fbpx

Bank Millennium: 300 zł premii w promocji karty kredytowej + do 600 zł zwrotu za zakupy oraz 250 zł w promocji konta

Trwa do:
30 września 2021
Dostępność wniosków
8000

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Banku Millennium, będąca świetnym uzupełnieniem akcji promującej Konto 360º z premią. Tym razem bank zapewnia 300 zł premii „wypłacanej” w formie eKarty podarunkowej Goodie. Nagrodę możecie wykorzystać w salonach stacjonarnych empik oraz w sklepie internetowym empik.com. Zatem zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową zapewnicie sobie zestaw 250 zł + 300 zł premii. Do tego dochodzi nawet 600 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych u wybranych partnerów kartą kredytową Impresja. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu!

Kto może zostać uczestnikiem promocji karty kredytowej?

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2019 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową?

Promocja potrwa do 30 września 2021 roku lub do wyczerpania puli 8000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Co tu kryć, akcja z premią skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem w którym opowiadam, jak zdobyć 250 zł łatwej premii na start lub 100 zł premii w programie Lubię to polecam (z krótszym okresem karencji).

Do wyboru macie następujące karty: VISA Impresja oraz VISA Gold.

Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Warunki promocji z 300 zł premii

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM (w przypadku BLIKA musi być on powiązany z rachunkiem karty) o łącznej wartości 350 zł w każdym z sześciu wymienionych okresów (w każdym z osobna):

  • październik, listopad, grudzień 2021 roku oraz styczeń, luty i marzec 2022 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 2100 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród w ramach promocji

Premie w postaci kart podarunkowych Goodie (do wykorzystania w empiku) o wartości 150 zł będą wydawane w dwóch turach (po pierwszych 3 miesiącach spełnienia warunków promocji oraz po kolejnych 3 miesiącach). Przykładowo, za transakcje wykonane od października do grudnia 2021 roku – nagrodę otrzymacie do końca stycznia 2022 roku. Natomiast za transakcje wykonane od stycznia do marca 2022 roku – nagrodę otrzymacie do końca kwietnia 2022 roku.

W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Jak wykorzystać nagrodę?

Nagrody będą wydawane w formie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, no chyba że już ją posiadacie – to wtedy nie. Czas aktywacji kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych Empik – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay lub na empik.com. Karta posiada standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV). Ma ona oczywiście charakter wielorazowy.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Karty kredytowe VISA Millennium – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania programu moneyback w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, InterCars.pl, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home.

Karta VISA Gold prezentuje się bardzo zapewniają natomiast: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – obejmujący ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego i ubezpieczenie OC.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów