Ubezpieczenie Punkta (dawniej mfind.pl): wykup polisę OC lub AC na samochód i odbierz 100 zł premii – promocja przedłużona do końca grudnia 2022 roku!

Trwa do:
31 grudnia 2022

Promocja porównywarki ubezpieczeń Punkta powraca! Do 31 grudnia 2022 roku możecie skorzystać z łatwej promocji, w ramach której Punkta wypłaci Wam 100 zł premii za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC. Tak wysoka premia dostępna jest wyłącznie dla czytelników bloga JakDorobic.pl (należy użyć specjalnego kodu, który znajdziecie w dalszej części artykułu). Standardowo, stawka bonusu dostępnego bez mojego kodu polecającego wynosi 50 zł. Aby zatem zdobyć 100 zł premii od marki Punkta (którą część z Was mogła znać już pod wcześniejszą nazwą, czyli mfind.pl) wystarczy skorzystać z porównywarki, wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia komunikacyjnego i opłacić składkę. Jeśli więc stoicie przed koniecznością przedłużenia polisy na samochód, premia może nieco osłodzić ten przykry obowiązek. Sprawdziłem, jakie ceny oraz polisy których towarzystw oferuje Punkta. Wygląda to naprawdę dobrze, szczególnie wtedy gdy użyjecie naszego kodu zniżkowego.

Ubezpieczenie Punkta – kilka słów o firmie

Punkta to jedna z najpopularniejszych porównywarek ofert ubezpieczeń OC/AC. Za jej pomocą możecie znaleźć najlepszą i najbardziej opłacalną z dostępnych ofert ubezpieczenia komunikacyjnego. Na swojej stronie firma chwali się sprzedażą 223 tys. polis. Umowę można zawrzeć w placówkach stacjonarnych, przez wideo chat (bez premii) lub w pełni online.

Ubezpieczenie Punkta to rozwiązania dostarczane przez popularne i sprawdzone firmy ubezpieczeniowe: Aviva, Wiener, Uniqa, Proama, PZU, Benefia, Generali, Ergo Hestia, mtu24, LINK4, TUZ i Benefia.

Platforma była znana wcześniej jako mfind.pl.

Oprócz pojazdów, ubezpieczenia Punkta obejmują również nieruchomości, panele słoneczne, zdrowie rodziny i bezpieczeństwo podróży.

Ubezpieczenie OC w Punkta – ceny

Punkta to porównywarka ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, w związku z czym atrakcyjność polisy zależy w dużej mierze od sytuacji na rynku i oferty bezpośrednich dostawców. Mimo to postanowiłem sprawdzić, na co może liczyć w Punkta trzydziestoletni kierowca ze zniżkami za bezszkodową jazdę.

Za przykład przyjąłem popularny na naszych drogach model samochodu z rocznika 2010. Szczegóły możecie podejrzeć na następnych zrzutach ekranu.

Ubezpieczenie Punkta

Ankieta, którą należy wypełnić przed otrzymaniem oferty, jest dość szczegółowa, a jej wypełnienie zajmuje kilka minut. Nie sposób jednak mieć pretensje do porównywarki. Firmy ubezpieczeniowe wymagają najróżniejszych danych. Żeby otrzymać rzetelne oferty w jak największej ilości firm, warto poświęcić kilka chwil na prawidłowe wypełnienie ankiety.

Ubezpieczenie Punkta – porównywarka

Po chwili na ekranie pojawiają się pierwsze oferty. Kilka z nich możecie sprawdzić poniżej.

Ubezpieczenie Punkta – oferty

Ocenę opłacalności zostawiam każdemu i każdej z Was z osobna. Porównywanie polis pomiędzy sobą nie ma oczywiście żadnego sensu. Na końcową propozycję wpływ mają najdrobniejsze szczegóły, jak ilość dzieci, prognozowany przebieg czy wielkość miejscowości, którą zamieszkujecie. W tej symulacji starałem się jedynie, by nasz przykładowy trzydziestolatek był do bólu „standardowy”. 🙂

Dla kogo premia za ubezpieczenie Punkta? 

Uczestnikiem promocji może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna, która nie korzystała wcześniej z platformy organizatora, tj. dotychczasowo nie zakupiła za jej pomocą polisy ubezpieczenia komunikacyjnego. Zakup innych ubezpieczeń nie powinien, według zapisów regulaminu, wykluczać z udziału w akcji.

Ubezpieczenie Punkta – zasady przyznawania premii

Udział w promocji jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że przejdziecie na stronę porównywarki, wykorzystując dedykowany link promocyjny. Jego prawidłowe wczytanie możecie potwierdzić, odszukując informację w dolnej części ekranu. Nasz kod polecenia to jakdorobic100!

Ubezpieczenie Punkta – kod promocyjny

Później wystarczy już tylko skorzystać z kalkulatora, który przedstawiłem w poprzednim akapicie, a następnie zdecydować się na wybraną ofertę. Na Wasz adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie skorzystania z promocji. Podpiszcie umowę z wybranym towarzystwem (instrukcję znajdziecie w otrzymanej wiadomości) i nie odstępujcie od niej przez okres co najmniej 30 dni.  

Na podpisanie umowy macie czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym kod stracił ważność. Przykładowo, jeśli kod promocyjny straci ważność 31 grudnia 2022 roku, umowę należy podpisać do końca stycznia 2023 roku. Oczywiście w przypadku zakończenia współpracy z Punkta, poinformuję Was poprzez aktualizację artykułu 🙂

Istnieje oczywiście możliwość wykupienia polisy z wyprzedzeniem – czas ten jednak zależy od polityki konkretnej firmy ubezpieczeniowej. Jeśli zaś do zakończenia aktualnej polisy macie przykładowo jeszcze 3 miesiące, być może warto załatwić tę sprawę z wyprzedzeniem. Z jednej strony wszystko drożeje, zatem możecie nieco przechytrzyć rynek. Z drugiej zaś załapiecie się na solidną premię.

Przekazanie premii od Punkta

Organizator promocji, w ciągu 90 dni od momentu zapłaty za polisę, prześle na Wasz adres e-mail kolejną wiadomość. W odpowiedzi powinniście podać dane niezbędne do przelewu nagrody (premia trafi po prostu na wskazane konto bankowe). 

Koniecznie odpowiedzcie również na przesłane pytanie konkursowe, które brzmieć będzie:

Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?

Tak, pytanie to taka pro-forma. Od tego czasu organizator będzie miał 60 dni, by przelać Wam nagrodę. Jak wcześniej wspominałem, pomimo że standardowy zwrot to 50 zł (o takiej kwocie mowa w regulaminie), na Was czeka nagroda o wartości 100 zł.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów