadze fakt, iż obie promocje się ze sobą nie łączą! Jeśli potrzebujecie kodu do programu „Lubię to polecam” – napiszcie poprzez zakładkę Kontakt.

Po założeniu konta w programie poleceń, możecie rzecz jasna skorzystać z promocji Konta Junior, czy też z promocji karty kredytowej.

Jak założyć Konto 360º z premią?

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru będziecie mieli dwie opcje konta – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami, ponieważ jest to wyłącznie nazwa handlowa konta przeznaczonego dla osób w wieku do 26 lat.

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 31 stycznia 2022 roku. Pula nagród jest nieograniczona! Umowę możecie zawrzeć na cztery sposoby:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznacz wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Po odebraniu premii zgody możecie oczywiście wycofać.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

 • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
 • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

Warunki uzyskania 360 zł premii pieniężnej


Pierwszą premię o wartości 180 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • do 31 stycznia 2022 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto, a także wyrazicie zgody marketingowe i handlowe,
 • w okresie od otwarcia konta do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy – aktywujecie aplikację mobilną banku i wykonacie co najmniej jedną płatność kartą debetową lub za pomocą BLIKA.


Natomiast, aby zdobyć drugą premię pieniężną, również o wartości 180 zł należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł,
 • wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM.

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, transakcje zwrócone, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

Wydanie nagród w ramach promocji Konta 360º

Dla kont założonych w listopadzie 2021 roku:

 • warunki dla pierwszej premii spełnijcie do 31 grudnia 2021 roku, zaś wypłata premii nastąpi do 31 stycznia 2022 roku,
 • warunki dla drugiej premii spełnijcie w grudniu 2021 roku oraz w styczniu i lutym 2022 roku. Wypłata drugiej premii nastąpi do 31 marca 2022 roku.Dla kont założonych w grudniu 2021 roku:

 • warunki dla pierwszej premii spełnijcie do 31 stycznia 2022 roku, zaś wypłata premii nastąpi do 28 lutego 2022 roku,
 • warunki dla drugiej premii spełnijcie w styczniu, lutym i marcu 2022 roku. Wypłata drugiej premii nastąpi do 29 kwietnia 2022 roku.Dla kont założonych w styczniu 2022 roku:

 • warunki dla pierwszej premii spełnijcie do 28 lutego 2022 roku, zaś wypłata premii nastąpi do 31 marca 2022 roku,
 • warunki dla drugiej premii spełnijcie w lutym, marcu i kwietniu 2022 roku. Wypłata drugiej premii nastąpi do 31 maja 2022 roku.

W chwili wydania nagród wasze konto musi pozostawać aktywne (nie może też być w fazie wypowiedzenia), tak samo jak wyrażone wcześniej zgody handlowo-marketingowe. Później zgody możecie wycofać. Natomiast, gdyby chodziło Wam po głowie zamknięcie konta, ciekawy artykuł na ten temat opublikowałem tutaj (możecie to zrobić w pełni online).

Szczegóły w regulaminie promocji.

Kolejne 100 zł premii – Konto Junior

Jeśli dodatkowo założycie Konto Junior dla swojego dziecka w wieku do 18 lat (wieku minimalnego nie stwierdzono), wówczas możecie zdobyć kolejne 100 zł premii w postaci eKarty podarunkowej Goodie. Konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit (je też musicie założyć) wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium. Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 30.000 promocyjnych kont.

Aby zdobyć 100 zł premii za konto dziecka, musicie je zasilić kwotą 100 zł – w terminie do 28 lutego 2022 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, powinniście oprócz zasilenia konta kwotą 100 zł, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do 28 lutego 2022 roku). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.

Nagrodę o wartości 100 zł uzyskacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 31 marca 2022 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, no chyba że już ją posiadacie. Czas aktywacji kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV).

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA. Nie ma to w sumie znaczenia, bo warunkiem przyznania premii w tym przypadku jest samo zasilenie konta.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z cennikiem opłat.

Konto 360º w Banku Millennium – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. Przy okazji spełnicie warunki dla wypłaty premii 🙂

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą wirtualną HCE w telefonie,

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz świetna aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Szczegóły na temat opłat:

Jeśli będziecie chcieli zamknąć swoje konto, możecie to zrobić w oddziale, na infolinii lub przez bankowość online. Być może bank zaproponuje Wam przy okazji jakiś solidny moneyback w zamian za rezygnację z wypowiedzenia umowy 🙂 Więcej na temat zamykania konta w tym artykule.

Konto oszczędnościowe na 1,5% w skali roku

W najnowszej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 1,25% 1,5% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 0,5% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 60 dni 62 dni. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 1,25% w skali roku obowiązuje od 13 grudnia 2021 roku. Okres przystąpienia do promocji konta Profit obowiązuje do 22 stycznia 2022 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez 2 miesiące.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 1,5% w skali roku obowiązuje od 24 stycznia 2022 roku. Okres przystąpienia do promocji konta Profit trwa do 5 marca 2022 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 62 dni.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie konta oszczędnościowego Profit oraz w Tabeli oprocentowania.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów