Fuksiarz: Cashback bez limitu na La Liga! Mega kursy BOOST, zakład bez ryzyka do 50 zł, darmowy freebet 10 zł i inne bonusy!

W kolejnym artykule z serii „bukmacherka” omówię prawdopodobnie najbardziej spektakularny bonus z oferty bukmachera Fuksiarz – cashback bez limitu na La Liga i inne mecze piłkarskie w Hiszpanii! Czy to możliwe, żeby bukmacher każdego dnia oddawał część stawki za przegrane zakłady? Jak się okazuje – tak! Przyjrzymy się zasadom akcji i prześwietlimy jej regulamin, a przy okazji sprawdzimy też inne atrakcje czekające na tej platformie, między innymi kursy BOOST. Przy okazji przypominam, że cały czas możecie założyć konto w Fuksiarz.pl i zgarnąć zakład bez ryzyka ze zwrotem do kwoty 50 zł bez obrotu przed wypłatą (taka promocja doskonale sprawdzi się chociażby w trakcie Euro 2024, natomiast możecie ją wykorzystać na dowolnym innym zakładzie)! Szczegółową analizę promocji oraz instrukcję wpłaty i wypłaty środków znajdziecie w dedykowanym artykule. A jeśli macie mniej niż 18 lat, to przestańcie czytać już w tym momencie i po prostu zamknijcie artykuł 😉

Jak założyć konto w Fuksiarz.pl?

Promocja bukmachera Fuksiarz to oferta wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników, którzy nie posiadają konta na platformie i założą je w czasie trwania promocji wykorzystując link promocyjny.

Akcja nie ma daty końcowej i będzie trwała aż do chwili odwołania. W czasie trwania akcji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i założyć konto, a następnie uzupełnić niezbędne dane, żeby móc wpłacić depozyt i postawić swój pierwszy zakład. Konieczne będzie podanie adresu email, numeru PESEL i swojego numeru telefonu, a następnie przepisanie czterocyfrowego kodu otrzymanego SMS-owo.

Na końcu pozostaje już tylko zalogować się i dokonać pierwszego depozytu. Żeby wziąć udział w zakładzie bez ryzyka powinniście wpłacić minimalnie 50 zł (to najniższa stawka, za którą otrzymacie zwrot).

Fuksiarz - zakład bez ryzyka
Bukmacher Fuksiarz – zakład bez ryzyka 50 zł

Fuksiarz zakład bez ryzyka do 50 zł – zasady promocji

Gdy dodacie już do swojego konta pierwsze środki, to możecie skorzystać z tak zwanego zakładu bez ryzyka od bukmachera Fuksiarz. Na czym to polega? Już tłumaczę. Aby zakwalifikować się do zwrotu środków, powinniście postawić zakład AKO (minimum 2 zdarzenia na kuponie). 

Fuksiarz Cashback bonus
Cashback bonus od bukmachera Fuksiarz

Każdy z typów na kuponie powinien mieć kurs co najmniej 1,60. Minimalna stawka kuponu to 50 zł. Promocją objęte są zakłady bukmacherskie, w tym oferta E-Sportowa oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych. Wykluczono jednak zakłady Cashout (wcześniejsza wypłata wygranej przed końcem meczu) i zakłady systemowe.

 • Co w przypadku wygranej? Pieniądze są Wasze – możecie grać dalej lub wypłacić środki na konto bankowe.
 • Co w przypadku przegranej? Bukmacher zwróci Wam 100% Waszej stawki aż do 50 zł, a zwrot nie podlega konieczności obrotu. Tak samo jak w przypadku wygranej, możecie od razu przejść do dalszej gry lub zwyczajnie wypłacić odzyskane pieniądze.

Maksymalny zwrot to 50 zł. Zakład możecie oczywiście zawrzeć na dowolną kwotę, jednak zwrot od bukmachera zamknie się maksymalnie w tej kwocie. Zakład bez ryzyka to propozycja wyłącznie dla pierwszego kuponu w historii konta, a nie pierwszego przegranego zakładu – przypominam dla jasności.

fuksiarz bonus powitalny
Zakład bez ryzyka od bukmachera Fuksiarz

Chciałbym podkreślić, że zwrotowi podlega też 12% podatek obrotowy. Oznacza to tyle, że gdy stawiacie 50 zł na konkretny kupon, to bukmacher Fuksiarz nie potrąci 12% od stawki, lecz w przypadku niepowodzenia zwróci Wam całość przegranych środków aż do 50 zł. Podsumowując – stawiasz 50 zł i przegrywasz? 50 zł wraca do Ciebie na konto jako cashback bez obrotu, który możesz przeznaczyć na kolejne zakłady lub przelać na konto w banku.

Z promocji może skorzystać jedna osoba w jednym gospodarstwie domowym, korzystająca z jednego komputera i adresu IP. Jeśli więc sami skorzystaliście z bonusu, to mieszkający z Wami pod tym samym adresem partner może zostać wykluczony z akcji.

Przykład. Obstawiacie kupon na kwotę 50 zł, na którym znajdują się dwa wydarzenia – każde o kursie 1,60. 

Scenariusz 1: wygrywacie kupon. Wasza realna stawka wynosi 44 zł (50 zł x 12% podatek), a zatem w przypadku powodzenia wygracie 44 zł x 1,60 x 1,60 = 112,64 zł (wygrana netto wyniesie 68,64 zł). Zatem na czysto jesteście 68,64 zł do przodu. 
Scenariusz 2: przegrywacie kupon. Wasz zwrot wynosi dokładnie 50 zł, a kasę możecie od razu przelać do banku lub grać dalej.

Obracanie bonusu – czy bonus Fuksiarz wymaga obrotu?

To prawdopodobnie najlepsza część całej historii: zwrot w ramach przegranego zakładu nie wymaga od Was obrotu. W przypadku przegranej, 100% stawki trafia na konto depozytowe, skąd od razu możecie wypłacić środki na rachunek w banku. Nie ma więc nad czym dłużej się rozwodzić.

Bukmacher Fuksiarz – darmowy zakład 10 zł

Powitalny zakład bez ryzyka to nie jedyna promocja, jaka jest do dyspozycji nowych klientów legalnego bukmachera Fuksiarz. Rejestrując profil gracza w aplikacji mobilnej Fuksiarza, otrzymacie także darmowy zakład o wartości 10 zł.

fuksiarz freebet
Darmowy freebet bez depozytu od Fuksiarza 

Pamiętajcie, że darmowy freebet od bukmachera Fuksiarz pojawi się na Waszym koncie tylko wówczas, gdy dokonacie weryfikacji danych osobowych, czyli założycie konto stałe. Na wykorzystanie darmowego zakładu macie 72 godziny, można za niego obstawić kupon AKO, na którym znajdą się 2 lub więcej typów po kursie minimalnym 1,40, a w przypadku powodzenia wygrana kwota (pomniejszona o freebet 10 zł) zostanie zaksięgowana na głównym koncie depozytowym, skąd będziesz mógł przelać ją do banku lub typować kolejne zakłady. Po więcej szczegółów odwiedź dedykowaną stronę promocji.

Fuksiarz – cashback bez limitu na La Liga, czyli coś, czego nie mają inni

Proponowany przez bukmachera Fuksiarz cashback bez limitu na La Liga (i inne mecze piłkarskie w Hiszpanii) to wyjątkowy rodzaj bonusu, którym firma zjednała sobie mnóstwo graczy. Promocji w takiej formie nie spotkacie nigdzie indziej, a ja postaram się przybliżyć Wam zasady tej akcji.

cashback bez limitu fuksiarz
Bukmacher Fuksiarz – cashback bez limitu na La Liga

Cashback bez limitu na La Liga daje Wam możliwość otrzymywania zwrotu za przegrane kupony bez ograniczenia (zwrot stawki można dostać codziennie). Wartość zwrotu za każdy postawiony (i przegrany) przez Was kupon może sięgnąć kwoty nawet 200 zł. 

Zasada jest prosta: typujecie dowolny kupon z zakładki CASHBACK LA LIGA, znajdującej się na szczycie listy dyscyplin po lewej stronie, a w przypadku przegranej otrzymacie zwrot postawionej stawki, którego procentowa wartość zależeć będzie od tego, ile zdarzeń znalazło się na kuponie (spójrzcie na poniższą tabelę). Wynika z niej, że gracz, który postawił zakład z 5 zdarzeniami otrzyma w wypadku przegranej 5% stawki z powrotem na swoje konto (ale nie więcej niż 200 zł). 

fuksiarz cashback bez limitu
Cashback bez limitu na La Liga od bukmachera Fuksiarz

Jeśli na przegranym kuponie będzie 30 zdarzeń z La Liga (lub innych meczów piłkarskich w Hiszpanii), a jedno, dwa lub nawet wszystkie okażą się chybione, to otrzymasz zwrot o wartości 50% postawionej stawki aż do 200 zł. Z perspektywy regulaminu liczy się tylko to, ile zdarzeń znajdowało się na postawionym kuponie. Liczba trafionych lub nietrafionych typów nie ma żadnego znaczenia.

Fuksiarz.pl – cashback bez limitu – tabela zwrotów

Zdarzenia, które wchodzą do oferty cashback bez limitu, znajdziecie w dedykowanej zakładce CASHBACK LA LIGA na stronie Fuksiarz.pl. Promocja nie obejmuje zakładów na żywo, zakładów systemowych oraz zakładów z opcją cashout.

cashback fuksiarz
Fuksiarz.pl – cashback bez limitu

Ponadto nie otrzymacie cashbacku za zakład opłacony środkami bonusowymi, które w jakikolwiek sposób pozyskaliście w ramach innej promocji bukmachera. Co ważne, cashback trafia automatycznie na Wasze konto od razu po rozliczeniu zakładu, a do tego nie wymaga obrotu. Jeśli przegracie i otrzymacie zwrot, możecie go od razu wypłacić bez komplikacji lub grać dalej. Pamiętajcie jednak, że środki bonusowe są pomniejszane o 12% podatku – to kwestia niezależna od bukmachera i regulowana ustawą hazardową.

Szczegółów akcji szukajcie w regulaminie promocji Cashback bez limitu na La Liga.

Czym są kursy BOOST w Fuksiarz.pl?

To samo ryzyko, dużo wyższa wygrana – tak w skrócie można podsumować ofertę kursów BOOST. Przechodząc do zakładki BOOST po zalogowaniu się do konta dostrzeżecie specjalnie wyselekcjonowaną ofertę zdarzeń z podwyższonymi kursami. Możecie je łączyć w kupony AKO lub grać pojedynczo.

Mega BOOST – wyższe kursy w Fuksiarz.pl

Oferta specjalnych kursów zmienia się na bieżąco, ale zawsze są to ciekawe zdarzenia z najatrakcyjniejszych rozgrywek i turniejów. Obstawianie tych typów nie jest też bardziej ryzykowne, niż normalna gra. To po prostu ograniczone czasowo „doładowania” kursów, na które warto polować, by zwiększyć zysk. Jeśli wygracie – środki są Wasze. Będziecie mogli je od razu wypłacić lub grać dalej.

Bonusy i promocje bukmachera Fuksiarz

Promocja Kolekcjoner: graj o bilety na mecz Francja – Polska na Euro 2024 i 33 tysiące złotych w freebetach

Aktywni klienci Fuksiarza mogą liczyć na masę niespodzianek. Wystarczy regularnie typować zakłady bukmacherskie w tej firmie, a na koniec zabawy 50 najaktywniejszych graczy podzieli pomiędzy siebie fantastyczne nagrody. Oto one:

 • 1 miejsce: Podwójny wyjazd VIP na mecz Francja – Polska (25.06.2024 r.) + przelot + hotel + dwie koszulki Reprezentacji Polski
 • 2 miejsce: freebet 2000 zł oraz koszulka reprezentacji Polski
 • 3 miejsce: freebet 1750 zł oraz koszulka reprezentacji Polski
 • 4 miejsce: freebet 1600 zł oraz koszulka reprezentacji Polski
 • 5 miejsce: freebet 1500 zł oraz koszulka reprezentacji Polski
 • Miejsca 6-10: freebet 1250 zł oraz koszulka reprezentacji Polski
 • Miejsca 11-15: freebet 800 zł
 • Miejsca 16-20: freebet 500 zł
 • Miejsca 21-30: freebet 350 zł
 • Miejsca 31-40: freebet 250 zł
 • Miejsca 41-50: freebet 200 zł

Promocja Kolekcjoner od bukmachera Fuksiarz

Wystarczy zapisać się do akcji klikając button DOŁĄCZ DO PROMOCJI, a następnie typować kupony AKO z kursem minimalnym 2,50. Im więcej zakładów obstawisz, tym wyższa będzie Twoja pozycja w rankingu i szansa na nagrody. Dodatkowe premie w ramach tej akcji to freebet 500 złotych za trafienie najwyższego łącznego kursu na kuponie oraz freebet 500 zł za trafienie kuponu z najwyższą ilością zdarzeń w danym okresie.

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Fuksiarz to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.1.2020 otrzymano 9 grudnia 2020 r.

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z Bukmacherska Sp. z o.o – właścicielem marki Fuksiarz.pl.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów