Fuksiarz: Cashback bez limitu!, Kursy Mega Boost, zakład bez ryzyka do 500 zł i inne bonusy – solidna analiza!

W kolejnym artykule z serii „bukmacherka” omówimy prawdopodobnie najbardziej spektakularny bonus z oferty bukmachera Fuksiarz – Cashback bez limitu! Czy to możliwe, by bukmacher każdego dnia oddawał część stawki za przegrane zakłady? Jak się okazuje – tak. Przyjrzymy się zasadom akcji i prześwietlimy jej regulamin, a przy okazji sprawdzimy też inna atrakcje, czekające na tej platformie, między innymi Kursy Mega Boost, czy też Early Payout. Przy okazji przypominam, że cały czas możecie założyć konto w Fuksiarz.pl i zgarnąć zakład bez ryzyka ze zwrotem do kwoty 500 zł – bez obrotu przed wypłatą! Szczegółową analizę promocji oraz instrukcję wpłaty i wypłaty środków znajdziecie w dedykowanym artykule. A jeśli macie mniej niż 18 lat – przestańcie czytać już w tym momencie i po prostu zamknijcie artykuł 🙂

Jak założyć konto w Fuksiarz.pl?

Promocja bukmachera Fuksiarz to oferta wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników, którzy nie posiadają konta na platformie i założą je w czasie trwania promocji, wykorzystując link promocyjny.

Akcja nie ma daty końcowej i będzie trwała aż do chwili odwołania. W czasie trwania promocji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i założyć konto, a następnie uzupełnić niezbędne dane, by móc wykonać depozyt i postawić swój pierwszy zakład. Konieczne będzie podanie adresu e-mail, numeru PESEL i swojego numeru telefonu, a następnie przepisanie czterocyfrowego kodu otrzymanego SMS-owo.

Fuksiarz – zakład bez ryzyka z 50% zwrotu!

Na końcu pozostaje już tylko zalogować się i dokonać pierwszego depozytu. Żeby wziąć udział w zakładzie bez ryzyka, powinniście wpłacić minimalnie 50 zł (to najniższa stawka, za którą otrzymacie zwrot).

Jak wpłacić środki w Fuksiarz.pl

Fuksiarz – zakład bez ryzyka do 500 zł – zasady promocji

Gdy dodacie już do swojego konta pierwsze środki, możecie skorzystać z tak zwanego zakładu bez ryzyka. Na czym to polega? Już tłumaczę. Aby zakwalifikować się do zwrotu środków, powinniście postawić zakład AKO (minimum 2 zdarzenia na kuponie)Każdy z typów na kuponie powinien mieć kurs co najmniej 1,6. Minimalna stawka kuponu to 50 zł. Promocją objęte są zakłady bukmacherskie, w tym oferta eSportowa oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych. Wykluczono jednak zakłady cashout (wcześniejsza wypłata wygranej przed końcem meczu) i zakłady systemowe.

  • Co w przypadku wygranej? Pieniądze są Wasze – możecie grać dalej lub wypłacić środki na konto bankowe.
  • Co w przypadku przegranej? Bukmacher zwróci Wam 50% Waszej stawki, a zwrot nie podlega konieczności obrotu. Tak samo jak w przypadku wygranej, możecie od razu przejść do dalszej gry lub zwyczajnie wypłacić odzyskane pieniądze.

Maksymalny zwrot to 500 zł. Zakład możecie oczywiście zawrzeć na dowolną kwotę, jednak zwrot od bukmachera zamknie się maksymalnie w tej kwocie. Zakład bez ryzyka to propozycja wyłącznie pierwszego zakładu w historii konta, a nie pierwszego przegranego zakładu – wspominam dla jasności.

Chciałbym podkreślić, że zwrotowi nie podlega podatek (12%), który jest naliczany nie od wygranej, a od postawionych środków. Oznacza to tyle, że gdy stawiacie 100 zł na konkretny kupon, to 88 zł stanowi realną stawkę, a 12 zł to podatek. 50% zwrotu będzie w tym przykładzie obliczane od 88 zł, a nie od pełnych 100 zł, a na Wasze konto (jeśli przegracie) trafi 44 zł zwrotu.

Jeśli więc chcecie wykorzystać maksymalny potencjał zakładu bez ryzyka i w razie wpadki odzyskać pełne 500 zł, powinniście postawić kupon za kwotę 1137 zł.

Z promocji może skorzystać jedna osoba w jednym gospodarstwie domowym, korzystająca z jednego komputera i adresu IP. Jeśli więc sami skorzystaliście z bonusu, to mieszkający z Wami pod tym samym adresem partner może zostać wykluczony z akcji.

Przykład. Obstawiacie kupon na kwotę 1137 zł, na którym znajdują się dwa wydarzenia – każde o kursie 1,6. Z tej kwoty 137 zł odprowadzane jest jako podatek, zaś za 1000 zł obstawiane są zakłady.

Scenariusz 1: wygrywacie kupon. Wasza wygrana wynosi 1000 zł x 1,6 x 1,6 = 2560 zł.

Zatem na czysto jesteście 2560 zł – 1137 zł = 1423 zł do przodu.

Do tego dochodzi jeszcze 10% podatku dochodowego od wygranej, czyli 10% x 2560 zł = 256 zł.

Scenariusz 2: przegrywacie kupon. Wasz zwrot wynosi (1137 zł – 137 zł) x 50% = 500 zł

Zatem na czysto jesteście 500 zł – 1137 zł = – 637 zł w plecy.

Obracanie bonusu – czy bonus Fuksiarz wymaga obrotu?

To prawdopodobnie najlepsza część całej historii: zwrot w ramach przegranego zakładu nie wymaga od Was obrotu. W przypadku przegranej, 50% stawki obniżonej o podatek trafia na konto depozytowe, skąd od razu możecie wypłacić środki na konto. Nie ma więc nad czym dłużej się rozwodzić.

Fuksiarz – cashback bez limitu, czyli coś, czego nie mają inni

Proponowany przez bukmachera Fuksiarz cashback bez limitu to wyjątkowy rodzaj bonusu, którym firma zjednała sobie mnóstwo graczy. Promocji w takiej formie nie spotkacie nigdzie indziej, a ja postaram się przybliżyć Wam zasady tej zabawy.

Cashback bez limitu daje Wam możliwość otrzymywania zwrotu za przegrane kupony bez limitu ilościowego. Wartość zwrotu za każdy postawiony przez Was kupon może sięgnąć kwoty nawet 200 zł. Zasada jest prosta: w przypadku przegranej otrzymacie zwrot postawionej stawki, którego procentowa wartość zależeć będzie od tego, ile zdarzeń znalazło się na kuponie (każde zdarzenie musi mieć kurs minimum 1,60). Spójrzcie na poniższą tabelę. Wynika z niej, że gracz, który postawił zakład z 5 zdarzeniami (na przykład wynikami spotkań piłkarskich), otrzyma w wypadku przegranej 5% stawki z powrotem na swoje konto (ale nie więcej niż 200 zł). Jeśli na przegranym kuponie będzie 30 zdarzeń, a jedno, dwa lub nawet wszystkie okażą się chybione – otrzyma zwrot o wartości 50% postawionej stawki. Z perspektywy regulaminu liczy się tylko to, ile zdarzeń znajdowało się na postawionym kuponie. Liczba trafionych lub nietrafionych typów nie ma żadnego znaczenia.

Fuksiarz.pl – cashback bez limitu – tabela zwrotów

Zdarzenia, które wchodzą do oferty cashback bez limitu, znajdziecie w dedykowanej zakładce na stronie Fuksiarz.pl. Promocja nie obejmuje zakładów na żywo, zakładów systemowych oraz zakładów z opcją cashout.

Fuksiarz.pl – cashback bez limitu

Ponadto nie otrzymacie cashbacku za zakład opłacony środkami bonusowymi, które w jakikolwiek sposób pozyskaliście w innej promocji bukmachera.

Co ważne, cashback trafia automatycznie na Wasze konto od razu po rozliczeniu zakładu, a do tego nie wymaga obrotu. Jeśli przegracie i otrzymacie zwrot, możecie go od razu wypłacić bez komplikacji lub grać dalej. Pamiętajcie jednak, że tak samo, jak przy zakładzie bez ryzyka, środki bonusowe są pomniejszane o 12% podatku – to kwestia niezależna od bukmachera.

Szczegółów promocji szukajcie w regulaminach aktualnych akcji.

Czym są Mega Kursy Boost w Fuksiarz.pl?

To samo ryzyko, dużo wyższa wygrana – tak w skrócie można podsumować ofertę kursów Mega Boost. Przechodząc do zakładki Boost po zalogowaniu się do konta, dostrzeżecie specjalnie wyselekcjonowaną ofertę zdarzeń z podwyższonymi kursami. Możecie je łączyć w kupony AKO lub grać pojedynczo.

Mega Boost – wyższe kursy w Fuksiarz.pl

Oferta specjalnych kursów zmienia się na bieżąco, ale zawsze są to ciekawe zdarzenia z najatrakcyjniejszych rozgrywek i turniejów. Obstawianie tych typów nie jest też bardziej ryzykowne, niż normalna gra. To po prostu ograniczone czasowo „doładowania” kursów, na które warto polować, by zwiększyć zysk. Jeśli wygracie – środki są Wasze. Będziecie mogli je od razu wypłacić lub grać dalej.

Early Payout – na czym polega?

To teraz coś dla fanów piłki nożnej i tenisa. Early Payout to prosta promocja, której formuła została po raz pierwszy wdrożona właśnie przez bukmachera Fuksiarz. Jej zasady są proste: wystarczy, że wytypujecie wygraną jednej z drużyn, a ta zdobędzie w trakcie meczu dwubramkową przewagę – kupon zostanie od razu rozliczony jako wygrany bez względu na to, jakim wynikiem w rzeczywistości skończy się mecz. Na podobnej zasadzie zaliczony zostanie wytypowany mecz tenisowy, jeśli zawodnik (lub w przypadku debla zawodnicy) wygrają którykolwiek set do zera (6:0). W ramach Early Payout możecie stawiać pojedyncze zakłady, jak i więcej zdarzeń na jednym kuponie. Jeśli będzie ich więcej, a zdarzenie z Early Payout zostanie zaliczone przy dwubramkowym prowadzeniu, jeden z Waszych meczów na kuponie będzie już „odhaczony”.

Spójrzcie na poniższy przykład, przytoczony przez specjalistów Fuksiarz. Osoba, która postawiła w tym meczu na Argentynę w ramach zakładu Early Payout, wygrała swój zakład automatycznie w 36. minucie meczu, mimo że spotkanie zakończyło się remisem. Gdyby nie promocyjny zakład, osoba obstawiająca wygraną Argentyny przegrałaby postawione środki.

Sposób działania promocji Early Payout – Fuksiarz.pl

Żeby skorzystać z tej funkcji, należy wyszukiwać spotkania objęte promocją. Natkniecie się na nie, przeglądając ofertę bukmachera. Do wyboru są wyłącznie zakłady na zwycięstwo konkretnej drużyny. Należy też jasno zaznaczyć, że promocja nie jest tym samym, co funkcja cashout. W tym drugim przypadku bukmacher może zaproponować Wam wcześniejsze rozliczenie zakładu, jeśli jest prawdopodobne, że Wasz typ okaże się trafiony. Otrzymacie wtedy propozycję wygrania mniejszej kwoty, ale zyskują na tym obie strony: gracz nie musi dalej ryzykować, a bukmacher wypłaca odpowiednio mniejszą wygraną. Cashout to jednak zupełnie inny rodzaj rozliczenia.

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Fuksiarz to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.1.2020 otrzymano 9 grudnia 2020 r.

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z Bukmacherska Sp. z o.o – właścicielem marki Fuksiarz.pl.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów