Ubezpieczenie Punkta (dawniej mfind.pl): wykup polisę OC na samochód i odbierz 100 zł premii z dedykowanym kodem!

Trwa do:
30 czerwca 2024

Promocja porównywarki ubezpieczeń Punkta powraca z wyższą premią! Znów możecie skorzystać z łatwej okazji, w ramach której Punkta wypłaci Wam 100 zł premii pieniężnej za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego OC (wcześnie bonus wynosił jedynie 50 zł). Premia dostępna jest wyłącznie ze specjalnym kodem dla czytelników bloga JakDorobic.pl (znajdziecie go w dalszej części artykułu). Aby zatem zdobyć 100 zł premii pieniężnej od Punkta (którą część z Was mogła znać już pod wcześniejszą nazwą, czyli mfind.pl) wystarczy skorzystać z porównywarki, wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia komunikacyjnego i opłacić składkę. Jeśli więc stoicie przed koniecznością przedłużenia polisy na samochód, premia może nieco osłodzić ten przykry obowiązek. Aby zapobiec smutnym skutkom inflacji, ubezpieczenie możecie przedłużyć nawet na kilka miesięcy przed zakończeniem aktualnej polisy! Sprawdziłem, jakie ceny oraz polisy których towarzystw oferuje Punkta. Wygląda to naprawdę dobrze, szczególnie wtedy gdy użyjecie naszego kodu zniżkowego – jest on ważny aż do 30 czerwca 2024 roku.

Jeszcze więcej, bo aż 200 zł zwrotu czeka na Was w przypadku promocji porównywarki Mubi.

Ubezpieczenie Punkta – kilka słów o firmie

Punkta to jedna z najpopularniejszych porównywarek ofert ubezpieczeń OC/AC. Za jej pomocą możecie znaleźć najlepszą i najbardziej opłacalną z dostępnych ofert ubezpieczenia komunikacyjnego. Na swojej stronie firma chwali się roczną sprzedażą na poziomie 500.000 polis. Umowę można zawrzeć w placówkach stacjonarnych, przez wideo chat (bez premii) lub w pełni online.

Ubezpieczenie Punkta to rozwiązania dostarczane przez popularne i sprawdzone firmy ubezpieczeniowe (aż 25 różnych towarzystw!). Mowa między innymi o markach: Aviva, Wiener, Uniqa, Proama, PZU, Benefia, Generali, Ergo Hestia, mtu24, LINK4, TUZ i Benefia.

Platforma była znana wcześniej jako mfind.pl.

Oprócz pojazdów, ubezpieczenia Punkta obejmują również nieruchomości, panele słoneczne, zdrowie rodziny i bezpieczeństwo podróży.

Ubezpieczenie OC w Punkta – ceny

Punkta to porównywarka ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, w związku z czym atrakcyjność polisy zależy w dużej mierze od sytuacji na rynku i oferty bezpośrednich dostawców. Mimo to postanowiłem sprawdzić, na co może liczyć w Punkta trzydziestoletni kierowca ze zniżkami za bezszkodową jazdę.

Za przykład przyjąłem popularny na naszych drogach model samochodu z rocznika 2010. Szczegóły możecie podejrzeć na następnych zrzutach ekranu.

Ubezpieczenie Punkta

Ankieta, którą należy wypełnić przed otrzymaniem oferty, jest dość szczegółowa, a jej wypełnienie zajmuje kilka minut. Nie sposób jednak mieć pretensje do porównywarki. Firmy ubezpieczeniowe wymagają najróżniejszych danych. Żeby otrzymać rzetelne oferty w jak największej ilości firm, warto poświęcić kilka chwil na prawidłowe wypełnienie ankiety.

Ubezpieczenie Punkta – porównywarka

Po chwili na ekranie pojawiają się pierwsze oferty. Kilka z nich możecie sprawdzić poniżej.

Ubezpieczenie Punkta – oferty

Ocenę opłacalności zostawiam każdemu i każdej z Was z osobna. Porównywanie polis pomiędzy sobą nie ma oczywiście żadnego sensu. Na końcową propozycję wpływ mają najdrobniejsze szczegóły, jak ilość dzieci, prognozowany przebieg czy wielkość miejscowości, którą zamieszkujecie. W tej symulacji starałem się jedynie, by nasz przykładowy trzydziestolatek był do bólu „standardowy”. 🙂

Dla kogo premia za ubezpieczenie Punkta? 

Uczestnikiem promocji może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna, a zwrot w postaci 100 zł przysługuje za każdą jedną wykupioną polisę. Jeśli więc zawrzecie kilka umów o ubezpieczenie różnych pojazdów, otrzymacie wielokrotność premii.

Ubezpieczenie Punkta – zasady przyznawania premii

Udział w promocji jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że przejdziecie na stronę porównywarki, wykorzystując dedykowany link promocyjny. Nasz kod polecenia jakdorobic100 wczyta się automatycznie po kliknięciu powyższego odnośnika. Po poprawnym wczytaniu kodu w dolnej sekcji strony znajdziecie stosowną informację.

Informacja o wczytaniu kodu jakdorobic100

Później wystarczy już tylko skorzystać z kalkulatora, który przedstawiłem w poprzednim akapicie, a następnie zdecydować się na wybraną ofertę. Na Wasz adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie skorzystania z promocji. Podpiszcie umowę z wybranym towarzystwem (instrukcję znajdziecie w otrzymanej wiadomości) i nie odstępujcie od niej przez okres co najmniej 30 dni.

Istnieje oczywiście możliwość wykupienia polisy z wyprzedzeniem – czas ten jednak zależy od polityki konkretnej firmy ubezpieczeniowej. Jeśli więc do zakończenia aktualnej polisy macie przykładowo jeszcze 3 miesiące, być może warto załatwić tę sprawę nieco wcześniej? Z jednej strony wszystko drożeje, zatem możecie nieco przechytrzyć rynek. Z drugiej zaś załapiecie się na solidną premię.

Przekazanie premii od Punkta

Organizator promocji, w ciągu 90 dni od momentu zapłaty za polisę, prześle na Wasz adres e-mail kolejną wiadomość. W odpowiedzi powinniście podać dane niezbędne do przelewu nagrody (premia trafi po prostu na wskazane konto bankowe). Na wypełnienie formularza będziecie mieć kolejne 90 dni. Nagroda zostanie wypłacona w ciągu 60 dni.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów