Kalendarz adwentowy Punkta.pl – kup polisę OC/AC i zgarnij wybraną nagrodę: vouchery na zakupy, zniżki i gadżety!

Trwa do:
24 grudnia 2022

Kalendarz adwentowy Punkta.pl to ciekawa promocja, która pozwoli Wam choć przez chwilę poczuć się jak małe dziecko. Tym razem jednak zamiast przewidywalnych czekoladek czeka na Was znacznie więcej różnorodnych nagród o dużej wartości. Każdy dzień to inna okazja. Przykłady? Proszę bardzo: karty podarunkowe do sklepów Morele.net, Decathlon i wielu innych o wartości 100 zł, 10% zniżki na ubezpieczenie, bony na paliwo w wysokości 100 zł, cashbacki za polisę o wartości nawet 200 zł, czapki, szaliki i rękawiczki, bluzy oraz pozostałe gadżety. Ta wyliczanka to tylko początek. Okazji jest bowiem tyle, ile zostało jeszcze dni w adwencie. Promocja potrwa więc do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Już teraz spójrzcie, jaka nagroda czeka na Was dziś i co będzie czekało w kolejnych dniach (możecie sprawdzić to z wyprzedzeniem)!

Jeśli interesuje Was gotówka, w alternatywnej promocji Punkta.pl, trwającej do 31 grudnia 2022 roku odbierzecie nagrodę o wartości 100 zł w formie przelewu na konto 😉

Uczestnicy promocji

Nagrodę z kalendarza adwentowego w ramach promocji mogą otrzymać wszystkie pełnoletnie osoby, które skorzystają z wyszukiwarki ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC na dedykowanej stronie promocji i za jej pośrednictwem wykupią polisę dla swojego pojazdu. Co ważne, regulamin nie wyklucza osób, które korzystały już z oferty serwisu, a ponadto daje możliwość otrzymania po jednej nagrodzie za jeden ubezpieczony pojazd. W praktyce więc, mając 2 samochody lub więcej, możliwe jest zdobycie kilku nagród. Wyłączeni z promocji są jedynie pracownicy organizatora oraz ich najbliższa rodzina.

W ramach promocji nie ubezpieczycie przyczep, motocykli, motorowerów i skuterów. Nagroda nie zostanie też przyznana za polisę krótszą niż rok.

Kalendarz adwentowy Punkta.pl – o co chodzi?

Przyznam, że zarówno nagrody, jak i ich forma zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wykorzystanie mechanizmu kalendarza adwentowego wyjątkowo mi się spodobało. Zasady akcji są proste. Dostępny na dedykowanej stronie promocji kalendarz adwentowy ma dla Was inną nagrodę na każdy dzień adwentu, a ostatnią szansę na wzięcie udziału w zabawie będziecie mieli 24 grudnia 2022 roku.

Kalendarz adwentowy Punkta.pl

Przechodząc na wskazaną stronę możecie sprawdzić, jaką nagrodę Punkta.pl oferuje dzisiejszego dnia, a także, co było dla mnie zaskakujące, jakie nagrody będą dostępne w dniach kolejnych. Nie musicie więc zastanawiać się, co będzie, jeśli kupię dziś OC lub AC, korzystając z bonu na paliwo, a ciekawsza okazja pojawi się dopiero jutro? Sprawdźcie dostępne nagrody i zdecydujcie, kiedy wykupicie swoje ubezpieczenie. Kilka przykładowych nagród znajdziecie poniżej 🙂 Zwróćcie uwagę, że niektóre bony i gadżety dostępne są przy zakupie samego OC a inne przy zakupie Pakietu OC/AC. Dodatkowo może wystąpić wymóg zdecydowania się na polisę konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Aż 200 zł za ubezpieczeniw pakiecie!
Voucher na zakupy za wykupienie dowolnej polisy
Jeden z gadżetów w ramach promocji Kalendarz Adwentowy Punkta.pl

Zasady promocji – kalendarz adwentowy Punkta.pl

Powiedziałem już, na czym polega kalendarz adwentowy Punkta.pl, więc pozwólcie, że dla porządku przytoczę kilka kwestii formalnych i technicznych:

  • Promocja trwa do 24 grudnia 2022 roku. Wtedy będzie ostatnia szansa na zdobycie prezentu (sprawdźcie sami, co przyniesie Gwiazdor 🙂 ).
  • Żeby wziąć udział w promocji, powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i tam kliknąć przycisk przenoszący Was do kalkulatora OC/AC, a następnie sfinalizować umowę za jego pomocą. Konieczne będzie uzupełnienie informacji dotyczących samochodu i jego kierowcy lub kierowców. Wszystkie dane możecie zapisać na przyszłość i w kolejnym roku wykorzystać je ponownie.
  • W wybranym dniu możecie zakupić zarówno ubezpieczenie OC, jak i AC. Możecie też łączyć je z innymi dodatkowymi ubezpieczeniami, jak NNW, Assistance, Ubezpieczenie opon czy szyb. Będzie to tak zwany Pakiet OC lub Pakiet AC (wymagany w przypadku niektórych nagród).
  • Promocja nie łączy się z innymi akcjami serwisu Punkta.pl, jednak alternatywnie możecie skorzystać z promocji z 100 zł zwrotu na konto za wykupienie polisy. Wybór należy do Was 🙂
  • Regulamin nie przewiduje minimalnej stawki polisy, która kwalifikuje się do promocji.

Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji przed czasem. Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie nagród

Otrzymacie prawo do nagrody, gdy wybrane przez Was towarzystwo ubezpieczeniowe potwierdzi w Punkta.pl płatność za polisę. Informacja o przyznaniu nagrody trafi na Waszą skrzynkę e-mail lub SMS w ciągu maksymalnie 90 dni. W wiadomości znajdziecie instrukcję odbioru, a w przypadku nagród rzeczowych podacie adres dostawy (musi znajdować się na terytorium Polski). Nagroda dotrze w Wasze ręce w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili dostarczenia informacji o jej przyznaniu. Nie otrzymacie nagrody, jeśli odstąpicie od umowy (macie do tego prawo w ciągu 30 dni). Nie przejmujcie się długim czasem wydawania nagród. Jest to maksymalny możliwy okres, w praktyce bonus powinien dotrzeć do Was zdecydowanie szybciej 🙂

Ubezpieczenie Punkta – kilka słów o firmie

Punkta to jedna z najpopularniejszych porównywarek ofert ubezpieczeń OC/AC. Za jej pomocą możecie znaleźć najlepszą i najbardziej opłacalną z dostępnych ofert ubezpieczenia komunikacyjnego. Na swojej stronie firma chwali się sprzedażą 223 tys. polis. Umowę można zawrzeć w placówkach stacjonarnych, przez wideo chat (bez premii) lub w pełni online.

Ubezpieczenie Punkta to rozwiązania dostarczane przez popularne i sprawdzone firmy ubezpieczeniowe: Aviva, Wiener, Uniqa, Proama, PZU, Benefia, Generali, Ergo Hestia, mtu24, LINK4, TUZ i Benefia.

Platforma była znana wcześniej jako mfind.pl.

Oprócz pojazdów, ubezpieczenia Punkta obejmują również nieruchomości, panele słoneczne, zdrowie rodziny i bezpieczeństwo podróży.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów