fbpx

Ubezpieczenie Punkta (dawniej mfind.pl): wykup polisę OC na samochód i odbierz 100 zł premii z dedykowanym kodem!

Porównywarka ubezpieczeń Punkta powraca z kolejną premią! Wciąż możecie więc skorzystać z łatwej okazji, w ramach której platforma wypłaci Wam 100 zł premii pieniężnej za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Premia dostępna jest wyłącznie ze specjalnym kodem dla czytelników bloga JakDorobic.pl (znajdziecie go w dalszej części artykułu). Aby zatem zdobyć 100 zł premii pieniężnej od Punkta (którą część z Was mogła znać już pod wcześniejszą nazwą, czyli mfind.pl) wystarczy skorzystać z porównywarki, wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia komunikacyjnego i opłacić składkę. Jeśli więc stoicie przed koniecznością przedłużenia polisy na samochód, premia może nieco osłodzić ten przykry obowiązek. Ubezpieczenie możecie przedłużyć nawet na kilka miesięcy przed zakończeniem aktualnej polisy! W ten sposób uda się Wam złapać niższą cenę i przy okazji zgarnąć niemały bonus. Sprawdziłem, jakie ceny oraz polisy których towarzystw oferuje Punkta. Wygląda to naprawdę dobrze, szczególnie wtedy gdy użyjecie naszego kodu zniżkowego – jest on ważny bezterminowo, aż do odwołania przez organizatora promocji 😉

Ubezpieczenie Punkta – kilka słów o firmie

Punkta to jedna z najpopularniejszych porównywarek ofert ubezpieczeń OC/AC. Za jej pomocą możecie znaleźć najlepszą i najbardziej opłacalną z dostępnych ofert ubezpieczenia komunikacyjnego. Na swojej stronie firma chwali się roczną sprzedażą na poziomie 500.000 polis. Umowę można zawrzeć w placówkach stacjonarnych, przez wideo chat (bez premii) lub w pełni online.

Ubezpieczenie Punkta to rozwiązania dostarczane przez popularne i sprawdzone firmy ubezpieczeniowe (aż 28 różnych towarzystw, w tym 25 online!). Mowa między innymi o markach: Aviva, Wiener, Uniqa, Proama, PZU, Benefia, Generali, Ergo Hestia, mtu24, LINK4, TUZ i Benefia.

Oprócz pojazdów, ubezpieczenia Punkta obejmują również nieruchomości, panele słoneczne, zdrowie rodziny i bezpieczeństwo podróży.

Ubezpieczenie OC w Punkta – ceny

Punkta to porównywarka ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, w związku z czym atrakcyjność polisy zależy w dużej mierze od sytuacji na rynku i oferty bezpośrednich dostawców. Mimo to postanowiłem sprawdzić, na co może liczyć w Punkta trzydziestoletni kierowca ze zniżkami za bezszkodową jazdę.

Za przykład przyjąłem popularny na naszych drogach model samochodu z rocznika 2010. Szczegóły możecie podejrzeć na następnych zrzutach ekranu.

Ubezpieczenie Punkta

Ankieta, którą należy wypełnić przed otrzymaniem oferty, jest dość szczegółowa, a jej wypełnienie zajmuje kilka minut. Nie sposób jednak mieć pretensje do porównywarki. Firmy ubezpieczeniowe wymagają najróżniejszych danych. Żeby otrzymać rzetelne oferty w jak największej ilości firm, warto poświęcić kilka chwil na prawidłowe wypełnienie ankiety.

Ubezpieczenie Punkta – porównywarka

Po chwili na ekranie pojawiają się pierwsze oferty. Kilka z nich możecie sprawdzić poniżej.

Ubezpieczenie Punkta – oferty

Ocenę opłacalności zostawiam każdemu i każdej z Was z osobna. Porównywanie polis pomiędzy sobą nie ma oczywiście żadnego sensu. Na końcową propozycję wpływ mają najdrobniejsze szczegóły, jak ilość dzieci, prognozowany przebieg czy wielkość miejscowości, którą zamieszkujecie. W tej symulacji starałem się jedynie, by nasz przykładowy trzydziestolatek był do bólu „standardowy”. 🙂

Dla kogo premia za ubezpieczenie Punkta? 

Uczestnikiem promocji może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna, a zwrot w postaci 100 zł przysługuje za każdą jedną wykupioną polisę. Jeśli więc zawrzecie kilka umów o ubezpieczenie różnych pojazdów, otrzymacie wielokrotność premii.

Ubezpieczenie Punkta – zasady przyznawania premii

Udział w promocji jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że przejdziecie na stronę porównywarki, wykorzystując dedykowany link promocyjny. Nasz kod polecenia jakdorobic100 wczyta się automatycznie po kliknięciu powyższego odnośnika. Po poprawnym wczytaniu kodu w dolnej sekcji strony znajdziecie stosowną informację.

Informacja o wczytaniu kodu jakdorobic100

Później wystarczy już tylko skorzystać z kalkulatora, który przedstawiłem w poprzednim akapicie, a następnie zdecydować się na wybraną ofertę. Na Wasz adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie skorzystania z promocji. Podpiszcie umowę z wybranym towarzystwem (instrukcję znajdziecie w otrzymanej wiadomości) i nie odstępujcie od niej przez okres co najmniej 30 dni.

Istnieje oczywiście możliwość wykupienia polisy z wyprzedzeniem – czas ten jednak zależy od polityki konkretnej firmy ubezpieczeniowej. Jeśli więc do zakończenia aktualnej polisy macie przykładowo jeszcze 3 miesiące, być może warto załatwić tę sprawę nieco wcześniej? Z jednej strony wszystko drożeje, zatem możecie nieco przechytrzyć rynek. Z drugiej zaś załapiecie się na solidną premię.

Przekazanie premii od Punkta

Organizator promocji, w ciągu 90 dni od momentu zapłaty za polisę, prześle na Wasz adres e-mail kolejną wiadomość. W odpowiedzi powinniście podać dane niezbędne do przelewu nagrody (premia trafi po prostu na wskazane konto bankowe). Na wypełnienie formularza będziecie mieć kolejne 90 dni. Nagroda zostanie wypłacona w ciągu 60 dni.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów